השוו מחירים ובחרו מובילים!
השוו מחירים ובחרו מובילים!

הובלת מקרר בתל אביב

עקב מעבר הדירה התכופה, החלפה של שותפים וקנייה של מקררים חדשים, הובלת מקרר בתל אביב היא מאוד נפוצה. בעמוד תראו מה המחיר של הובלת מקרר ותוכלו לקבל עד 3 הצעות מחיר כדי להשוות בין המובלים ולקבל מחיר טוב יותר.

הובלת מקרר בתל אביב במחיר זול

מחיר הובלת מקרר בתל אביב הוא לא קבוע והוא ישתנה בהתאם למספר דברים. קודם כל הוא ישתנה בהתאם לגודל המקרר שתרצו להוביל, הוא ישתנה בהתאם לצרוך במנוף (במידה ויש) והוא ישתנה בהתאם לחברת ההובלות איתה תסגרו את ההובלה.

 

העובדה שהמחיר של הובלת מקרר בתל אביב משתנה גם בהתאם לחברת ההובלות שאיתה תסגרו מאפשרת לכם לחסוך באמצעות השוואת מחירים פשוטה. התקשרו לצוות הטלפוני של טופ הובלות וקבלו עד 3 הצעות מחיר להובלת מקרר בתל אביב. ככה תוכלו להשוות ולחסוך בקלות.

 

הובלת מקרר בתל אביב

כמה עולה הובלת מקרר בתל אביב?

מחיר הובלת מקרר בתל אביב יהיה בין 250 - 450 ש"ח ללא שימוש במנוף בבניין עם מעלית. תוכלו לראות מחירי הובלת מוצרי חשמל נוספים.

 

מחיר הובלת מקרר בתל אביב בממוצע

מחיר הובלת מקרר בתל אביב בממוצע: 350 ₪

טווח מחיר גבוה 450 ₪

טווח מחיר נמוך 250 ₪

הובלת מקרר בתל אביב עם מנוף - מתי נצטרך?

לפעמים נוכל פשוט להעביר את המקרר מיעד אחד ליעד השני בקלות עם המעלית, אבל לפעמים לא כי המקרר גדול מדי, המעלית לא עובדת או כל מיני סיבות אחרות. במקרים האלה נצטרך להשתמש במנוף להובלה. הובלת מקרר בתל אביב עם מנוף תעלה את המחיר בערך ב150 - 200 ש"ח מהמחיר המקורי.

 

האם נצטרך להשתמש במנוף לצורך הובלת המקרר בתל אביב?
מקרר משרדי קטן לא
הובלת מקרר 800 ליטר כן
הובלת מקרר בבניין עם מעלית לא
מקרר לא נכנס במעלית ובמדרגות כן

 

בצעו השוואת מחירים מהירה!
השאירו פרטים ונחזור בהקדם
או בטלפון: 077-6049996

הובלת מקרר בתל אביב בשכיבה - האם ניתן?

השאלה הנצחית "האם הובלת מקרר בשכיבה הורסת את המקרר?". בקצרה, לא אבל עדיין לא מומלץ אם ניתן להימנע. נסביר למה. ברגע שמשכיבים את המקרר השמן עולה ולא נמצא במקום שבו הוא אמור להיות, לכן לא מומלץ לחבר אותו לחשמל לאחר שהשכבתם אותו או אם הוא עבר הובלה עם הרבה באמפרים.

 

עם זאת לפעמים אין ברירה והובלת מקרר בתל אביב בשכיבה היא הכרחית כדי להעביר אותו ליעד הבא שלו. שימו לב שאם הייתה לכם הובלה קצרה של עד חצי שעה לא אמורה להיות בעיה ותוכלו לחבר את המקרר אחרי שעתיים בלבד, אבל אם המקרר שכב כמה זמן אז תצטרכו לחכות 24 שעות לפני שאתם מחברים את המקרר לחשמל.