השוו מחירים ובחרו מובילים!
השוו מחירים ובחרו מובילים!

הובלת מקרר בפתח תקווה

בעמוד זה תוכלו לקרוא אודות מחירי הובלת מקרר בפתח תקווה, מה משפיע על המחיר? כיצד לבחור את חברת ההובלות המתאימה ביותר עבורכם? ואיך בהליך מהיר תוכלו גם לקבל מפורטל טופ הובלות 3 חברות הובלה בפתח תקווה, שביניהן תוכלו להשוות במחיר ולחסוך. קראו וגלו.

מחיר הובלת מקרר בפתח תקווה

מחירי הובלת מקרר בפתח תקווה נעים בין 250 - 450 ש"ח במידה וקיימת מעלית המותאמת בגודלה לגודל המקרר. חשוב לקחת בחשבון שבמידה והמקרר לא נכנס למעלית או במידה וואין מעלית ומדובר בהובלה מקומה גבוהה בבניין, יהיה צורך בשימוש במנוף לצורך הובלת המקרר - דבר שעשוי לייקר את העלות הסופית בכמה מאות שקלים.

 

מחיר ממוצע להובלת מקרר בפתח תקווה

מחיר ממוצע להובלת מקרר בפתח תקווה: 350 ₪

טווח מחיר גבוה 450 ₪

טווח מחיר נמוך 250 ₪

הובלת מקרר בפתח תקווה

הובלת מקרר בפתח תקווה במחיר משתלם

לפני שתסגרו על הובלה חשוב שתדעו כי מחירי הובלת מקרר תלויים הן בגודל המקרר שיש להוביל והן בדרך בה יש להוביל אותו או להוביל מוצר חשמלי אך בנוסף, המחיר הסופי נקבע לפי שיקול דעתו של בעל חברת ההובלות בפתח תקווה ולכן מומלץ לבצע השוואת מחירים בין מספר חברות הובלה באיזור הנ"ל וזאת כדי שתוכלו למצוא את המחיר המשתלם ביותר עבורכם.

דעו כי דרך השארת פרטים קצרה בפורטל טופ הובלות, תוכלו לקבל עד 3 חברות מובילים בפתח תקווה, שביניהן תוכלו להשוות במחיר ולחסוך בלא מעט כסף בעבור אותה עבודה בידיוק.

בצעו השוואת מחירים מהירה!
השאירו פרטים ונחזור בהקדם
או בטלפון: 077-6049996

מה משפיע על מחיר הובלת מקרר בפתח תקווה?

לפני שתחליטו לבצע הובלת מקרר בפתח תקווה, דעו כי ישנם כמה פרמטרים המשפיעים על מחיר ההובלה הסופי של מוצר חשמל מסוג זה:

 • גודל המקרר - אז כמובן, הפרמטר המרכזי ביותר מתבסס על גודלו של המקרר שברצונכם להעביר ואם מדובר במקרר שמשקלו נחשב לכבד (בנפח 800 ליטר ומעלה) - יהיה צורך בהובלתו ע"י שני סבלים - מה שעשוי לייקר את המחיר.
   
 • הובלת מקרר עם מנוף - כמו שהסברנו למעלה, במידה ולא ניתן לשנע את המקרר במעלית - יהיה צורך בהובלת המקרר עם מנוף - שמייקר את מחיר פעולת ההובלה.
   
 • מרחק ההובלה - כאשר מדובר בהובלת מקרר בפתח תקווה למיקום מרוחק כמו ב"ש - כך השימוש בדלק או בדיזל עולה וכך גם מחיר ההובלה עצמה.
   
 • הובלה של מספר רהיטים - הובלת מקרר בפתח תקווה נחשבת להובלה קטנה המצריכה את עובדי חברת ההובלות להגיע במיוחד ולכן המחיר גבוה יותר. אם מדובר בהובלת מקרר כחלק מהובלה הכוללת מספר גדול של רהיטים - דהיינו שמחיר הובלת המקרר יוזל בצורה משמעותית.

 

פרמטר במחיר הובלת מקרר בפתח תקווה מה מייקר?
גודל המקרר מקרר גדול שמצריך שינוע של שני סבלים
הובלת מקרר עם מנוף אם אין מעלית מתאימה 
מרחק ההובלה ככל שמדובר בק"מ גבוה יותר
הובלה של מספר רהיטים אם מדובר בהובלת מקרר בלבד בהובלה

כיצד לבחור הובלת מקרר בפתח תקווה?

לאחר שתקבלו מאיתנו 3 חברות הובלה בפתח תקווה תוכלו לבצע השוואת מחירים בטלפון אך בנוסף חשוב לבדוק עוד מספר היבטים לפני שתבחרו סופית:

 • הובלת מקרר בשכיבה -  חשוב לוודא עם חברת ההובלה אודות האופן בו יובילו את המקרר שלכם, במידה ומדובר בהובלת מקרר בשכיבה - קחו בחשבון שזה יכול לפגוע במקרר שלכם אם זה לא נעשה נכון ולכן מומלץ שתתנו עדיפות לחברת הובלות בפתח תקווה שמבצעת הובלה של מקרר במצב של עמידה ובמקסימום יציבות, כדי למנוע נזק למקרר שלכם בעת ההובלה.
   
 • שימוש במנוף - במידה ואין אפשרות לשנע את המקרר במעלית כי היא קטנה מדי או לא קיימת בבניין שלכם, מומלץ שתבחרו לבצע הליך זה באמצעות מנוף אך לא כל חברת הובלות בפתח תקווה עובדת עם מנוף ולכן מומלץ לוודא זאת לפני שתחתמו חוזה הובלה.
   
 • לקוחות קודמים - לאחר שתקבלו מאיתנו 3 חברות הובלה, תוכלו לבדוק אודותם באינטרנט ולקרוא חוות דעת של לקוחות קודמים שביצעו הובלת מקרר בפתח תקווה דרכם - דבר שיסייע לכם להגיע לבחירה מושכלת.