077-6049996 חייג למוקד הובלות:
איזה הובלה נדרשת לכם?

הובלת מחסנים

העברה של מחסנים כולל אריזה ובמידת הצורך גם פירוק והרכבה לכל יעד ברחבי המדינה, אנו יכולים לדאוג לכך שתמצאו את החברה המתאימה לכם אשר מובילה מחסני דירות, מחסנים גדולים תעשייתים הכוללים תכולה רבה.

טופ הובלות היא ללא ספק הבחירה הנכונה!

בפנייה אל טופ הובלות אתם מקבלים עד שלוש הצעות מחיר.
אנחנו עובדים עם המון חברות הובלה ומובילים הפעילים בכל אזורי הארץ.
שירותי פירוק והתקנה של מדפים ומחסנים שלמים.
ניתן לקבל גם שירותי אריזה למחסנים והעברת ציוד כבד.

שירותי הובלה בין מחסנים

אנחנו ב"טופ הובלות", נדאג לשדך לכם את החברה המתאימה לביצוע פרויקט העברת המחסן שלכם אל יעדו החדש. בין אם מדובר על הובלה של מחסן לצורך אחסנה או הובלה בין מחסנים קיימים ואפילו של מחסן דירתי קטן, כל האפשרויות אכן "כשרות" ואתם מוזמנים לפנות אל נציג מטעם הפורטל שלנו על מנת שידריך אתכם בהמשך הדרך על כל הנושא של קבלת הצעות, בחירת חברה מתאימה וכיצד להשיג את המחיר הכי זול באמצעות השוואה של מחירים.

כמה עולה להוביל מחסן?

אם אתם מתכוונים למחסן הדירתי שברשותכם, לעיתים ניתן להכליל אותו במחיר פיקס עם הובלת דירתכם, אך אם מדובר רק על הובלתו העלות היא בין 450 - 600 ש"ח וזאת כולל אריזה ואספקה של קרטונים, מעבר לכך ישנם כאלו המכילים ציוד רב ובגדלים של 50 מ"ר (2,000 - 3,100 ש"ח) וכאלו שגם בגודל של 100 מ"ר (4,000 - 5,700 ש"ח), המחירים באמת משתנים על פי התכולה וקשה מאוד לדייק, לכן יש להתייעץ עם חברת הובלות ולקבל הצעת מחיר פר פרויקט, אם אתם מחפשים מידע על הובלה גדולה מזו משהו בסגנון של הובלת ארכיון היכנסו לכאן והזמינו את השירות המתאים לכם.

מה כלול בהעברת מחסן מדירה לדירה

כאשר ישנם מחסנים בבית משותף לכל דייר יש את המחסן שלו, אלו חדרים קטנים אשר נמצאים בדרך כלל בקומת החנייה והם קטנים מאוד משהו כמו 3 על 3 מטר, כאשר אתם סוגרים עם חברה להובלת דירה חשוב מאוד לציין כי קיים מחסן דירתי וגם הוא צריך להיות כלול בהובלה עצמה, אי הידעה וההודעה לחברה יכול לגרור עלויות נוספות שאינן מתוכננות מראש ותוספת תשלום נכבדת של כמה מאות שקלים, קחו זאת בחשבון, מה שכן כלול בדרך כלל בהובלת מחסני דירות זה אריזה והעברה של כלל הציוד (ללא פירוק).
הובלה של מחסנים

הובלה של מחסן ביתי, כולל פירוק והרכבתו.

ישנם מחסנים אשר נרכשים באופן פרטי אלו מחסני פלסטיק (כתר) או פח אשר ניתנים לפירוק והעברה ליעד ובנוסף הרכבה בביתכם החדש, הם בדרך כלל נמצאים בחצר האחורית של ביתכם, שירות זה הוא שונה מהשירות הרגיל שהסברנו עליו עד כה, אך גם אותו ניתן למצוא דרכנו ולהזמין מובילים אשר מתמחים בשירותי הובלה כאלו ועבודות מהסוג הזה.