השוו מחירים ובחרו מובילים!
השוו מחירים ובחרו מובילים!

הובלת ספה

כשאתם צריכים להוביל ספה ממקום למקום יש כמה דברים שיקבעו את המחיר הסופי. יש את גודל הספה, נגישות במעלית ואפילו טיפ. בעמוד נעזור לכם להבין מה מחיר הובלת ספה, מה ישפיע עליו ואיך תוכלו למצוא הובלת ספה בזול. אז בואו נתחיל.

הובלת ספה בזול באמצעות השוואת מחירים

בשביל למצוא הובלת ספה בזול הדבר העיקרי שאנחנו ממליצים לכם לעשות זה לערוך השוואת מחירים. זה כי לא כל חברת הובלת תיתן לכם את אותו המחיר על הובלת ספה, גם אם מדובר על אותו גודל ספה ואותה העבודה בדיוק.

 

השוואת מחירים יכולה לחסוך לכם עד 37% מהמחיר הסופי של הובלת ספה, ולכן לא היינו ממליצים לוותר על כך. תוכלו להתקשר אלינו ואנחנו נקשר ביניכם לבין עד 3 מובילים בעיר שלכם להובלת הספה שלכם. ככה תוכלו להתחיל להשוות ולחסוך.

 

הובלת ספה

מחיר הובלת ספה

מחיר הובלת ספה יהיה בין 200 - 350 ש"ח. המחיר ישתנה בהתאם לגודל הספה, כאשר מחיר הובלת ספה דו מושבית יהיה בטווח הנמוך של המחיר, בערך 200 ש"ח, ומחיר הובלה של ספה תלת מושבים יהיה בחלק הגבוה של המנעד, באזור 350 ש"ח. אם הובלת הספה תדרוש גם פירוק והרכבה לרוב תשלמו עוד 150 ש"ח על ההובלה ואם אין גישה מעלית ייתכן ותצטרכו להוסיף עוד 20% ממחיר ההובלה.

מחיר הובלת ספה - דוגמאות להצעות מחיר אמיתיות

הובלת ספה בתל אביב

הובלת ספה בתור העיר.


200 - 350 ש"ח
עלות הובלת ספה מתל אביב אל ירושלים

מחיר להובלת ספה 3 מושבים.


400 - 600 ש"ח
הובלת ספה מחיפה אל ירושלים

המחיר לא כולל פירוק והרכבה.


500 - 700 ש"ח

הדפס מחירון

  • המחירים המוצגים במחירון אינם כוללים מע"מ.
  • המחירון מעודכן לחודש יוני בשנת 2024.

מה משפיע על מחיר הובלת ספה?

ישנם מספר דברים שיכולים להשפיע על מחיר הובלת ספה. הנה הם לפניכם:

 

מה משפיע על מחיר הובלת ספה? כמה זה אמור להשפיע על המחיר
פירוק והרכבה 100 - 200 ש"ח
הובלה מעל ל- 50 ק"מ 250 - 350 ש"ח
תוספת מחיר על הובלה ללא במעלית 15% - 25%
שימוש במנוף בשביל ההובלה 300 - 500 ש"ח
טיפ לכל מוביל על ספה גדולה 50 - 70 ש"ח

 

כיצד מתבצעת הובלה של ספה?

ישנם פריטים מסוימים, כדוגמת ספה, אשר בעת ההעברה שלה חשוב לנקוט במשנה זהירות. לא משנה אם מדובר על ספה מעור או מבד וזה גם לא משנה אם אנחנו מדברים כאן על ספה דו מושבית או תלת מושבית, כולנו נרצה שהספה תגיע אל יעדה החדש ללא פגיעה או נזק.

 

במציאות לצערנו, לא כך הדבר. חברות הובלה רבות מנסות לחסוך בעלויות ולצמצם את כמות המובילים שיגיעו ובמקרים אחרים החיסכון הוא דווקא בכלי הרכב שאיתנו תתבצע ההובלה.

 

אומנם ניתן להוביל ספה באמצעות טנדר אך הוא אינו בהכרח יתאים בכל סיטואציה ולכן חשוב לבדוק האם המובילים מגיעים עם משאית הובלות או טנדר ובמידה ומדובר בטנדר, ייתכן שתוכלו לקבל מחיר נוח יותר.

בצעו השוואת מחירים מהירה!
השאירו פרטים ונחזור בהקדם
או בטלפון: 077-6049996

כמה תעלה הובלת כורסה?

מחיר הובלת כורסא ישתנה בהתאם לגודל הכורסה והאם אפשר לפרק אותה. לרוב כורסה מתקלפת כמובן תהיה גדולה יותר ותהיה קשה יותר להובלה. לרוב הובלת כורסה תעלה בין 250 - 320 ש"ח להובלה במעלית או בקומה נמוכה. במידה ואתם גם ככה משתמשים במנוף בשביל ההובלה יהיה הכי קל להוביל את הכורסה עם מנוף ההרמה.