השוו מחירים ובחרו מובילים!
השוו מחירים ובחרו מובילים!

הובלת מזרון

פורטל טופ הובלות מאפשר לכם לבצע השוואת מחירים בעבור הובלת מזרון זוגי או יחיד במהירות האפשרית! המשיכו לקרוא וגלו כמה עולה השירות בממוצע, מדוע להשוות מחירים דרכנו וכמובן שניתן להשאיר פרטים או לחייג כבר עכשיו.

הובלת מזרן בזול באמצעות השוואת מחירים

רבים מתבלטים האם לבצע הובלת מזרון על גג הרכב לבד או שמא להזמין שירות הובלה הכולל סבלות אשר יובילו בעבורכם את המזרן. במרבית המקרים ההחלטה תיהיה תלויה במחיר השירות.

 

בעזרת השוואת המחירים של טופ הובלות, תוכלו לקבל עד שלוש פניות של מובילים וחברות הובלה מאזורכם המספקים הובלת מזרנים - ללא התחייבות או תוספת תשלום! לאחר איסוף הנתונים תוכלו לבצע השוואה ובכך להגיע אל מחיר הובלת מזרן זול באופן משמעותי.

הובלת מזרן

מהו המחיר להובלת מזרון זוגי?

מחיר הובלת מזרן זוגי ינוע בין 200 - 400 ש"ח, פער המחיר הגדול וכמעט הכפול הוא בשל הפרמטרים השונים אשר ניצבים מולנו. למשל האם יש צורך בהזמנת מנוף הרמה? האם צריך לבצע עבודת סבלות במדרגות? ואם כן - עד איזה קומה?

 

ובנוסף לפרמטרים אלו כמובן שהמרחק הוא גם עניין מרכזי, מאיפה לאיפה? מצפון לדרום? באותו העיר? והאם זה כולל הובלת בסיס המיטה או המזרון בלבד? כל אלו הם מרכיבים מרכזיים אשר יקבעו את המחיר הסופי. טווח המחירים שאנו מציגים הוא ממוצע מחירי השוק. על מנת לקבל הצעה מדויקת יש לשוחח עם מוביל.

 

מחיר ממוצע להובלת מזרון

מחיר ממוצע להובלת מזרון: 300 ₪

טווח מחיר גבוה 400 ₪

טווח מחיר נמוך 200 ₪

באיזה מקרים נוביל מזרן עם מנוף?

לרוב כאשר נוביל מזרן זה יהיה באמצעות המעלית או חדר המדרגות, אך לעיתים המעלית קטנה וחדר המדרגות צפוף או שמא מדובר על קומה גובה. במקרים אלו הפתרון הוא מנוף הרמה, באמצעותו ניתן לשנע את המזרן מקומת הקרקע אל הקומה הרצויה דרך חלון גדול או המרפסת, המזרון יהיה ישר ולא צריך לקפל אותו - דבר אשר עשוי לפגוע בקפיצים.

 

חשוב להגיד שהובלת מזרון עם מנוף תייקר את מחיר ההובלה לפי גודל המנוף שתצטרכו. מנופי הרמה מתחלקים ל- 3 גדלים: מנוף הרמה קטן (עד קומה 6); מנוף הרמה בינוני (מגיע לקומות 7 - 10); מנוף הרמה גדול (קומות 11 - 15). מנוף הרמה גדול יותר מייקר את מחיר השכרת המנוף לפי שעת השכרה ולא כל חברות ההובלה נותנות שירות של מנופי הרמה גדולים.

 

 

הובלת מזרן במנוף

השירות של טופ הובלות ועל הפריסה הארצית

בפורטל טופ הובלות מאפשרים לך לבצע השוואת מחירים בין מובילים ולמעשה לקבל מספר פניות והצעות מחיר במהירות מבלי לחפש במקומות אחרים - היתרון הנוסף, הוא האפשרות למצוא הובלה בכל אזור בארץ! כן, אנו פועלים בפריסה כלל ארצית ומעניקים מספר הצעות מכל אזור. רוצים כבר להשוות מחירים ולקבל שירות? השאירו פנייה בטופס או חייגו אל הנציגים הטלפוניים שלנו!

בצעו השוואת מחירים מהירה!
השאירו פרטים ונחזור בהקדם
או בטלפון: 077-6049996

האם כדאי להוביל מזרן על גג הרכב?

בגדול - אין בעיה עם הובלת מזרנים על גבי גג הרכב, במרבית המקרים לא יהיה נזק. צריך לוודא שהאכן המזרן קשור כמו שצריך ושאכן לא נגרם לו נזק עקב הובלה כזו. המקרים בהם עשוי להוויצר נזק הם במזרני קפיצים אשר נקשרו חזק מידי או אינם יושבים טוב על גבי הגג, כאשר תנודות עשויות להרוס את הקפיצים ולעקם אותם. קיימים גם מצבים שהמזרון גדול מאוד וכבד והובלה על גג הרכב יכולה להוות נזק למזרן עקב כיפוף (כאשר הרוח פוגעת בחלקו הקדמי של המזרן).

 

בשביל לקשור מזרון לגג מומלץ לקחת רכב גדול שיש מעליו מוטות שאליהם אפשר לקשור את המזרון. במקרה הזה רק תצטרכו לחבר את הראצ'ט. שימו לב כמובן לקשור את המזרון ביותר ממקום אחד, לפחות 2 ורצוי גם 3 - בהתחלה, באמצע ובסוף. אם אין לכם את הגגון לרכב תוכלו לפתוח את החלונות ולקשור את החבלים לרכב, אבל האפשרות הזו כמובן פחות מומלצת.