077-6049996 חייג למוקד הובלות:
איזה הובלה נדרשת לכם?

הובלת מקרר

שירותי הובלות של מקרר קטן מוגדרים כהובלה קטנה, אם זאת ניתן לראות כי עלות הובלת מקרר גדול לא גבוה משמעותית, אצלנו באתר טופ הובלות ניתן לבצע הזמנה של שירות הובלת מקררים באמצעות מנוף במחיר זול במיוחד, צרו קשר כעת עם חברתנו והתחילו לקבל הצעות מחיר.

למה להוביל איתנו את המקרר?

 אנו מספקים לכם שירות במחיר הכי זול בארץ!
 ניתן לקבל שירות בכל אזור ברחבי המדינה.
 סבלים מקצועיים בעלי ניסיון רב.
 ביטוח במידת הצורך.

 שירות הובלת מקרר שוכב או עומד

רגע אחד לפני שאתם מחליטים להוביל את המקרר שלכם אל היעד הבא, ישנם המון סוגים אשר חלקם בנוים בצורה עומדת (כפי שאנו מכירים בבית) ומעדניות ועסקים בתחום המזון מכירים יותר את אלו שבשכיבה, בכל אופן באמצעות טופ הובלות יש לכם את הפתרון המלא והמקיף לכל הסוגים החל ממקרר יין קטן הנמצא בביתכם ועד לפרטי המכיל כמות ליטרים גדולה, כל מה שעליכם כעת לעשות הוא ליצור קשר עימנו ואנחנו נדאג שתקבלו הצעות של מובילים.

מחירון הובלה של מקררים לפי סוגים

סוג המקרר מחיר הובלה משוער
מקרר בנפח 300 ליטר 340 - 420 ש"ח
בנפח של 400 ליטרים 420 - 550 ש"ח
נפח של 500 ליטר  550 - 600 ש"ח
מקרר בנפח בין 600 - 700 600 - 800 ש"ח
הובלת מקרר תעשייתי החל מ 800 ליטר 800 - 990 ש"ח
מקרר יין קטן (מוגדר כהובלה קטנה) 150 - 220 ש"ח
מקררים ענקיים (מקררי חדר למסעדות ובתי קפה) 3,500 - 5,000 ש"ח

ממוצע המחירים כאן נע על פי הובלה בין ערים מרכזיות כמו תל אביב, ירושלים, באר שבע וחיפה, כפי שניתן לראות חלק מן המקררים ענקיים ויש צורך בשימוש במנוף, דבר אשר מייקר את המחיר בתוספת תשלום נוספת.
הובלה של מקרר

הובלה של מקרר גדול במחיר קטן 

בכדי לבצע הובלת מקרר גדול בצורה נכונה יהיה צורך להיעזר בציוד הנכון וזאת לצד אנשים אשר ניחנים בניסיון בכל הקשור לתחום. בעזרת אלה ניתן יהיה לתת את המענה המושלם לסוגיה ולסיים אחת לתמיד עם עניין המקרר. בגדול יש לציין כי טיב חברת ההובלות עמה תעבדו יהיה הדבר הקריטי ביותר. ישנן חברות אשר נחשבות לבעלות ניסיון רב שנים, זאת כאשר ניתן לומר גם כי ישנן חברות אחרות אשר אינן מחזיקות ביותר מידי ניסיון. לפיכך יהיה צורך שתשימו לב כי אתם בוחרים בחברה הטובה ביותר וכי היא מבצעת הובלה קטנה של מקרר והאם קיימת האופציה להוסיף מנוף במקרה הצורך. 

שאלות ותשובות איך להוביל מקרר?

רגע לפני שאתם מנסים לעשות זאת באופן עצמאי ואני יודע שרבים מנסים זאת, יש המון שאלות שצריך לענות עליהם כמו האם צריך לנתק את המקרר לפני ההובלה? וכמה זמן צריך לחכות עד שנזיז אותו ממקומו? איך להרים מקרר בכלל? והאם לחבר מקרר אחרי הובלה וכמה זמן אנחנו צריכים להמתין. המובילים והסבלים המוסמכים הפועלים עם הפורטל שלנו בהחלט יישמחו לענות לכם על כל השאלות, הנה התשובות:

שאלה: "איך מובילים מקרר?"
תשובה: זאת בהחלט שאלה כללית, אך בגדול הובלה כזו מתבצעת בשכיבה לאחר ניתוק המקרר כמה דקות טרם נתחיל בהובלתו, חיבורו לחשמל יתבצע רק כעבור כמה שעות שהוא עומד.

שאלה: "האם צריך לנתק את המקרר לפני הובלה?"
תשובה: כן יש לבצע ניתוק, אך לא צריך להמתין אותו הזמן כמו שאנו מחכים לחברו בחזרה, ניתן להמתין כמה דקות בודדות טרם נוביל אותו.


שאלה: "כמה זמן לחכות עד להפעלת מקרר לאחר הובלה?"
תשובה: בגדול זה תלוי בגודל המקרר ובסוגו, אך מומלץ לחכות כמה שעות ואם קיימות הוראות יצרן - אז להישמע להם.

שאלה: "איך להרים מקרר?"
תשובה: הרמת מקרר אשר מתבצעת על ידי סבלים מקצועיים נעשת באמצעות "סבליקה" על גבם, אך אינכם סבלים אז תאלצו לבצע זאת בשכיבה בשיתוף פעולה עם חבר.

הובלות מקרר בזול - היש חיה כזאת?

כמובן! ניתן למצוא מוביל זול שמבצע הובלות קטנות באופן תדיר ומעניק מחירים זולים, כאשר יש לנו טנדר או רכב מסחרי קטן לא צריכה להיות עלות גבוה והמחירים צריכים להיות זולים ומשתלמים, אופציה נוספת להשיג הובלה בזול זה לחפש אחר "הובלה על הדרך" דבר אשר נפוץ בעיקר בתחום של הובלות קטנות זאת בעצם שיטת איסוף של פריטים ומוצרים למינהם וחלוקה שלהם לאורך המדינה בתאריך אשר קובע המוביל (זאת אומרת שהגעת המוצר אינה מיידית), אם אתם לחוצים על השינוע כאמור - בצעו השוואת מחירים ואנחנו בטוחים שתצליחו למצוא משהו בזול.

טיפים לפני שאתם מובילים מקרר באופן עצמאי

בין אם מדובר על הובלת מקרר בשכיבה ובין מקרר קטן באופן שגרתי, חברתנו תדע כיצד לעשות זאת והיא תוכל להסתייע בדרכים ובאנשים הטובים ביותר לשם כך. הובלה עם מנוף יכולה להתבצע באופן קל למדי וזאת אם יודעים כיצד לגשת למלאכת הטיפול בדבר. כלומר תצטרכו לוודא כי אתם בוחרים לעבוד אך ורק עם טופ הובלות וזאת מכיוון שהיא תספק לכם שירות אשר מחירו יהיה זול וטיבו יהיה מקצועי ביותר, כמובן שניתן להוביל מקרר קטן באופן עצמאי ולחסוך עלות מיותרת, אם זאת אנו מציעים מחיר זול ומשתלם.
 
מקררים צבעוניים

מחיר הוגן ללא עלות מיותרת

מחיר הוגן זה דבר שתמיד יהיה מומלץ לחפש אחריו. כמובן שישנה חשיבות עצומה לסוגיית המקצועיות, אך לצד זאת גם עניין המחיר יהיה חשוב לא פחות. לאור זאת יהיה מומלץ שתפעלו בהתאם ותחליטו לפעול אך ורק עם חברת טופ הובלות אשר תדע לספק לכם את השירות ברמה המקצועית הגבוהה ביותר שקיימת וזאת לצד כך שהיא תתן לכם את האופציה ליהנות מחוויית שירות אשר תהיה יוצאת דופן בטיבה. זו תהיה חוויית השירות בה תהיו מעונייים וזאת אם תרצו לשכוח מכל הצרות בכל הנוגע לשירות ההובלה אותו אתם שוכרים, אם זאת - אנו כאן תמיד על מנת לתת לכם טיפים ומידע נוסף, הכנסו אל המחירון שלנו לקבלת מידע נוסף על המחירים השונים.

מחירון הובלה של מקררים על פי הצעות מחיר מעיר לעיר

מאיפה? לאיפה? קומה? יש מעלית? מחיר? הערות
תל אביב ירושלים 4 כן 350 ש"ח  
חיפה פתח תקווה 8 כן 500 ש"ח  
ירושלים אשדוד 3 לא 650 ש"ח כולל סבלות
תל אביב רמת גן 9 כן 250 ש"ח  
באר שבע ראשון לציון 6 לא 700 ש"ח כולל סבלות
רחובות קריית מוצקין 4 כן 400 ש"ח  
מודיעין גדרה 3 לא 450 ש"ח כולל סבלות
גבעתיים רמת גן 7 כן 320 ש"ח  
הרצליה פיתוח מושב בדרום בית פרטי לא 500 ש"ח כולל סבלות
הוד השרון ראש העין 11 כן 380 ש"ח  
מושב במרכז חדרה בית פרטי לא 450 ש"ח כולל סבלות
חולון חיפה 14 כן 400 ש"ח  
פרדס חנה יהוד בית פרטי לא 350 ש"ח ללא סבלים
יבנה כפר יונה 8 כן 440 ש"ח  
בת ים כפר סבא 4 כן 400 ש"ח  
מודיעין נתניה 7 כן 400 ש"ח  
נס ציונה עפולה 3 כן 550 ש"ח  
רעננה רמלה בית פרטי לא 450 ש"ח כולל סבלים
רחובות בית שמש 5 לא 500 ש"ח כולל סבלות