055-9661890 חייג למוקד הובלות:
איזה הובלה נדרשת לכם?

הובלת מכונת כביסה במחיר מיוחד

הולכים לעבור דירה והכל נכנס באוטו רק מכונת הכביסה עושה לכם בעיות? לנו בטופ הובלות יש את הפתרון בעבורכם! הזמינו עכשיו שירותי הובלה למכונת כביסה במחיר מיוחד וזול, כל מה שעליך לעשות הוא להזמין את השירות כבר עכשיו!

האם להוביל מכונת כביסה בשכיבה?

לעיתים יש בעיות של מקום בעת הובלה של המכונה, לכן נצטרך להוביל אותה בשכיבה בחלק מהזמן - האם זה פוגע במכונה? לא באופן ישיר, מה שצריך לעשות הוא להעמיד את המכונה בתום ההובלה לכמה שעות ספורות שהשמן ירד בחזרה ורק אז לחבר ולהפעיל את המכונה מחדש, כמובן שלא רצוי להוביל בשכיבה לאורך כל הדרך - אך במצבים בהם צריך להרים את מכונת הכביסה כמה קומות, להעביר דרך חלון או באמצעות מנוף סולם, נצטרך להוביל את מכונת הכביסה בשכיבה ובעת הראשונה שיהיה ניתן ליישר אותה, נעשה זאת.

הובלת מכונת כביסה מחיר הזול בארץ!

אנחנו בטופ הובלות בהחלט רוצים להיות תחרותיים, אנו יודעים שהשוק מוצף בחברות שונות ורבות מהן גם מאוגדות כאן ברשימה הזו, לכן אנו תמיד נדאג לספק לכם מחירים מוזלים לעומת השוק ונשתדל לספק את השירות במחיר הנמוך ככל שניתן, אנו יכולים לעשות זאת אך ורק בגלל הפריסה הארצית שאנו מספקים וכאשר אנו נותנים הצעת מחיר אנחנו דואגים שתקבלו עד 3 הצעות כאלו, כך תוכלו לחסוך בכסף רב ולבחור בהצעה הכי זולה שקיבלתם בעבור הובלת מכונת כביסה.

אז כמה עולה הובלת מכונת כביסה?

המחירים כמובן משתנים על פי המרחק של ההובלה והאזור בארץ, לא ניתן לראות מחיר אחיד בין האזורים השונים, אך ניתן לומר באופן ממוצע כי מחיר הובלת מכונת כביסה נע בין 350 - 550 שקלים, תלוי באזור המגורים לפי כך העלות גם משתנה לכאן או לכאן, אם זאת אנחנו תמיד שמחים  להזכיר כי טופ הובלות מספקת מחירים נוחים וזולים משמעותית מהשוק!

האם גודל המכונה משנה את העלות?

רבים אשר מבקשים מבחרתנו הצעת מחיר שואלים, האם גודל מכונת הכביסה משנה את עלות ההובלה? ובכן התשובה לכך היא לא. המחיר של ההובלה יכול להשתנות על פי פרמטרים שונים שבעקיפין כן קשורים לגודל מכונת הכביסה שלכם, למשל אם צריך פירוק של משקופים, הובלה ללא מעלית, העברה דרך חלון או הובלה באמצעות מנוף, כל אלו הם משתנים אשר יכולים לשנות את מחיר הובלת מכונת הכביסה שלכם.
 
מכונת כביסה