השוו מחירים ובחרו מובילים!
השוו מחירים ובחרו מובילים!

הובלת מוצרי יד 2

מעוניינים להוביל מכם או אליכם רהיט יד 2? קראו אילו מוצרים תוכלו להוביל במסגרת הובלת מוצרי יד 2, כמה זה צפוי לעלות וגם כיצד תוכלו לחסוך במחיר הסופי מצד המוביל - כל המידע בהמשך.

אילו מוצרי יד 2 ניתן להוביל?

בעיקרון הובלת מוצרי יד 2 מיועדת עבור מגוון רחב של רהיטים, הכוללים: שולחן, פסנתר, שולחן סנוקר, ספה, מזנון, מיטה, שטיח ועוד רבים אחרים. הדבר קביל הן בעבור מי שמעוניין למסור ועבור מי שמעוניין לקבל את הרהיט.

 

הובלת רהיטים יד 2

מהם מחירי הובלת מוצרי יד 2?

בגדול, בדומה להובלת רהיטים רגילה, מחיר ההובלה תלוי בסוג הריהוט שרוצים להוביל. מתחת נציג כמה מחירים בעבור רהיטי יד 2 נפוצים שנהוג להוביל במסגרת כזו.


מחירון הובלות פריטים יד 2

הובלת ספה יד 2

המחיר להובלת ספה בשלמותה, ללא פירוק או שימוש במנוף.


250 - 350 ש"ח
הובלת מכונת כביסה משומשת

המחיר כולל בד"כ אריזה וניקוז מים.


350 - 550 ש"ח
הובלת סלון יד שניה

המחיר הוא לזוג ספות (2+3) ושולחן סלון.


350 - 600 ש"ח
הובלת תנור משומש

מחיר כולל אריזה ושינוע, ללא ניתוק מקדים מגז.


250 - 450 ש"ח
הובלת פסנתר יד 2

מחיר הכולל הובלה של פסנתר עם גב שטוח, כולל אריזה.


500 - 1,000 ש"ח

הדפס מחירון

  • המחירים המוצגים במחירון אינם כוללים מע"מ.
  • המחירון מעודכן לחודש יוני בשנת 2024.

מהם היתרונות בהובלת מוצרי יד 2?

אז קודם כל, אחד היתרונות הבולטים בהובלת מוצרי יד 2 הוא בכך שזה פוטר את מי שמוסר את החפץ מהובלה עצמאית שלו אל יעדו החדש. במסגרת הובלה של רהיטים משומשים, ניתן גם לקבל שירותי פירוק והרכבה - במידה והרהיט לא נכנס בדלת או במעלית.

 

אגב, אם אתם חוששים שעלות הובלת מוצרי יד 2 תעלה לכם יקר, דעו כי ניתן לפתור זאת ע"י תשלום הן של מוסר הרהיט והן של מקבל הרהיט, כך שלא תצטרכו להשקיע. עוד יתרון הוא שהעסקת שירות הובלה לרהיט למעשה מעידה על מידת רצינות בין המוסר למקבל, כך שתוכלו לחסוך באי נעימות.

מדוע חשוב לוודא שהרהיט המשומש מובל בבטחה?

במידה ומדובר על הובלת מוצרי יד 2 שאתם מוכרים, נמליץ בחום שתוסיפו לכך אריזה נאותה. מטרת האריזה של הריהוט היא לשמור על שלמותו עד למקום בעליו החדש. זכרו שאינכם מעוניינים לגרום להרס לרהיט משומש שכבר קיבלתם עליו תשלום ותיאמתם לו הובלה. שימו לב שאם לא תדאגו לשלמות הרהיט בעת ההובלה, האדם שצפוי לקבל אותו, עשוי להאשים ואף לתבוע אתכם.

איך להשיג הובלת מוצרי יד 2 בזול?

יש כמה דברים שתוכלו ליישם כדי להוזיל כמה שניתן הובלה של מוצרי יד 2.

  • הובלה עם טנדר - במידה ומדובר על רהיט לא גדול כמו טלויזיה, שולחן וכדומה, תוכלו לנסות לאתר שירותי הובלה עם טנדר, שגם זולל פחות דלק מרכב הובלה סטנדרטי - זכרו שחלק מעלות ההובלה נגזרת מהדלק.
     
  • השוו בין מספר מובילים - כדי לאפשר לכם להשיג הצעה אידיאלית בגין הובלת מוצרי יד 2, דעו כי תוכלו להשאיר פרטים בטופס המצורף לעמוד ולקבל בחינם - עד 3 מובילים באזורכם, ביניהם תוכלו לברר מחירים עוד בטלפון וכך לבחור בהצעה הטובה ביותר, מבלי להתפשר על המחיר.
     
  • הובלה על הדרך - אם אכן מדובר על רהיט יחיד שתרצו להעביר הלאה, או לחילופין - בהובלה של מספר חפצים בודדים, צוות טופ הובלות ממליץ להסתייע בשירותי הובלה על הדרך. מדובר בהליך שתוכלו לקבל עבורו מחיר זול היות והחפצים שלכם מובלים על בסיס מקום פנוי בהובלה קיימת. רק שימו לב שהיות וכך - אין התחייבות על זמני ההובלה.