השוו מחירים ובחרו מובילים!
השוו מחירים ובחרו מובילים!

באמצעות השוואת מחירים בין ההצעות שתקבל תוכל לחסוך מאות שקלים!
בשליחת הטופס הינך מאשר את התקנון ותנאי השימוש באתר. השירות ניתן בחינם!

הובלת ארון

פירוק והובלת ארונות במחירי עלות זולים במיוחד, צרו קשר עם טופ הובלות כעת והזמינו הובלת ארון והרכבה במחיר מיוחד לבאי האתר, אנו מספקים שירותי הובלה של ארון בגדים וארונות נוספים בכל גודל, כל שירותי ההובלה הקטנים לארונות ניתנים להזמנה באמצעות המוקד הטלפוני שלנו, אז חייגו עוד היום.

הובלת ארון בגדים לכל מקום בארץ 

ברחבי הארץ כולה ניתן למצוא היום יותר חברות שמציעות שירותי הובלה מאי פעם. הסיבה לכך זה עצם היותם של רבים מבינים כי היעזרות בחברה זוהי הדרך הנכונה לפעול וזאת בכל הנוגע להובלת דירה. כאשר פועלים בדרך זו ניתן להיות במצב בו הכל הופך ליעיל יותר. כלומר היעזרות בחברה זוהי הדרך הנכונה להשגת מבוקשכם וזאת ניתן לומר בוודאות מוחלטת.

 

הרי בסופו של יום ישנם לא מעט אנשים אשר בוחרים לעשות הכל בעצמם ובסופו של יום הם מגלים כי עשו טעות חמורה למדי, מה שעלול לעלות להם בנזק לרכוש, כאשר מדובר על ארון בגדים, יש לוודא שתהליך פירוק והרכבה מתבצע על ידי נגר מקצועי אשר יודע לשמור על הארון ולא לפגוע בו.
 

ארון בגדים

כיצד לבצע הובלה של ארון? 

בגדול אין אתם צריכים להטריד את עצמכם יותר מידי עם שאלת הדרך הנכונה לביצוע הובלה של ארון. הסיבה לכך זה עצם היותן של חברות אשר עוסקות בתחום האחריות על כל הנוגע לכך. בגדול ניתן לומר כי הובלתו והרכבתו צריכה להתבצע בצורה אחראית ומדויקת וזאת בכדי להביא למצב בו הכל מגיע לכדי סיום מושלם וללא כל בעיות. 

 

הרי פירוק והובלת ארון באופן פזיז זהו עניין אשר בוודאי לא תהיו מעוניינים בו וזאת מכיוון שבדרך זו אתם עלולים להביא לכדי נזק לרכוש שלכם. בייחוד כאשר מדובר על ארונות גדולים ויקרים, הימנעות מהובלה באופן עצמאי, ועדיף להזמין מומחים בתחום, אתם בוודאי רוצים לדעת כמה עולה הובלה כזו? אם כך, הכנסו למחירון הובלות קטנות וגלו.

איך תהליך הובלת ארונות מתרחש? 

כאשר מדברים על הובלה של ארון במקרים רבים יהיה מדובר על הובלה אשר תכלול בתוכה דאגה לכך שהוא יגיע אל יעדו בעזרת פירוק והרכבה שלו מחדש. כאשר מפרקים אותו, ניתנת ההזדמנות להעביר את חלקיו בקלות רבה ממקום אחד אל האחר וזאת כאשר הדבר יבטיח כי הוא יגיע שלם ובמצב תקין לחלוטין לא יעדו. פירוק והרכבה מתבצע גם ברהיטים אחרים ונפוץ מאוד כאשר מבצעים הובלת ספריה או ווטרינה ועוד.

 

הובלת ארון בגדים למשל יכולה להיות כרוכה גם בסדר רב אשר תצטרכו לבצע וזאת בנוסף פירוק שלו במידה ותדעו לטפל בארון בצורה הולמת תוכלו לראות כי יתאפשר לכם להיות במצב טוב יותר מתמיד. כך סוף סוף תקבלו את מבוקשכם ותוכלו להימנע ממצב בו החיים שלכם הופכים למעצבנים ולא נעימים, כמובן שחשוב לבצע השוואת מחירים ולבדוק עלויות טרם תסגרו עם חברה המספקת את השירות.

כמה עולה להוביל ארונות?

הובלת ארונות למגוון יעדים כולל צפי עלויות
 • מחיר הובלת ארון הזזה בתוך תל אביב

  כולל שירות פירוק והרכבה (ארון 3 דלתות)

  400 - 550 ש"ח
 • כמה עולה להוביל ארון בגדים בירושלים?

  ארון עם דלת ברזל (בודדת), סוג של לוקר.

  250 - 300 ש"ח
 • מהו המחיר להובלת ארון מרמת גן לפתח תקווה?

  המחיר מתייחס לארון זכוכית (וטרינה) 2 דלתות

  400 - 500 ש"ח
 • מחיר הובלת ארון בעפולה כולל פירוק והרכבה

  ספרייה גדולה (ללא דלתות) ברוחב עד 3 מטרים.

  350 - 450 ש"ח
 • מחיר הובלת 2 ארונות בגדים (של ילדים) בתוך באר שבע

  שני ארונות בגדים של ילדים, כל אחד ברוחב 90 ס"מ.

  500 - 650 ש"ח

הדפס מחירון

פירוק והרכבת ארונות

בוחרים במקצוענים בלבד 

ביצוע של הובלת ארון והרכבה שלו זהו עניין אשר מתאים לידיהם של מקצוענים בלבד. בעזרת אלה תוכלו להעניק את המענה המושלם לסוגיה וזאת מבלי שיהיה לכם צורך לסבול יתר על המידה מכל העניין. הרי בסופו של יום מתן מענה הולם לכל הסוגיה זהו העניין אשר עשוי להכריע אם תוכלו להשיג את מבוקשכם או שמא תתקשו בכך.

 

טופ הובלות תוכל להציע לכם הובלה הכוללת פירוק והרכבה - על ידי חברות איכותיות הפועלות עימנו, כמו כן, תקבלו לפחות עד שלוש הצעות מחיר דבר אשר יאפשר לכם לבצע השוואת מחירים ולבחור בהצעת המחיר הזולה ביותר.

לחצו לחיוג מהיר השאירו פנייה