השוו מחירים ובחרו מובילים!
השוו מחירים ובחרו מובילים!

הובלת סלון

שירותי הובלה של סלון בחיפה, פתח תקווה ובירושלים, בקיצור בכל אזורי הארץ ולכל רוחבה, אתם מוזמנים ליצור קשר עם טופ הובלות על מנת לקבל הצעת מחיר בעבור הובלת סלון, בכל גודל ומכל סוג. על מנת לברר כמה עולה זה עולה צרו קשר עם טופ הובלות ותקבלו מיד 3 הצעות מחיר והתחילו לברר מהו המחיר והעלות המשתלמת ביותר בעבורכם.

השוואת מחירים בין הובלות סלון

מחיר הובלת סלון לא יהיה קבוע מפני שלא כל הובלה היא אותו הדבר. ישנם סוגי סלון שונים, מרחק ההובלה וגם חברת ההובלה שתמצאו. חברות הובלה שונות יכולות לקחת לכם מחיר שונה על הובלה זהה, לכן השוואת מחירים יכולה לחסוך לכם משמעותית במחיר.

 

התקשרו לצוות הטלפוני של טופ הובלות וקבלו עד 3 הצעות מחיר עבור הובלת הסלון שלכם. ככה תוכלו להשוות ולחסוך בקלות.

 

הובלת סלון

מחיר הובלת סלון

מחיר הובלת סלון באופן ממוצע הוא בין 350 - 600 ש"ח, כאשר המחיר יכול להשתנות על פי מרחקים, סוגו (ריש או פינתי), גודלו ותנאי ההובלה. אנו יכולים לומר לכם כי הובלה של סלון מחיפה אל פתח תקווה תיהיה יקרה יותר מאשר בתוך פתח תקווה, מן הסתם - בגלל המרחק. הנה מחירון הובלה מעודכן.

 

מחיר הובלת סלון בממוצע

מחיר הובלת סלון בממוצע: 475 ₪

טווח מחיר גבוה 600 ₪

טווח מחיר נמוך 350 ₪

דוגמאות להצעות מחיר בין הערים השונות

➊ דוגמא ראשונה: הובלת סלון פינתי המכיל שלושה חלקים מהעיר פתח תקווה אל העיר ירושלים, קומה 4 ללא מעלית, הצעת המחיר שניתנה ללקוח: 650 ש"ח.

➋ דוגמא שנייה: סלון בצורת "ריש" הבנוי משני חלקים הובלת מהעיר חיפה אל עיר במרכז הארץ, חלק 1 נכנס במעלית וחלק אחד במדרגות מקומה 2, הצעה שניתנה ללקוח: 500 ש"ח.

➌ דוגמא שלישית: סלון 2 חלקים (2 מושבים ו-3 מושבים) + הובלה והרכבה של שולחן בתוך העיר ירושלים, בניין ללא מעלית, קומה ראשונה, הצעת המחיר שניתנה ללקוח: 450 ש"ח.

 

בצעו השוואת מחירים מהירה!
השאירו פרטים ונחזור בהקדם
או בטלפון: 077-6049996

חברת עם ניסיון מוצאים עם "טופ הובלות"

אין שירות יותר מומלץ מאשר שירות השוואת המחירים שלנו. בעזרתה תוכלו להשיג הובלה של כל דבר לכל אזור ברחבי המדינה, יש לנו את הניסיון, הידע והמוניטין לבצע בעבורכם את הפרויקט בקלות ובפשטות, כל מה שעליכם לעשות על מנת להנות כמו הלקוחות השונים שלנו הוא פשוט להרים את הטלפון ולחייג כעת אלינו, נציג מטעמנו מחכה לכם בצד השני של הקו עם פרטים נוספים ומידע שיעזור לכם לעבור את השאגה הזו בשלום.