השוו מחירים ובחרו מובילים!
השוו מחירים ובחרו מובילים!

הובלת פינת אוכל

מעוניינים להוביל פינת אוכל כולל הכיסאות? רוצים לשמור על מחיר הוגן ומשתלם ולחסוך בעלויות ההובלה? בעזרת טופ הובלות זה בהחלט אפשרי. השאירו פנייה באתר וקבלו הצעות מחיר בעבור הובלת פינת אוכל בכל גודל רצוי.

 

הובלת פינת אוכל בבטחה לכל יעד נדרש

כמו בכל הובלה, גם בהובלה של פינת אוכל נדרש מצוות המובילים לארוז היטב את הציוד וזאת על מנת למנוע מכות וחבלות. בדרך כלל החלק המורכב הוא הוצאת השולחן אך במצבים רבים יהיה ניתן לפרק אותו לפני תחילת ההובלה ורק אז להוציא אותו משטח הבית אל המשאית. חשוב לציין, פירוק והרכבה במהלך הובלת רהיטים, עשוי לייקר מעט את המחיר אז זה בהחלט שירות שמשתלם להוסיף מאחר והוא מונע פגיעות ומכות ומאפשר לייעל ולזרז את התהליך כולו.

 

הובלת פינת אוכל

מה משפיע על מחיר ההובלה?

כיצד מתמחרת חברת ההובלת את הובלת פינת האוכל? הנה הפרמטרים המרכזיים אשר ישפיעו על המחיר:

 • גודל פינת האוכל: מה המידות של פינת האוכל? האם נדרש לבצע פירוק והרכבה בשביל להוביל אותה? אלו שאלות שאתם עשויים להישאל על ידי צוות ההובלה וכדאי להגיע מוכנים.
   
 • תנאי הבניין וגובה הקומות: באיזה קומה אתם מתגוררים כעת? האם מדובר בבית פרטי או שמא בקומה גבוהה בבניין מגורים משותף. האם יש מעלית בבניין? האם חדר המדרגות רחב מספיק בשביל להוציא דרכו את פינת האוכל?
   
 • מרחק הנסיעה: כמו בכל הובלה אחרת, גם כאן מרחק הנסיעה הוא פקטור משמעותי בתמחור. אם תזדקקו להובלה בתוך העיר, המחיר יהיה נמוך יותר מאשר הובלה אל ערים סמוכות או יעדים רחוקים יותר.
   
 • סוג החומר: אם פינת האוכל עשויה מעץ מלא, היא תהיה כבדה יותר מאשר פינת אוכל שעשויה מאלומיניום או פלסטיק. ייתכן שהמחיר יושפע מכך כמובן.
   
 • כמות הכיסאות: ככל שיש יותר כיסאות, כך העלות כמובן מתייקרת. זאת הסיבה שכדאי לבדוק לעומק את הנושא

מחיר הובלת פינת אוכל - כמה זה צפוי לעלות?

טווח המחירים להובלה שכזו, לרוב יתחיל בעלות של 300 ש"ח בעבור הובלה של שולחן קטן ושני כיסאות. בעבור הובלת פינת אוכל גדולה, עם ארבע כיסאות ומעלה, תשלמו סביב 600 ש"ח ולעיתים אף יותר. בשביל לקבל הצעה מדויק יותר, כדאי לשלוח אל צוות המובילים תמונה של פינת האוכל ואף לציין את המידות המדויקות והמשקל. אגב, אם תזדקקו להובלה של שולחן בלבד, תשלמו ברוב המקרים בין 200 ל-400 ש"ח ולכן כדאי תמיד לשמוע מה המחיר כאשר מוסיפים גם את הכיסאות.

מחיר ממוצע להובלת פינת אוכל

מחיר ממוצע להובלת פינת אוכל: 450 ₪

טווח מחיר גבוה 600 ₪

טווח מחיר נמוך 300 ₪

האם כדאי להוביל פינת אוכל באמצעות מנוף?

ברוב הגדול של המקרים, אין צורך להוסיף מנוף בעת ההובלה של פינת אוכל. אז מתי כן ניעזר במנוף? כאשר הובלת פינת האוכל מתבצעת כחלק מהובלת דירה וישנם ארגזים ופריטים נוספים וגם ריהוט, אשר מצדיקים את התוספת של מנוף למחיר ההובלה. מקרה נוסף הוא כאשר לא ניתן לפרק את השולחן והוא גדל מאוד.

בצעו השוואת מחירים מהירה!
השאירו פרטים ונחזור בהקדם
או בטלפון: 077-6049996

הובלת פינות אוכל בכל גודל ומכל סוג

אפשר להגיד כי פינות אוכל מגיעות במגוון גדלים, צורות, סוגים ומשקלים. אנו מספקים מענה בעבור הובלה של כל סוגי פינות האוכל החל מפינות אוכל פשוטות וסטנדרטיות של איקאה ועד לדגמים מורכבים, כבדים ומעוצבים. כל פריט צריך להיות מוגן וארוז באמצעות נייר פצפצים מכל הכיוונים ולאחר מכן עם סרט דבק וזה ללא קשר לגודל או הסוג שלו. לכן, בחרו חברה אמינה ועם ניסיון בתחום של הובלות קטנות ואל תתפשרו על מובילים חאפרים.

לחצו לחיוג מהיר השאירו פנייה