055-9661890 חייג למוקד הובלות:
איזה הובלה נדרשת לכם?

הובלה והרכבת מיטה מכל סוג!

יש לך מיטת יחיד? מיטת נוער או מיטה וחצי ואפילו מיטה זוגית, זה לא משנה - באמצעות טופ הובלות תוכלו להזמין שירותי פירוק, הרכבה והובלה בעבור מיטות בכל סוג, אנו מבצעים הובלת מיטה גם של חברות מוכרות בדומה לעמינח ודואגים למחיר אטרקטיבי במיוחד, בין אם המיטה שלכם היא בעלת בסיס נפרד, או מיטה מתכווננת זוגית שלמה, אנו יכולים להוביל אותה לכל יעד וגודל המיטה אינו משנה לנו.

הובלת מיטה במחיר שלא חלמת עליו!

מלאכה די פשוטה היא הובלת והרכבת מיטה. אף על פי כן, עליכם לזכור כי לא מעט מאותם האנשים שפועלים בתחום ההובלות הינם כאלה אשר בוודאי לא תהיו מעוניינים בעזרה שלהם. אלו יכולים להביא לכדי פגיעה משמעותית במצב שלכם וזאת כאשר תוכלו להיות בטוחים כי יתאפשר לכם להשיג את המענה המושלם לסוגיית ההובלות וזאת אך ורק אם תדעו לבחור בשירותיה של החברה הנכונה. כלומר תצטרכו לחפש היטב אחר חברה מקצועית שתוכל לסייע לכם בדבר.

טכניקות שונות להוביל מיטה

ביצוע של הובלות קטנות של מיטת יחיד (נוער) יכול להיעשות במספר דרכים שונות, וזאת בכל הנוגע לכל הליך ההובלה. בין אם מדובר על הרכב בה תושם המיטה (על גבי גגון). בין אם המיטה תועבר לאחר פירוק או בגרסתה השלמה ובין אם מדובר תבוצע הקשירה של המיטה. בעת ביצוע הובלה של פריטים גדולים יש צורך לקחת בחשבון לא מעט פרטים, אלה אשר יקבעו אם הובלת מיטה וחצי למשל תתבצע בצורה מוצלחת או כושלת לחלוטין. הכל תלוי בבחירות הקטנות ובכדי לוודא כי הדברים אכן הולכים בצורה מושלמת יהיה צורך מבחינתכם לוודא כי אתם פועלים בדרך הנכונה וזאת בכדי להשיג את מבוקשכם. בסופו של יום כל אחד יכול לרצות ולחפש אחר דרכים שונות להובלת המיטה בעצמו, אף על פי כן, רק בעזרתו של בעל מקצוע מיומן יהיה ניתן לבצע את המלאכה בצורה הולמת ומוצלחת לחלוטין. זוהי הדרך בעצם להביא לכדי מצב בו הובלת המיטה תצליח לחלוטין.

מיטה זוגית

הובלת בסיס מיטה - מה צריך לדעת? 

כאשר מדובר על בסיס של מיטה, במקרים רבים יהיה מדובר על אזור די רגיש לפגיעות בעת העברתו. לאור זאת במידה והדבר אפשרי יהיה צורך לפרק את הבסיס וזאת בכדי להביא לכדי הובלה חלקה לחלוטין של הדבר. זוהי הדרך לדאוג לכך שהכל יתבצע בצורה מושלמת וללא כל בעיות בעצם. גם אם העברת הבסיס יכולה להיות די מעיקה יש לדעת כי מדובר בעניין אשר צפוי להטריד אתכם בדיוק כפי שהוא מטריד כל אחד כמעט שמעוניין לבצע הובלה של מיטה מסוג הולנדיה או עמניח. יתר על כן, הובלת מיטה מתכווננת (ספר) יכולה להיות גם היא מאתגרת, כך שכפי שאתם מבינים ישנם לא מעט סוגים שונים של מיטות, דבר אשר יצריך מכם להיות ערים לפרטים הקטנים.

מובילים כל סוג מיטה ובאופן מקצועי

הובלת מיטה זוגית מבוצעת בדרך כלל באמצעות פירוק והרכבת המיטה. כלומר בעזרת אופן פעולה שקול וחכם ניתן יהיה להעביר את המיטה ממקום אחד לאחר וזאת תוך כדי מאמץ מינימלי בלבד. זוהי הדרך הבטוחה להביא לכדי מצב בו תשיגו את מבוקשכם וזאת ללא ספק בכלל. בכל אופן, כמובן שביצוע הובלת מיטת יחיד או הובלת מיטת נוער אלו דברים אשר יכולים לדרוש פחות תשומת לב וזאת מכיוון שיותר קל לבצע הובלה של מיטות קטנות, אך לצד זאת גם כאן יהיה חשוב להיעזר בגורמים המקצועיים ביותר שתוכלו למצוא בסביבתכם. נוסף על כן, הובלת מיטת עמינח זהו מצרך מבוקש למדי ובקרב לא מעט אנשים. לאור זאת ניתן למצוא היום כמות הולכת וגדלה של חברות אשר מציעות פתרונות מקיפים בתחום, זאת בכדי לתת את המענה המושלם לאותם אנשים אשר מעוניינים לבצע הובלה מקצועית של המיטה שלהם.

יש את טופ הובלות

הובלת מיטה מחיר זול ואף מומלץ ניתן למצוא אצל חברת טופ הובלות. בעזרתה תוכלו להשיג את היחס הטוב ביותר שרק ניתן לייחל לו וזאת בעזרת פעולה פשוטה לחלוטין. הרי בסופו של יום כל אחד אשר ירצה בכך יוכל למצוא שירות הובלות במחירים אשר יהיו נוחים לכיסו. למרות זאת רוב החברות אשר יציעו לכם את השירותים הללו יהיו הרבה פחות מקצועיות וזאת ביחס לחברת טופ הובלות. הרי מדובר בחברה אשר פועלות בתחום מזה שנים וזאת כאשר היא מתמחה בכל סוגי ההובלות. היא תדע לספק לכם בדיוק את שאתם צריכים וזאת בכדי שלא ייווצר רגע בו השגת מבוקשכם לא יהיה אפשרי. אז עשו בחוכמה ובחרו בשירותיה של החברה אשר תדע לספק לכם בדיוק את שאתם צריכים. זו תהיה חברת טופ הובלות אשר תעמוד לשירותכם ובכל רגע נתון. בחרו בה ותוכלו לראות כי הובלת התכולה של דירתכם תבוצע בצורה מושלמת.
 
מיטת  יחיד

סוגים שונים של מיטות

כיום ישנם המון סוגים של מיטות שונות בגדלים, משקלים ובעלות שימושים שונים. אנחנו כחברת הובלות יודעים שצריך לתת פתרון לכל סוג, אז הנה סוגי המיטות והפתרון ההובלה לכל אחד מן הסוגים:
+ מיטת יחיד (נוער) - הובלתה יכולה להתבצע כמעט באופן עצמאי על גבי גגון, מי שלא אוהב לעבוד קשה יכול להזמין את השירות ומוביל באמצעות טנדר יכול לספק את השירות.
+ וחצי - קצת יותר גדול מן הממוצע, מומלץ להיעזר במוביל לצורך השינוע בתוך המשאית עם אריזה למניעת כתמים ושריטות.
+ מתכווננת, בעלת מנגון קפיצי חשמלי, במרבית המקרים של חברות כמו הולנדיה או עמינח מה שאומר שהיא גם יקרת ערך, חשוב לשמור עליה ארוזה ולסמוך רק על צוות מקצועי.
+ רק בסיס, כיום ישנם המון אנשים אשר ישנים על מזרון + בסיס, ניתן להובילם יחדיו, אם פירוק או ללא פירוק.
+ זוגית, כבדה ומעץ מלא - מיטות מהסוג הזה דורשים תשומת לב גדולה יותר ובמרבית המקרים גם שירות פירוק והרכבה נדרש.
+ קומתיים - מיטות גדולות עשויות עץ או ברזל. כמובן שנדרש שירות פירוק והרכבה לצורך הובלה.

מהי עלות הובלת מיטה מעיר לעיר?

לאן מובילים? כמה זה עולה?
בתוך העיר תל אביב - יפו
לא כולל שירות פירוק והרכבה וללא מעלית!
250 - 300 ש"ח
מירושלים לתל אביב וההפך
בעבור מיטה זוגית מעץ מלא, כולל פירוק והרכבה.
400 - 650 ש"ח
מהעיר חיפה אל אזור הצפון
שירות בתוך העיר ומחוצה לה (כולל קריות) במידה וקיימת מעלית.
320 - 380 ש"ח
בתוך ירושלים וסובב ירושלים (מעלה אדומים, פסגת זאב)
מיטה וחצי מתכווננת (יחיד או נוער)
350 - 420 ש"ח
הובלה מרמת גן לפתח תקווה או כפר סבא
מחיר בעבור הובלת מיטה של עמניח (זוגית)
330 - 410 ש"ח
מאזור הדרום (באר שבע) אל חולון, בת ים
כולל פירוק והרכבה מסובסדת בעלות
500 - 650 ש"ח
הובלה על הדרך מודיעין לצפת
שירות הובלה על הדרך (לא הגעה במיוחד, לכן העלות מוזלת)
220 - 360 ש"ח