השוו מחירים ובחרו מובילים!
השוו מחירים ובחרו מובילים!

הובלת מזנון

רוצים לדעת כמה עולה להוביל מזנון? צריכים שירות של הובלת מזנון כולל פירוק והרכבה מביתכם? באמצעות טופ הובלות ניתן לעשות זאת ובמחיר נהדר, נסו את השירות שלנו כעת וקבלו כמה הצעות מחיר במהירות.

השוואת מחירים להובלת מזנון

אז איך אפשר להוזיל עלויות הובלה מבלי להתפשר על האיכות שלה? כמובן, בעזרת השוואת מחירים! דרך טופ הובלות ניתן לעשות זאת בקלות רבה. זה עובד כך: יוצרים עימנו קשר, הן בטלפון או באחד מהטפסים באתר. מקבלים בחזרה עד שלוש פניות של מובילים וחברות הובלה העוסקות בהובלת מזנון, ויטרינה והובלות קטנות. עורכים בינהם השוואת מחירים, בוחרים בהצעה הכי טובה וזולה וחוסכים!
 

הובלת מזנון

מהו מחיר הובלת מזנון?

מחיר הובלת מזנון נע בין 200 - 350 ש"ח. כמובן שתלוי במרחק, האם יש מעלית ובגודל המזנון. אבל אפשר לומר שזה טווח יחסית ריאלי למרבית ההובלות מהסוג הזה.


מחיר ממוצע להובלת מזנון

מחיר ממוצע להובלת מזנון: 275 ₪

טווח מחיר גבוה 350 ₪

טווח מחיר נמוך 200 ₪

  • שירות פירוק והרכבה יעלה עוד כ-100 ש"ח.
  • במידה וצריך הובלת ויטרינה ואריזה - תוספת מוערכת של 15%.
  • המחירים המוצגים אינם כוללים מע"מ.
  • למידע נוסף על מחירי הובלה.

למה חשוב לשים לב בהזמנת הובלת ויטרינה?

בין אם אתם מחפשים הובלת מזנון או ויטרינה (הנחשבת ליותר מורכבת), חשוב שתבדקו האם המחיר שקיבלתם הוא אכן הוגן. הרבה מובילים יטענו בפניכם לא אחת שההובלה עצמה דורשת הרבה זמן ומאמץ - ויש בכך מן האמת כמובן - אך כל זאת חייב להישאר בגבול הסביר, אנו ממליצים לבדוק מול מחירון הובלות ורק לאחר מכן לשמוע הצעות מחיר של מובילים.

 

מלבד זאת, יש עוד הרבה פרטים קטנים שקל לשכוח אותם כאשר מדברים על הובלות קטנות, דווקא משום שמדובר בהליך פשוט יחסית: כך למשל, חשוב לזכור שכמו שהמוביל עצמו רואה את המקרה שלכם כהובלה לכל דבר, כך נכון הדבר גם כאשר מדובר במקרה של הובלת מזנון או רהיט קטן אחר, ולכן כדאי גם לכם להתייחס לזה כמו אל הובלה רצינית. לפחות מבחינת פרטים כמו חוזה (ואם אינכם מתעקשים על חוזה משפטי, לפחות הקפידו שתהיה הסכמה כלשהי בכתב), קביעת פרטים מסודרת, תיאום זמנים ידוע מראש, למשל בעת הובלת ויטרינה, לבדוק שאכן נארזת היטב ונשמרת.


מזנון בסלון

אז מדוע להיעזר בפורטל טופ הובלות?

פורטל טופ הובלות מאפשר לכם לקבל עד שלוש פניות חוזרות של מובילים וחברות הובלה מאזורכם, אשר מספקות את השירות הנדרש - במקרה שלכם הובלת מזנון. ובמקביל גם זמינים לביצוע העבודה למועד בו אתם זקוקים לה. כמו כן, כולם יהיו מומלצים, יספקו לכם מחירים טובים ואדיבות ללא פשרות. אז לכל הובלה קטנה דעו כי יש לכם את טופ הובלות.

לחצו לחיוג מהיר השאירו פנייה