077-6049996 חייג למוקד הובלות:
איזה הובלה נדרשת לכם?

הובלות למשרדים קטנים

יש לך משרד קטן וצריך להובילו? באמצעות "טופ הובלות" הכל אפשרי, במהירות ובקלות! הזמן עוד היום את השירות וקבל עד שלוש הצעות מחיר זולות במיוחד.

למה מומלץ להשתמש בפורטל?

יש לנו אזורי פעילות נרחבים במיוחד.
מחירים זולים ומשתלמים!
קבלו עד שלוש הצעות מחיר של חברות ומובילים.
פתרונות פירוק והרכבה לריהוט משרדי.

צעד אחד צעד, כיצד מובילים משרד?

כאשר אתם בוחרים בחברה שתוביל בעבורם את משרדכם הקטן, תעברו תשאול טלפוני או שנציג מטעם החברה יגיע אליכם על מנת לסקור מהם הפריטים שיש להוביל, מהם תנאי ההובלה הקיימים במקום ותנאי השינוע ביעד החדש שאליו אתם עוברים, לאחר מכן תקבלו מהמוביל הצעת מחיר. כאן "טופ הובלות", נכנסת לתמונה ובעצם דואגת לכך שדברו עם שלושה חברות ומובילים שונים שיתחרו על המחיר הזול ביותר בעבורכם, לאחר שתחליטו מי מהם יוביל בעבורם יתחיל שלב האריזה ולאחר מכן פירוק הריהוט והובלה של כלל התכולה למקום החדש, מכאן השאר הוא היסטוריה ונותר רק להרכיב רהיטים, לסדר את הארגזים ולשוב לעבודה סבירה, חשוב לציין כי מרבית החברות מזמינות את השירות בשעות הלילה על מנת לא לפגוע בסדר היומי והשגרתי של משרדם.
 
משרד קטן

כמה עולה להוביל משרד קטן?

בשונה מהובלה רגילה של משרד גדול, העלויות כאן זולות משמעותית ולא מדובר על הוצאה כבדה כלל, ראשית ניתן לשכור מוביל קטן עם טנדר או נגרר לביצוע עבודה שכזו או חברה שתעשה זאת "על הדרך" ולא תקדיש לכך יום עבודה שלם, המשמעות של הנושא כאן הוא כמובן המחיר, כאשר ממוצע של הובלה בסדר גודל שכזה היא בין 450 - 800 ש"ח בלבד, במרבית אזורי הארץ.

כיצד מגדירים את גודל ההובלה?

קשה לומר אם מדובר על הובלה קטנה, בינונית או גדולה, לכן יש שיטה פשוטה מאוד להגדיר זאת, אם מדובר רק על כמה פריטים בודדים (5 - 10) בהחלט מדובר כאן על משהו קטן, נגיע עד לסביבות ה20- 30 זה בערך האמצע ומעל מדובר כבר על שירות סטנדרטי. כאשר אנו אומרים פריטים הכוונה היא כמובן לרהיטים, מוצרי חשמל, ארגזים וקרטונים וכדומה.