השוו מחירים ובחרו מובילים!
השוו מחירים ובחרו מובילים!

הובלת ארון

כמה עולה להוביל ארון? כיצד מתבצעת ההובלה עצמה ומה עוד חשוב לדעת בנושא זה? הנה כל המידע החשוב. כמו כן, אנו מאפשרים לכם לערוך השוואת מחירים ולקבל הצעות מחיר בעבור הובלת ארון, כולל פירוק והרכבה.

כמה עולה להוביל ארון?

מחיר הובלת ארון נקבע על פי גודלו של הארון, המרחק בין היעד שממנו מובילים אותו אל יעדו החדש וגם משתנים נוספים כמו הימצאות מעלית בבניין, האם נדרש שירות נלווה של פירוק והרכבה וכדומה. המחיר להובלת ארון נע בדרך כלל בין 250 ש"ח ל-350 ש"ח, כאשר ההובלה מתבצעת בתוך אותה העיר. מחיר זה כולל גם את השירות של פירוק והרכבת הארון. 

מחיר ממוצע להובלת ארון

מחיר ממוצע להובלת ארון: 300 ₪

טווח מחיר גבוה 350 ₪

טווח מחיר נמוך 250 ₪

מחירון הובלת ארונות על פי אזורים

להלן מספר דוגמאות לעלויות של הובלת ארון מעיר לעיר:

הובלת ארונות למגוון יעדים כולל צפי עלויות
 • מחיר הובלת ארון הזזה בתוך תל אביב

  כולל שירות פירוק והרכבה (ארון 3 דלתות)

  400 - 550 ש"ח
 • כמה עולה להוביל ארון בגדים בירושלים?

  ארון עם דלת ברזל (בודדת), סוג של לוקר.

  250 - 300 ש"ח
 • מהו המחיר להובלת ארון מרמת גן לפתח תקווה?

  המחיר מתייחס לארון זכוכית (וטרינה) 2 דלתות

  400 - 500 ש"ח
 • מחיר הובלת ארון בעפולה כולל פירוק והרכבה

  ספרייה גדולה (ללא דלתות) ברוחב עד 3 מטרים.

  350 - 450 ש"ח
 • מחיר הובלת 2 ארונות בגדים (של ילדים) בתוך באר שבע

  שני ארונות בגדים של ילדים, כל אחד ברוחב 90 ס"מ.

  500 - 650 ש"ח

הדפס מחירון

 

מהם השלבים בהובלת ארון?

אלו הם השלבים המרכזיים בתהליך הובלת ארון:

 1. פינוי הארון: נדרש לפנות תחילה את הארון מכל התכולה שבתוכו. אם יש בארון בגדים, רכזו אותם לכדי שקיות או ארגזים בצורה מסודרת.
   
 2. פירוק הארון: כמעט תמיד, בשביל להוציא ארון בגדים במהלך הובלה, נדרש לפרק אותו. תחילה יש לפרק את המדפים והמגירות ורק לאחר מכן את המסגרת החיצונית.
   
 3. עיטוף החלקים: לרוב העיטוף של חלקי הארון יתבצע באמצעות נייר פצפצים אשר מגן בצורה טובה מפני מכות ושומר על החלקים בזמן שמוציאים אותם.
   
 4. הוצאת חלקי הארון: את הוצאת הרכיבים השונים של הארון (הדלתות, הדפנות וכו') ניתן לבצע על ידי סבלות רגילה בחדרי המדרגות אך ניתן גם להיעזר במנוף הרמה, במידה ומדובר בארון כבד.
   
 5. הרכבה מחדש ביעד: עם ההגעה אל היעד החדש, נדרש להרכיב את הארון בחדר הייעודי. זאת הסיבה שהשלב השני של פירוק הארון חייב להתבצע בצורה אחראית ומחושבת, בשביל לשמור על כל החלקים.

בצעו השוואת מחירים מהירה!
השאירו פרטים ונחזור בהקדם
או בטלפון: 077-6049996

הובלת ארון בגדים לכל מקום בארץ

מאחר ואנו עובדים עם חברות הובלה מכל רחבי הארץ, תוכלו להיעזר בנו לצורך הובלת ארון בגדים קטן או גדול, ללא קשר לאזור המגורים שלכם. הובלת ארון אומנם עשויה להיראות כמו משימה פשוטה אך האמת היא שהארונות כיום כבדים למדי והובלתם באופן עצמאי זו משימה מורכבת. רוצים לקבל הצעת מחיר להובלת הארון שלכם? צרו איתנו קשר עוד היום. מובילים את הארון במסגרת הובלת דירה או בית? ייתכן שכדאי לשלב מנוף בתהליך על מנת לייעל את הוצאת הפריטים השונים.


> למציאת הובלה קטנה באזורכם:

הובלת ארון

איזה סוגי ארונות ניתן להוביל?

התשובה הפשוטה והמהירה היא שניתן להוביל את כל סוגי הארונות הקיימים. השאלה שצריכה להישאל היא - האם ניתן לפרק את כל סוגי הארונות והאם ישנם סוגים שנוכל להוציא מפתח הבית מבלי מלאכת הפירוק. אז ברוב המקרים, נאלץ לפרק את הארונות וזה כולל גם ארונות בגדים, ארונות עם דלתות זכוכית (הזזה) ארונות ספרים וגם ארונות נעליים. לעיתים יהיו מקרים שבהם נידרש להוציא ארון קטן ונמוך יחסיך, כמו שיש לעיתים בחדרי ילדים - ארונות אלו לא בהכרח יצריכו פירוק.

 

הובלת ארון

האם להוביל ארון על הצד או במצב עומד?

בשביל לענות על שאלה זו, נדרש להבין מהו המשקל של הארון ומה המידות המדויקות שלו. כמו כן, חשוב להבין כיצד אנו מוציאים אותו והאם מדובר בחדר מדרגות צר או שמא במעלית. בדרך כלל, הוצאת הארון תתבצע על ידי שני מובילים אשר ישכיבו אותו על הצד (כאשר הוא ריק) ויוציאו אותו מדלת הבית, זאת כמובן במקרים בהם לא בוצע פירוק של הארון לכדי רכיבים וחלקים.

 

ישנם מצבים שבהם צוות המובילים יבצע את הובלת הארון כאשר הוא עומד, תוך שימוש בעגלת סבלים אך מצב זה נפוץ בעיקר כאשר מדובר על ארונות קטנים יותר.

לחצו לחיוג מהיר השאירו פנייה