077-6049996 חייג למוקד הובלות:
איזה הובלה נדרשת לכם?

הובלת מכונת תפירה

יש לך מכונת תפירה של זיגנר? מכונת תפירה תעשייתית או ביתית? זה לא משנה כי באמצעות טופ הובלות תוכל לבצע הובלה של מכונת תפירה בכל רחבי הארץ ולכל סוג של מכונה, הזמן את השירות כבר עכשיו.

חוסכים ובגדול עם "טופ הובלות"

+ הובלת מכונות תפירה תעשתיות בכל הארץ!
+ ניתן לקבל עד שלוש הצעות לצורך השוואת מחירים
+ הובלת מכונת תפירה קטנה או גדולה (ביתיות)
+ שירות אדיב, אמין ואיכותי על ידי חברות בעלות המלצות.

כיצד מתבצעת הובלה של מכונת תפירה?

כמו כל מוצר חשמל אחר גם מכונת תפירה צריכה להיארז בעזרת קרטונים או נייר מגן על מנת שלא תקבל שריטה וחלילה מכה אשר עלולה להרוס את התפעול הבריא והתקין שלה, לכן כאשר מזמינים חברה או אפילו מוביל עצמאי לצורך הובלה של פריט מסוג זה רצוי לבדוק שהוא אכן אורז אותה וממקם אותה באזור מוגן בתוך המשאית או הטנדר שלו, כך שלא תקבל מכה במהלך הנסיעה. אם מדברים על הובלת מכונת תפירה תעשיתית (גדולה במיוחד) רצוי להשתמש בציוד המתאים למשקל שלה ובמידת הצורך במנוף, עגלת מסע של מובילים או צוות מומחה למשקלים גדולים.

כמה עולה להוביל מכונת תפירה?

אין שינוי רציני בין המחירים של הובלות קטנות כאלה לאחרות כאשר מדובר על פריט בודד אחד בדרך כלל הוא נכנס במעלית ואין צורך שירותי סבלות המחיר מסתכם ב-350 עד 400 שקלים, בהובלה בין עירונית רגילה, אם תצטרכו שירותי סבלות זה בין 50 - 100 שקלים בודדים, תלוי לאיזה קומה כמובן.
מכונת תפירה

מובילים עם אחריות, ביטוח הובלה לפריטים קטנים

ישנם מכונות תפריה שעולות כמה אלפי שקלים, ישנם כאלו בעלות ערך סנטימנלי כמו למשל כאלו שעברו מדור לדור, לכן נרצה לדאוג שאנו מפקידים אותן בידים של מובילים אחראים שיודעים עד כמה הפריט הבודד הזה חשוב לנו, במידה ורכשתם מוצר שבאמת יקר, רצוי גם באופן נקודתי לבטח אותו למניעת נזק כספי.