077-6049996 חייג למוקד הובלות:
איזה הובלה נדרשת לכם?

הובלת מיטה

יש לך מיטת יחיד? מיטת נוער או מיטה וחצי ואפילו זוגית, זה לא משנה - באמצעות טופ הובלות תוכלו להזמין שירותי פירוק, הרכבה והובלה בעבור מיטות בכל סוג, אנו מבצעים הובלה גם עם חברות מוכרות בדומה לעמינח ודואגים למחיר אטרקטיבי במיוחד, בין אם המיטה שלכם היא בעלת בסיס נפרד, או מתכווננת זוגית שלמה, אנו יכולים להוביל אותה לכל יעד וגודל המיטה אינו משנה לנו.

להוביל את המיטה במחיר הכי זול שיש

 אצלנו תקבלו מחיר משתלם במיוחד.
עובדים בכל אזורי הארץ!
✔ שירות פירוק והרכבה מוזלים.
✔ אפשרות לשלב מנוף במידת הצורך במחיר מסובסד.

הובלת מיטה במחיר שלא חלמת עליו!

על פניו הובלה קטנה כזו נשמעת פשוטה וקלה ולמה שאני אזמין סבל או מוביל בכלל? ראשית לא הכל פשוט וקל ולעיתים יש צורך בפירוק והרכבה, הובלה במדרגות ובמקרים מסוימים גם בשירות של מנוף. אך החשוב מכל כמובן הוא המחיר - כאשר הובלה פשוטה כזו של מיטה לא צריכה לעלות לנו יותר מכמה מאות שקלים בודדים, אז למה להתאמץ ולקרוע את הגב? הזמינו חברה עוד היום.

מהי עלות הובלת מיטה מעיר לעיר?

לאן מובילים? כמה זה עולה?
בתוך העיר תל אביב - יפו
לא כולל שירות פירוק והרכבה וללא מעלית!
250 - 300 ש"ח
מירושלים לתל אביב וההפך
בעבור מיטה זוגית מעץ מלא, כולל פירוק והרכבה.
400 - 650 ש"ח
מהעיר חיפה אל אזור הצפון
שירות בתוך העיר ומחוצה לה (כולל קריות) במידה וקיימת מעלית.
320 - 380 ש"ח
בתוך ירושלים וסובב ירושלים (מעלה אדומים, פסגת זאב)
מיטה וחצי מתכווננת (יחיד או נוער)
350 - 420 ש"ח
הובלה מרמת גן לפתח תקווה או כפר סבא
מחיר בעבור הובלת מיטה של עמניח (זוגית)
330 - 410 ש"ח
מאזור הדרום (באר שבע) אל חולון, בת ים
כולל פירוק והרכבה של בסיס מיטה מסובסדת בעלות
500 - 650 ש"ח
הובלה על הדרך מודיעין לצפת
שירות הובלה על הדרך (לא הגעה במיוחד, לכן העלות מוזלת)
220 - 360 ש"ח

טכניקות שונות להוביל מיטה

ביצוע של הובלות קטנות של מיטת יחיד (נוער) יכול להיעשות במספר דרכים שונות, וזאת בכל הנוגע לכל הליך ההובלה. בין אם מדובר על הרכב בה היא תושם  (על גבי גגון). בין אם המיטה תועבר לאחר פירוק או בגרסתה השלמה ובין אם מדובר תבוצע הקשירה שלה. בעת ביצוע הובלה של פריטים גדולים יש צורך לקחת בחשבון לא מעט פרטים, אלה אשר יקבעו אם הובלת מיטה וחצי למשל תתבצע בצורה מוצלחת או כושלת לחלוטין. הכל תלוי בבחירות הקטנות ובכדי לוודא כי הדברים אכן הולכים בצורה מושלמת יהיה צורך מבחינתכם לוודא כי אתם פועלים בדרך הנכונה וזאת בכדי להשיג את מבוקשכם. בסופו של יום כל אחד יכול לרצות ולחפש אחר דרכים שונות להובלה בעצמו, אף על פי כן, רק בעזרתו של בעל מקצוע מיומן יהיה ניתן לבצע את המלאכה בצורה הולמת ומוצלחת לחלוטין. זוהי הדרך בעצם להביא לכדי מצב בו הובלת המיטה תצליח לחלוטין.

סוגים שונים של מיטות

כיום ישנם המון סוגים של מיטות שונות בגדלים, משקלים ובעלות שימושים שונים. אנחנו כחברת הובלות יודעים שצריך לתת פתרון לכל סוג, אז הנה סוגי המיטות והפתרון ההובלה לכל אחד מן הסוגים:

+ מיטת יחיד (נוער) - הובלתה יכולה להתבצע כמעט באופן עצמאי על גבי גגון, מי שלא אוהב לעבוד קשה יכול להזמין את השירות ומוביל באמצעות טנדר יכול לספק את השירות.

+מיטה וחצי - קצת יותר גדול מן הממוצע, מומלץ להיעזר במוביל לצורך השינוע בתוך המשאית עם אריזה למניעת כתמים ושריטות.

+ מתכווננת, בעלת מנגון קפיצי חשמלי, במרבית המקרים של חברות כמו הולנדיה או עמינח מה שאומר שהיא גם יקרת ערך, חשוב לשמור עליה ארוזה ולסמוך רק על צוות מקצועי.

+ רק בסיס, כיום ישנם המון אנשים אשר ישנים על מזרון + בסיס, ניתן להובילם יחדיו, אם פירוק או ללא פירוק.

+ מיטה זוגית, כבדה ומעץ מלא - מיטות מהסוג הזה דורשים תשומת לב גדולה יותר ובמרבית המקרים גם שירות פירוק והרכבה נדרש.

+ קומתיים - מיטות גדולות עשויות עץ או ברזל. כמובן שנדרש שירות פירוק והרכבה לצורך הובלה.

+ מזרון בלבד, להובלת מזרון - היכנסו לכאן וראו מחירים ופרטים נוספים.

מיטה זוגית

הובלת בסיס מיטה - מה צריך לדעת? 

כאשר מדובר על בסיס של מיטה, במקרים רבים יהיה מדובר על אזור די רגיש לפגיעות בעת העברתו. לאור זאת במידה והדבר אפשרי יהיה צורך לפרק את הבסיס וזאת בכדי להביא לכדי הובלה חלקה לחלוטין של הדבר. זוהי הדרך לדאוג לכך שהכל יתבצע בצורה מושלמת וללא כל בעיות בעצם. גם אם העברת הבסיס יכולה להיות די מעיקה יש לדעת כי מדובר בעניין אשר צפוי להטריד אתכם בדיוק כפי שהוא מטריד כל אחד כמעט שמעוניין לבצע הובלה של סוג הולנדיה או עמניח. יתר על כן, הובלת מיטה מתכווננת (ספר) יכולה להיות גם היא מאתגרת, כך שכפי שאתם מבינים ישנם לא מעט סוגים שונים של מיטות.

מובילים כל סוג מיטה ובאופן מקצועי

הובלת מיטה זוגית מבוצעת בדרך כלל באמצעות פירוק והרכבתה. כלומר בעזרת אופן פעולה שקול וחכם ניתן יהיה להעביר את המיטה ממקום אחד לאחר וזאת תוך כדי מאמץ מינימלי בלבד. זוהי הדרך הבטוחה להביא לכדי מצב בו תשיגו את מבוקשכם וזאת ללא ספק בכלל. בכל אופן, כמובן שביצוע הובלת מיטת יחיד או מיטת נוער אלו דברים אשר יכולים לדרוש פחות תשומת לב וזאת מכיוון שיותר קל לבצע הובלה של מיטות קטנות, אך לצד זאת גם כאן יהיה חשוב להיעזר בגורמים המקצועיים ביותר שתוכלו למצוא בסביבתכם. נוסף על כן, שינוע מיטת עמינח זהו מצרך מבוקש למדי ובקרב לא מעט אנשים. לאור זאת ניתן למצוא היום כמות הולכת וגדלה של חברות אשר מציעות פתרונות מקיפים בתחום, זאת בכדי לתת את המענה המושלם לאותם אנשים אשר מעוניינים לבצע הובלה מקצועית.

מיטת  יחיד

יש חברות ויש את טופ הובלות

האג'נדה של טופ הובלות היא למצוא לכם חברת הובלה הכוללת מתן שירות מוזל, השוואת מחירים ופעילת בכל אזורי הארץ לכל מוצר מהגדול ועד הקטן ביותר, ככה שאם אתם מחפשים שירות בתחום אנחנו כאן על מנת לסייע לכם, פנייה אל הפורטל שלנו תעניק לכם עד שלוש הצעות מחיר לצורך ביצוע השוואה, בסופו של יום תבינו כי באמצעות פנייה אל נציגי השירות שלנו אתם חוסכים כסף ומקבלים שירות איכותי, אמין והכי חשוב - מקצועי.