077-6049996 חייג למוקד הובלות:
איזה הובלה נדרשת לכם?

הובלה של ספריות בכל גודל

לעיתים הובלה של פריט ריהוט בודד יכול להוות בעיה לא קטנה, כאשר הוא לא עובר בדלת, במעלית ולעיתים גם לא במדרגות. אנחנו בטופ הובלות יודעים לתת מענה לכל צורך וניתן להזמין דרכנו הובלה של ספריה הכולל גם פירוק והרכבה.

למה טופ הובלות זאת הבחירה הנכונה?

✔ אצלנו אתם מקבלים עד שלוש הצעות מחיר!
✔ אנחנו פועלים בפריסה כלל ארצית רחבה.
✔ המחירים שלנו הם מהזולים בשוק.
✔ יש לנו צוות מקצועי אשר יודע לבצע פירוק והרכבה של כל רהיט.

באיזה עלות מדובר?

המחירים בעבור הובלת פריט בודד (בעיקר בריהוט) אינם גבוהים כלל וישנם תחרות גדולה בכל ענף ההובלות. אנחנו יודעים כי הובלה קטנה של רהיט (ללא פירוק והרכבה) מסוג ארונית צריך לעלות בין 300 - 400 ש"ח, תוספת פירוק והרכבה היא בערך 100 - 150 שקלים. אם ישנם תנאים קשים נוספים הם יתומחרו בהתאם בבית הלקוח. להמשך צפייה במחירים של הובלות קטנות ורהיטים - היכנסו למחירון המתאים כאן, לקבלת שלוש הצעות מחיר פשוט חייגו כעת.

פירוק והרכבת ספריות - לא כדאי לעשות זאת לבד.

רהיטים באופן כללי אשר מפרקים אותם ומרכיבים בחזרה אינם חוזרים למצבם הראשוני, הברגים חלשים יותר, הצירים, העץ נסדק וחשוב שמקצוען יבצע עבודה שכזו של פירוק והרכבה. אם הספריה הזו יקרת ערך ערכי וכספי בעבורכם, השאירו זאת לנגרים או מובילים אשר יודעים לבצע ונותנים אחריות על עבודתם. אנו מציעים לכם להשקיע את התשלום הנוסף ולחיות בשקט נפשי.
ספרייה

מזמינים מובילים מקצועיים

ניתן לראות מחירי שוברי שוק, מבצעים והנחות מחברות פרטיות וקטנות אשר עושות הובלה של ספריות כשירות מוזל, אך אם אינכם מכירים את החברה ולא שמעתם עליה המלצות או לפחות ביקורת אחת ברחבי האינטרנט, אנו מציעים שתחשבו על כך שוב. בחירה בחברת הובלה אמינה שתיקח לכם מחיר קצת יותר גבוה אך תיתן לכם ביטוח, אמינות ועבודה מקצועית - שווה כל שקל, אנו חברה כזו ותוכלו לקרוא עוד על טופ הובלות בעמוד הראשי.