השוו מחירים ובחרו מובילים!
השוו מחירים ובחרו מובילים!

הובלת תנור

הובלה של תנור מעולם לא הייתה קלה כלכך, צור קשר כעת עם טופ הובלות והזמן הובלת תנור אפייה, תנור פיצה וגם של תנורים בייתים, אנו מבצעים הובלות קטנות של תנורים בכל רחבי הארץ, אז פנה אל הטובים ביותר כבר עכשיו.

הובלת תנור במחיר זול ומשתלם

דרך אתר טופ הובלות תוכלו למצוא מובילים מקצועיים עבור ביצוע העברה והובלה של תנורים בכל רחבי הארץ. הובלת תנור נחשבת למעשה הובלה קטנה וזאת מאחר ומדובר בתהליך שבו מובילים פריט בודד. יחד עם זאת, התנור שוקל לא מעט ועל כן העברתו באופן עצמאי על ידי אדם פרטי שאינו מנוסה בהובלות, עשוי לגרום נזק ופגיעות שונות לתנור שלכם ובנוסף גם לגרום לכם לכאבי גב. מחפשים מוביל במחיר זול להובלת תנור? פנו אלינו ותקבלו עוד היום הצעות מחיר מצוינות.

הובלת תנור

כמה עולה להוביל תנור?

מחיר הובלת תנור, כמו שאר הובלות מוצרי החשמל, נקבע על סמך שיקולים שונים כמו המרחק בין הדירה ממנה מעבירים אותו ליעד החדש וגם על סמך סוג התנור, שיטת ההובלה (לעיתים נדרש להוביל עם מנוף) וגובה הדירות. כל דבר קטן יכול לשנות את המחיר שתשלמו ובמקרים רבים רק בשל העובדה שאין בבניין מעלית, המחיר עשוי לקפוץ בכמה עשרות או מאות שקלים. בדרך כלל, טווח המחירים נע בין 300 ש"ח ל- 400 ש"ח אך אנו ממליצים לוודא עם בעל המקצוע את העלויות לפני שמזמינים את השירות.

מחיר ממוצע של הובלת תנור

מחיר ממוצע של הובלת תנור: 350 ₪

טווח מחיר גבוה 400 ₪

טווח מחיר נמוך 300 ₪

הובלה של תנורים מכל הסוגים:

אתר טופ הובלות מאפשר למצוא שירותי הובלה עבור תנורים מכל גודל וסוג. להלן הסוגים הבולטים של התנורים:

  • הובלת תנור אפיה: מדובר על תנור שמשמש מסעדות או אפילו חברות גדולות בתחום ההסעדה והקייטרינג. בדרך כלל מדובר בתנורים גדולים וכבדים יותר מאשר התנור הביתי הסטנדרטי ועל כן המחיר של ההובלה עשוי להתייקר מעט.

  • הובלה של תנור פיצה/טאבון: ישנו מגוון רחב של תנורים מיוחדים שמטרתם העיקרית היא עשיית פיצה. חלקם נראים בצורה של טאבון וחלקם דווקא בעיצוב סטנדרטי אך גודלם אינו דומה לתנור הביתי.

  • הובלה של תנור ביתי: במידה וברצונכם להעביר ליעד אחר את התנור הביתי שלכם, תוכלו להזמין דרכנו שירות עוד היום. כמובן שהובלת תנור ביתי הוא ללא ספק השירות המבוקש ביותר בתחום של הובלת התנורים וזאת מאחר והוא קיים בכל בית ושוקל לא מעט, מה שמקשה על העברתו באופן עצמאי.

בצעו השוואת מחירים מהירה!
השאירו פרטים ונחזור בהקדם
או בטלפון: 077-6049996

הובלת תנור בכל רחבי הארץ

באמצעות את טופ הובלות תוכלו לקבל שירות מקצועי של מובילים מומלצים ומצוינים ולמעשה להוביל את התנור שלכם מכל עיר בארץ מצפון ועד דרום אל כל יעד שרק תבחרו. חשוב לזכור שמשך הנסיעה משפיע על המחיר אבל באופן כללי טווח המחירים צפוי להישאר סביב 400 ש"ח ואף פחות.

איך עובד התהליך עצמו? אתם משאירים פנייה דרך הטופס המצורף באתר שלנו או פשוט מתקשרים אלינו למספר המופיע בראש האתר ואנחנו דואגים שמובילים מאזור מגוריכם יחזרו אליכם בהקדם עם הצעות מחיר מצוינות. לאחר מכן כל מה שנותר לכם לעשות הוא בעצם לבחור בבעל המקצוע שסיפק את ההצעה המשתלמת ביותר, לבדוק עליו המלצות ולסגור איתו את העסקה עבור הובלת התנור שלכם.

שאלות נפוצות בנוגע להובלת תנור:

מהו המשקל של תנור סטנדרטי?

תנור סטנדרטי ביתי שוקל בין 40-60 ק"ג ואף יותר.


איך מתבצעת הובלה של תנור?

ברוב המקרים המובילים מרימים את התנור וסוחבים אותו ישירות אל הטנדר או המשאית אך במקרים אחרים ניתן לבצע הובלה של תנור באמצעות מנוף הרמה ולהוציאו דרך המרפסת של הבית.


האם ניתן לבצע הובלה של תנור באופן עצמאי?

ניתן לבצע את ההובלה של התנור באופן עצמאי אבל זה מאוד לא מומלץ. תנור הוא מכשיר שעשוי לקבל מכות חיצוניות תוך כדי ההובלה אשר יפגעו בפעילותו התקינה. בנוסף התנור שוקל לא מעט ועשוי לגרום לכם לכאבים בגב בעת תהליך ההרמה שלו. על כן ההמלצה היא להזמין שירות מקצועי של מובילים.