השוו מחירים ובחרו מובילים!
השוו מחירים ובחרו מובילים!

הובלת ספריה

לעיתים הובלה של פריט ריהוט בודד יכול להוות בעיה לא קטנה, כאשר הוא לא עובר בדלת, במעלית ולעיתים גם לא במדרגות. אנחנו בטופ הובלות יודעים לתת מענה לכל צורך וניתן להזמין דרכנו הובלה של ספריה הכולל גם פירוק והרכבה.

באיזה עלות מדובר?

המחירים בעבור הובלת פריט בודד (בעיקר בריהוט) אינם גבוהים כלל וישנם תחרות גדולה בכל ענף ההובלות. אנחנו יודעים כי הובלה קטנה של רהיט (ללא פירוק והרכבה) מסוג ארונית צריך לעלות בין 300 - 400 ש"ח, תוספת פירוק והרכבה היא בערך 100 - 150 שקלים. אם ישנם תנאים קשים נוספים הם יתומחרו בהתאם בבית הלקוח. להמשך צפייה במחירים של הובלות קטנות ורהיטים - היכנסו למחירון המתאים כאן, לקבלת שלוש הצעות מחיר פשוט חייגו כעת.

פירוק והרכבת ספריות - לא כדאי לעשות זאת לבד.

רהיטים באופן כללי אשר מפרקים אותם ומרכיבים בחזרה אינם חוזרים למצבם הראשוני, הברגים חלשים יותר, הצירים, העץ נסדק וחשוב שמקצוען יבצע עבודה שכזו של פירוק והרכבה. אם הספריה הזו יקרת ערך ערכי וכספי בעבורכם, השאירו זאת לנגרים או מובילים אשר יודעים לבצע ונותנים אחריות על עבודתם. אנו מציעים לכם להשקיע את התשלום הנוסף ולחיות בשקט נפשי.
 

ספרייה

מזמינים מובילים מקצועיים

ניתן לראות מחירים שוברי שוק והנחות מחברות פרטיות וקטנות אשר עושות הובלה של ספריות כשירות מוזל, אך אם אינכם מכירים את החברה ולא שמעתם עליה המלצות או לפחות ביקורת אחת ברחבי האינטרנט, אנו מציעים שתחשבו על כך שוב. בחירה בחברת הובלה אמינה שתיקח לכם מחיר קצת יותר גבוה אך תיתן לכם ביטוח, אמינות ועבודה מקצועית - שווה כל שקל, אנו חברה כזו ותוכלו לקרוא עוד על הובלות והשוואת מחירים בעמוד הראשי.

מובילים וחוסכים דרך טופ הובלות!

פורטל טופ הובלות מאפשר לגולשיו לבצע השוואת מחירים בכל הובלה, גם בעבור פריט בודד כמו ספרייה או כל ארון ורהיט אחר. השאירו אצלנו פרטים או חייגו למוקד ונדאג שתקבלו בחזרה עד שלוש פניות מטעם חברות הובלה ומובילים שונים על פי המיקום שלכם. כך שתוכלו לבצע בינהם השוואה ולחסוך בעלויות.

לחצו לחיוג מהיר השאירו פנייה