השוו מחירים ובחרו מובילים!
השוו מחירים ובחרו מובילים!

הובלת כורסא

מתכננים הובלה של כורסא? זקוקים לעזרה של מובילים? על אף שכורסאות לא תמיד דורשות פעולה של הובלה במשאית גדולה, ברוב המקרים בשל הגודל והמשקל, יש צורך בחברה שזאת העבודה שלה. בואו למצוא מובילים במחיר מצוין להובלה של כורסא מכל מקום בארץ אל כל יעד שתבחרו.

לפני שמובילים כורסא - משווים מחירים

לעיתים קרובות, אנו זקוקים להובלה של פריטים בודדים ולא בהכרח לשינוע של תכולת הדירה כולה. במצבים כאלה, נדרש להזמין שירות מקצועי של הובלות קטנות ולהיעזר במובילים אשר יודעים כיצד לעטוף את הכורסא וגם להוביל אותה מבלי לפגום בה ולגרום לה נזקים וקרעים.

הובלה של כורסא
 

כמה עולה להוביל כורסא?

כפי שאתם בוודאי מבינים, המחירים של הובלת כורסא משתנים בהתאם למשך הנסיעה והיעד. בנוסף, נדרש להתחשב בפרמטרים שונים כמו דרך ההובלה והאם מתבצע שימוש במנוף על מנת להוציאה משטח הבית. כמו כן, גם הימצאות מעלית בבניין עשויה להוזיל את המחיר וזאת מאחר ולא נדרש להוריד אותה בחדרי מדרגות, מה שמעכב את התהליך ומקשה על המוביל.

יחד עם זאת, ניתן להגיד שמחיר הובלת כורסא הוא בממוצע 250 ש"ח עבור הובלה לערים סמוכות זו מזו. במידה ונדרש להעביר את הכורסא ליעד מרוחק יותר, תאלצו לשלם עוד כמה מאות שקלים בהתאם ליעד עצמו.

מחיר ממוצע עבור הובלת כורסא

מחיר ממוצע עבור הובלת כורסא: 285 ₪

טווח מחיר גבוה 320 ₪

טווח מחיר נמוך 250 ₪

כיצד מתבצעת הובלה של כורסא?

ניתן לבצע הובלה של כורסא במגוון שיטות אך הנפוצה שבהן היא כמובן סחיבת הכורסא על ידי מוביל או מספר מובילים. המובילים בדרך כלל עוטפים היטב את הכורסא בתחילתו של התהליך על מנת למנוע נזקים ופגיעות ולאחר מכן מורידים אותה במדרגות או המעלית בהתאם לתשתית הקיימת בבניין שלכם. כפי שהזכרנו קודם לכן, ישנם מצבים בהם יבחרו המובילים להוציא את הכורסא שלכם דרך המרפסת באמצעות מנוף על מנת לפשט את התהליך ולזרז את ההובלה.

הובלת כורסא

שב בנוח, אנו נדאג לכורסא שלך!

בין אם זאת כורסאת טלוויזיה, גדולה או קטנה אנחנו בטופ הובלות נשמח להעניק לכם את השירות הטוב ביותר. הפורטל שלנו מרכז חברות הובלה מקצועיות ומומלצות מכל רחבי הארץ אשר מתמחות בכל סוגי ההובלות, כולל כמובן הובלות קטנות מכל הסוגים. ניתן לקבל הצעות מחיר שונות, להשוות מחירים ולבחור בהצעה המשתלמת ביותר. הזמינו עוד היום הובלות של פריטים בודדים ותוכלו להוביל את הכורסא וגם את הספה שלכם מבלי לקרוע את הכיס.

בצעו השוואת מחירים מהירה!
השאירו פרטים ונחזור בהקדם
או בטלפון: 077-6049996

הובלת כורסאות על ידי החברה הנכונה

על אף שמדובר בפריט בודד, הובלת כורסאות דורשת מיומנות וניסיון וזאת מאחר וסחיבה לא נכונה של הכורסא, עלולה לקרוע אותה. בכל מצב בו מתבצעת הובלת ריהוט, וזה כלל לא משנה אם נדרשת הובלת ספה או כורסא, צריך להכין את השטח לפני. הכוונה היא שנדרש לעטוף את הכורסא בצורה טובה וגם לפנות את השטח בבית על מנת לאפשר הוצאה מהירה וקלה שלה משטח הבית.

לחצו לחיוג מהיר השאירו פנייה