055-9661890 חייג למוקד הובלות:
איזה הובלה נדרשת לכם?

שירות הובלת מקפיא עומד שוכב

דרך הפורטל של טופ הובלות ניתן לבצע הזמנה של הובלת מקפיא תעשייתי ביתי או תעשייתי, שוכב או עומד באופן מקצועי ובמחיר משתלם על ידי מובילים מוסמכים ובעלי שם, המבינים כיצד לבצע הובלת מקפיא בשכיבה מבלי לפגוע בו, להזמנת השירות השאר פרטים באתר או צור קשר טלפוני עם הנציגים שלנו.

הובלה של מקפיא מכל סוג וגודל

כידוע חברתנו מספקת שירותי הובלות מגוונים, בין אם זה הובלה של פריט בודד, דירה שלמה או הובלה רגישה המצריכה קירור, בין השירותים הנ"ל ניתן למצוא גם הובלה של מקפיא תעשייתי, ביתי, שוכב, עומד, גדול וקטן. אנו יודעים לטפל היטב בכל מוצר חשמלי ולבצע הובלה שלו באופן בטוח ליעד, השירות של הובלת מקפיא הוא כולל אריזה בנייר מגן למניעת שריטות בעל ההובלה ותמחור יכול להשתנות על פי פרמטרים בסיסים, האם צריך לפרק את דלת המקפיא? האם יש מדרגות? בין אם מדובר על מקפיא קטן או גדול, כמובן שהמחיר משתנה, כאשר אתם מזמינים מוביל, חשוב לעדכן אותו בנפח הליטרים של המקפיא על מנת לקבל הצעת מחיר תואמת את המוצר שלכם.

הובלת מקפיאים תעשייתים ברחבי הארץ.

ישנם מקפיאים המיועדים למסעדות, קצביות, קיוסקים וחנויות נוספות המשתמשים במקפיא תעשייתי במהלך היום יום, כיום הובלת מקפיא מתבצעת מידי יום ברחבי הארץ והשוק בהחלט מוצף בחברות המספקות שירותי הובלה קטנה במחיר זול, מחיר הובלת מקפיא תעשייתי יכול לנוע בין 350 - 550 שקלים, כאשר תלוי בגודלו, אנו מדברים על מקפיא סטנדרטי בעת אמירת המחירים האלו, תוכלו גם לעיין במחירון הובלת מוצרי חשמל על מנת לגלות מחירים נוספים. אם אתם רוצים להזמין את השירות, פנו אלינו עוד היום ונדאג לספק לכם לפחות - 3 הצעות מחיר.
מקפיא תעשייתי

טיפ אישי, כיצד לבצע הובלת מקפיא בשכיבה?

בחרתם להוביל את המקפיא הביתי שלכם באופן עצמאי, אין אם כך בעיה כלל, רק חשוב לדעת בעת ביצוע הובלה של מקפיא בשכיבה, צריך לחכות לפחות 3 שעות לפני חיבור מחדש של המקפיא לחשמל, זאת בדומה למקרר המובל בשכיבה שגם לו צריך לחכות כמה שעות עד שהשמן ירד בחזרה ולחבר לחשמל, מה שקורה בתהליך ההובלה השמן שכיבכול "שומר על המנוע" נע כלפי מעלה, מוצר כזה צריך לעמוד ולא להיות בשום זווית, לכן מסוכן לבצע הובלה שלו באופן עצמאי וחשוב לבדוק היטב שהמקפיא עמד לפחות 3 שעות טרם חיברתם אותו בחזרה אל החשמל לתחילת עבודה נוספת, טיפ נוסף - בצעו הפשרה מלאה של המקפיא ונקו אותו טרם תפעילו מחדש.

למה לבחור דווקא בטופ הובלות?

כפי שהבנתם עד כה, טופ הובלות היא חברת הובלות מיוחדת ומספקת מגוון פתרונות ושירותים נוספים שיכולים לסייע לכם בכל סוג של הובלה, אצלנו תקבלו כמה הצעות מחיר בעבור כל שירות ולא משנה מאיזה אזור אתם ברחבי הארץ, כך שתמיד ניתן לקבל את הטוב ביותר מחברתנו, אם זה באמצעות המבחר הגדול של החברות, אזורי הארץ הרבים והשוואת המחירים המהירה שניתן לעשות אצלנו, עשו נכון, בחרו בטופ הובלות.