השוו מחירים ובחרו מובילים!
השוו מחירים ובחרו מובילים!

הובלת רהיטים

לא תמיד נצטרך להוביל דירה שלמה, ולפעמים אנחנו צריכים הובלות רהיטים בודדים. בעמוד תוכלו לראות את המחיר של הובלת רהיטים, לראות איך מוצאים מוביל רהיטים מומלץ וגם לערוך השוואת מחירים. בואו נתחיל.

השוואת מחירים להובלת רהיטים

מחיר הובלת רהיטים הוא לא קבוע והוא ישנה בהתאם לסוג הרהיט שתצטרכו להוביל, הצורך בשירות נוסף כמו שימוש במנוף או פירוק והרכבה של הרהיט, מרחק ההובלה ובהתאם לחברת ההובלות איתה תסגרו. חברות הובלה שונות יכולות לתת לכם הצעות מחיר שונות על הובלות רהיטים.

 

בגלל זה כשמתקשרים ל'טופ הובלות' מקבלים הצעות מחיר מעד 3 חברות הובלה להובלות רהיטים -  ככה תוכלו לערוך השוואת מחירים בין חברות ההובלה השונות. השוואת מחירים יכולה לחסוך עד 37% ממחיר ההובלה הסופי. פשוט התקשרו השוו וחסכו.

 

הובלת רהיטים

מחיר הובלת רהיטים

מחיר הובלת רהיטים נע בין 200 - 700 ש"ח לרהיט בודד. תוספת נפוצות למחיר הן שימוש במנוף הרמה קטן שמוסיף 300 - 500 ש"ח להובלה, ושירותי של פירוק והרכבה על ידי המובילים שלרוב מוסיף בין 150 - 300 ש"ח. הוספנו לכם מחירון של הובלת ריהוט כדי שתוכלו לראות דוגמאות לפי סוג רהיט:

מחירים של הובלת רהיטים

כמה עולה הובלת שולחן בודד

הובלה של שולחן אוכל.


200 - 400 ש"ח
מחיר הובלת מיטה זוגית

המחיר כולל פירוק והרכבה.


600 - 650 ש"ח
הובלה של ספה בתוך העיר

המחיר לא כולל פירוק והרכבה.


200 - 350 ש"ח
תוספת מחיר של פירוק והרכבה של רהיט קטן

בממוצע 150 ש"ח.


100 - 200 ש"ח
תוספת מחיר של פירוק והרכבה של רהיט גדול

בממוצע 300 ש"ח


250 - 350 ש"ח
תוספת מחיר של שימוש במנוף להובלה

הובלה עם מנוף קטן לשעת השכרה אחת.


300 - 500 ש"ח

הדפס מחירון

  • המחירים המוצגים במחירון אינם כוללים מע"מ.
  • המחירון מעודכן לחודש יוני בשנת 2024.

איך מוצאים מוביל רהיטים מומלץ?

בשביל למצוא מוביל רהיטים מומלץ יש כמה דברים שהיינו ממליצים לכם לבדוק:

  • זמינות: כשאתם צריכים הובלת ריהוט לרוב מדובר בפריט אחד או שניים ואתם לא רוצים לחכות שבוע בשביל הובלה של משהו קטן ופשוט. בדקו את הזמינות של המוביל לפני שאתם סוגרים איתו.
     
  • הצעת מחיר כתובה: גם אם לא מדובר על הובלת דירות ומדובר רק על הובלת רהיט בודד מומלץ לוודא שהכל כתוב ומסוכם מראש. ודאו שאתם מסכמים על הזמנים, הכתובת, פירוק והרכבה (במידת הצורך), מנוף (במידת הצורך) וכמובן המחיר.
     
  • המלצות: חיפוש קצר של שם המוביל בגוגל וברשתות החברתיות יכול לתת לכם מושג לגבי איכות המוביל: האם הוא מגיע בזמן, האם הוא הרכיב את הרהיטים כראוי, האם הובלת הריהוט נעשתה בצורה בטוחה ועוד.

 

בצעו השוואת מחירים מהירה!
השאירו פרטים ונחזור בהקדם
או בטלפון: 077-6049996

הובלת רהיט בודד במחיר זול

תוכלו להזמין שירות של הובלת רהיט בודד עם 'טופ הובלות', בין אם מדובר בהובלה של מראה, ספה, ארון או כל רהיט אחר. אם אתם צריכים להוביל רהיט בודד ואתם יכולים להתגמש מעט בזמן תוכלו להוריד במחיר ההובלה בכך שתשאלו את המוביל אם הוא מתכנן להיות באיזור ואולי הוא יסכים לעשות הובלה על הדרך. אם המוביל יצטרך לבוא במיוחד אליכם להובלת הרהיט כנראה שהמחיר יהיה יותר גבוה.

 

הובלת רהיטים

הובלת רהיטים מכל סוג

לחצו על סוג הרהיט שתרצו להוביל אם תרצו לראות עוד לגבי איך ההובלה מתבצעת או מחיר הובלת הרהיט:

הובלת רהיטים כולל פירוק והרכבה

הרבה פעמים כשאנחנו צריכים הובלות רהיטים אנחנו נרצה גם שירות של פירוק והרכבה של הרהיטים על ידי המובילים. פירוק והרכבה מוסיף למחיר ההובלה והוא משתנה לפי הגודל שלו. לפניכם טבלה של סוג הרהיט, הגודל שלו וכמה בממוצע תצטרכו להוסיף על השירות הזה:

 

סוג הרהיט קטן או גדול? כמה תוסיפו למחיר בממוצע?
מיטת יחיד קטן 150 ש"ח
ספה 3 מושבים גדול 300 ש"ח
שידה קטנה קטן 150 ש"ח
ארון 3 דלתות גדול 300 ש"ח

מתכננים לתת טיפ? מומלץ לסגור עליו לפני כן

אם אתם רוצים לתת טיפ למובילים מומלץ לסגור על הסכום לפני ההובלה. הרבה פעמים מובילים ינסו להוציא מכם טיפ בסוף ההובלה מה שיכול לגרום לאי נעימות שמומלץ להימנע ממנה. לגבי הסכום תדעו לרוב להובלת רהיט קטן נהוג לתת טיפ בין 20 - 30 ש"ח ולהובלת רהיט גדול נהוג לתת בין 50 - 70 ש"ח. לחצו כאן כדי לראות כמה טיפ נהוג לתת למוביל לפי סוג רהיט.

 

בצעו השוואת מחירים מהירה!
השאירו פרטים ונחזור בהקדם
או בטלפון: 077-6049996

הובלת רהיטים עתיקים ועדינים

ישנם חפצי ערך יקרים עדינים ושבירים הדורשים טיפול מיוחד שקשה מה שמקשה להוביל אותם בשלום, כמו במקרה של הובלת מראות. יש לעטוף אותם בזהירות תוך הקפדה על האריזה הנכונה.

 

במיוחד עבורכם יש בטופ הובלות מאמר על טיפים לאריזה נכונה ויעילה שם תוכלו לקבל את כל המידע בנוגע להעברת חפצים שבירים. 'טופ הובלות' לוקחת על עצמה את התפקיד של הדאגה לכך שהם יגיעו ליעדם בשלום.