השוו מחירים ובחרו מובילים!
השוו מחירים ובחרו מובילים!

הובלת סלון

שירותי הובלה של סלון בחיפה, פתח תקווה ובירושלים, בקיצור בכל אזורי הארץ ולכל רוחבה, אתם מוזמנים ליצור קשר עם טופ הובלות על מנת לקבל הצעת מחיר בעבור הובלת סלון, בכל גודל ומכל סוג. על מנת לברר כמה עולה זה עולה צרו קשר עם טופ הובלות ותקבלו מיד 3 הצעות מחיר והתחילו לברר מהו המחיר והעלות המשתלמת ביותר בעבורכם.

הובלת סלון מחיר שאסור לפספס!

ביצוע של הובלת סלון יכולה להיות די מאתגרת וזאת מכיוון שהיא תדרוש מכם לא מעט תשומת לב ובעבור לא מעט דברים. בכדי שהיא תתבצע בצורה תקינה תהיה חייבת להיות אמונה עליה חברה מקצועית אשר נחשבת לבעלת שם, כזו אשר תוכל להבטיח לכם כי היא תבצע את המלאכה ובצורה יוצאת דופן. 

 

חברה מקצועית יכולה להיות הדרך הבטוחה מבחינתכם להשגת מבוקשכם. בעזרתה של אחת כזו תוכלו להיות במצב אשר יאפשר לכם ליהנות משירותי הובלת סלון אשר לא יכילו שום פגם. כך תוכלו לראות את כל פריטי הסלון שלכם, כמו כורסאות, שולחנות ושידות ביעדם החדש וזאת מבלי שיפגעו ואף לא במעט. כמו כן, נדגיש כי ניתן לבצע הובלה

 

סלון

כמה עולה להוביל סלון?

על מנת לעשות סדר, עלות הובלת סלון באופן ממוצע היא בין: 350 - 600 ש"ח, כאשר המחיר יכול להשתנות על פי מרחקיםסוגו: ריש או פינתי, גודלו ותנאי ההובלה. אנו יכולים לומר לכם כי הובלה של סלון מחיפה אל פתח תקווה תיהיה יקרה יותר מאשר בתוך פתח תקווה, מן הסתם - בגלל המרחק, בדומה לכך גם הובלת סלון בירושלים אל תל אביב יכולה לגרור אחריה מחיר שונה שהוא מעל הממוצע, אם תרצו להכיר בעוד מחירים, הנה מחירון הובלה מעודכן.

הובלה של סלון לפי דרישות הלקוח

במקרים רבים יהיה ניתן לדון עם החברות השונות וזאת בכדי למצוא את המחיר אשר יהיה מקובל על כל הצדדים. במידה ותעשו כך תוכלו להשיג את מבוקשכם וליהנות מיחס אשר יתן לכם את האופציה להפוך את הסיפור כולו לפשוט במיוחד. 

 

הובלה של סלון פינתי או בצורת ריש איננה חייבת להיות מורכבת כלכך ולעיתים כאשר אין קשיים כמו חוסר במעלית או קומה גבוה, המחיר גם הוא יהיה זול, בכל אופן אנו תמיד ממליצים לבדוק מול כמה נותני שירות על מנת לבצע השוואה מלאה ולקבל את המחיר הכי זול שניתן!

דוגמאות להצעות מחיר בין הערים השונות

➊ דוגמא ראשונה: שינוע של סלון פינתי המכיל שלושה חלקים מהעיר פתח תקווה אל העיר ירושלים, קומה 4 ללא מעלית, הצעת המחיר שניתנה ללקוח: 650 ש"ח.

➋ דוגמא שנייה: סלון בצורת "ריש" הבנוי משני חלקים הובלת מהעיר חיפה אל עיר במרכז הארץ, חלק 1 נכנס במעלית וחלק אחד במדרגות מקומה 2, הצעה שניתנה ללקוח: 500 ש"ח.

➌ דוגמא שלישית: סלון 2 חלקים (2 מושבים ו-3 מושבים) + הובלה והרכבה של שולחן בתוך העיר ירושלים, בניין ללא מעלית, קומה ראשונה, הצעת המחיר שניתנה ללקוח: 450 ש"ח.

בצעו השוואת מחירים מהירה!
השאירו פרטים ונחזור בהקדם
או בטלפון: 077-6049996

טופ הובלות - חברה עם ניסיון

אין שירות יותר מומלץ מאשר שירות השוואת המחירים שלנו. בעזרתה תוכלו להשיג הובלה של כל דבר לכל אזור ברחבי המדינה, יש לנו את הניסיון, הידע והמוניטין לבצע בעבורכם את הפרויקט בקלות ובפשטות, כל מה שעליכם לעשות על מנת להנות כמו הלקוחות השונים שלנו הוא פשוט להרים את הטלפון ולחייג כעת אלינו, נציג מטעמנו מחכה לכם בצד השני של הקו עם פרטים נוספים ומידע שיעזור לכם לעבור את השאגה הזו בשלום.

לחצו לחיוג מהיר השאירו פנייה