השוו מחירים ובחרו מובילים!
השוו מחירים ובחרו מובילים!

הובלת ספה

הובלת ספה במחירים זולים ומשתלמים למדי! אל תנסו להוביל את הספה שלכם בכוחות עצמם, זה יכול להסתיים בכאבי גב וגם בנזקים לספה עצמה. צרו איתנו קשר עוד היום והזמינו שירותי הובלה מקצועיים.

הובלת ספה בזול - יש חיה כזאת?

הפרמטר המרכזי אשר כולנו משווים במהלך הבדיקות השונות והחיפושים אחר חברת הובלות הוא כמובן המחיר. גם כאשר מדובר על שירות של הובלת ספה, המחיר הוא פקטור מרכזי כמובן. לרוב הוא יקבע על סמך גודלה של הספה, תנאי השטח בבניין בו אתם גרים (הקומה שלכם, הימצאות מעלית בבניין ועוד) וגם שיקולים נוספים כמו תוספת של מנוף לתהליך על מנת לייעל אותו ולקצר את זמני העבודה.

 

הובלת ספה

כמה עולה הובלת ספה?

הנה מספר דוגמאות לעלויות של הובלת ספה. שימו לב - המחיר עשוי להשתנות בהתאם לאזור המגורים שלכם וגם מעונה לעונה בשל השינויים בביקוש להובלות. בדרך כלל המחיר בקיץ יהיה גבוה יותר מאשר עונת הסתיו או עונת החורף.

מחיר הובלת ספה - דוגמאות להצעות מחיר אמיתיות
  • הובלת ספה בתוך תל אביב
    150 - 250 ש"ח
  • עלות הובלת ספה תל מושבית מתל אביב אל ירושלים
    300 - 500 ש"ח
  • הובלת ספה מחיפה אל ירושלים
    500 - 600 ש"ח

הדפס מחירון

אפשר לחסוך עד 37% באמצעות השוואת מחירים

על מנת להוביל ספה בזול, רצוי לבצע השוואת מחירים דבר אשר בממוצע יחסוך לכם עד 37% מהמחיר הראשוני שקיבלתם. שיטת השוואת המחירים של טופ הובלות פועלת בפשטות רבה. משאירים פרטים או מחייגים ומקבלים בחזרה עד שלוש הצעות מחיר של מובילים מומלצים מאזורכם. רוצים להתקדם? השאירו פרטים!

בצעו השוואת מחירים מהירה!
השאירו פרטים ונחזור בהקדם
או בטלפון: 077-6049996

כיצד מתבצעת הובלה של ספה?

ישנם פריטים מסוימים, כדוגמת ספה, אשר בעת ההעברה שלה חשוב לנקוט במשנה זהירות. לא משנה אם מדובר על ספה מעור או מבד וזה גם לא משנה אם אנחנו מדברים כאן על ספה דו מושבית או תלת מושבית, כולנו נרצה שהספה תגיע אל יעדה החדש ללא פגיעה או נזק.

 

במציאות לצערנו, לא כך הדבר. חברות הובלה רבות מנסות לחסוך בעלויות ולצמצם את כמות המובילים שיגיעו ובמקרים אחרים החיסכון הוא דווקא בכלי הרכב שאיתנו תתבצע ההובלה.

 

אומנם ניתן להוביל ספה באמצעות טנדר אך הוא אינו בהכרח יתאים בכל סיטואציה ולכן חשוב לבדוק האם המובילים מגיעים עם משאית הובלות או טנדר ובמידה ומדובר בטנדר, ייתכן שתוכלו לקבל מחיר נוח יותר.

 

ספה תלת מושבית

לחצו לחיוג מהיר השאירו פנייה