השוו מחירים ובחרו מובילים!
השוו מחירים ובחרו מובילים!

הובלת מקרר בירושלים

כשאנחנו צריכים למצוא מוביל להובלת מקרר לא תמיד מדובר בעבודה קלה, מפני שהמקרר שלנו יכול להיות רגיש לטלטלות או להובלה בשכיבה. האם ניתן להוביל מקרר בשכיבה וכמה עולה הובלת מקרר בירושלים?

כמה עולה הובלת מקרר בירושלים

מחיר הובלת מקרר בירושלים יהיה בין 250 - 450 ש"ח. זאת בהנחה שמדובר בבניין עם מעלית ואין צורך בשימוש במנוף הרמה.

 

מחיר הובלת מקרר בירושלים בממוצע

מחיר הובלת מקרר בירושלים בממוצע: 350 ₪

טווח מחיר גבוה 450 ₪

טווח מחיר נמוך 250 ₪

כך תמצאו הובלת מקרר בירושלים בזול

בשביל למצוא הובלת מקרר בירושלים בזול צריך להבין שהמחיר לא קשור רק לגודל המקרר ולמרחק הנסיעה, אלא גם לחברת ההובלות איתה תסגרו את העסקה. לא כל חברת הובלות בירושלים תיקח לכם מחיר זהה על הובלת מקרר בעיר, לכן מומלץ לבצע השוואת מחירים.

 

תוכלו להתקשר למוקד הטלפוני של טופ הובלות ולקבל עד 3 הצעות מחיר מחברות הובלות להובלת מקרר בירושלים. ככה רק תצטרכו לדבר איתם, להשוות בין המחירים שהן נותנות לכם ולבחור את חברת ההובלות שנותנת לכם את המחיר והשירות הטוב ביותר. איך מוצאים חברת הובלת מומלצת? בפסקה הבאה.

 

הובלת מקרר בירושלים

איך מוצאים מוביל מקררים מומלץ בירושלים

בשביל למצוא מוביל מקררים מומלץ בירושלים כדאי לבדוק את הניסיון של אותו מוביל. בהמשך נסביר לכם בדיוק איך מתבצעת הובלת מקרר בעיר, אבל בינתיים נגיד שזו לא פעולה פשוטה בהכרח ומאוד קל להרוס את המקרר שלכם. בנוסף בדקו אם יש צורך במנוף ובמידת הצורך הזמינו הובלה עם מנוף בירושלים.

 

מעבר לכך בדקו אם יש לו המלצות על ידי לקוחות קודמים. ערכו חיפוש קצר באינטרנט וראו מה הם אומרים עליו. האם הגיע בזמן? לקח מחיר הוגן? האם המעבר הלך חלק? כל אלה יעזרו לכם להבין אם מדובר על מוביל מומלץ או שכדאי לבדוק אחד אחר.

 

בצעו השוואת מחירים מהירה!
השאירו פרטים ונחזור בהקדם
או בטלפון: 077-6049996

הובלת מקרר בירושלים בשכיבה

כשאנחנו צריכים להוביל מקרר בירושלים הרבה פעמים יהיה צורך לעשות זאת בשכיבה. זה מפני שהוא לא עובר בדלת, לא נכנס במשאית או כל מיני סיבות אחרות. אבל האם הובלת מקרר בשכיבה הורסת את המקרר? לא בדיוק, אבל צריך להיות זהירים.

 

כמשכיבים מקרר השמן שלו מתחיל לעלות ואם תחברו אותו לחשמל ישר לאחר מכן אז כנראה שתהרסו אותו. אז מה צריך לעשות? לחכות 24 שעות. במידה וההובלה הייתה קצרה מחצי שעה אז אין צורך לחכות כל כך הרבה זמן, אבל עדיין מומלץ לחכות שעתיים.

 

כמה זמן נחכה אחרי הובלת מקרר בירושלים לפני חיבורו?
הובלת מקרר ארוכה בשכיבה 24 שעות
הובלת מקרר קצרה מחצי שעה בשכיבה 2-3 שעות
הובלת מקרר ירושלים - תל אביב עם טלטלות 24 שעות
הובלת מקרר בירושלים בעמידה 2-3 שעות

איך מתבצעת הובלת מקרר בירושלים?

הובלת מקרר תיעשה במסגרת הובלה קטנה בירושלים והיא תתחיל בפינוי המקרר ופירוק המגירות והמדפים. לאחר מכן צריך לנתק ולהפשיר אותו (עשו זאת יום מראש). לאחר מכן מתבצע פירוק הדלתות או הדבקתן, העמסת המקרר ולבסוף צריך לחכות לפני החיבור שלו. צפו בסרטון על הובלת מקרר:

 

שאלות נפוצות על הובלת מקרר בירושלים

מה עוד רציתם לדעת על הובלת מקרר בירושלים:

האם צריך לפרק את הדלתות של המקרר לפני ההובלה?

על מנת שלא יהיה נזק לדלת לפני הובלת מקרר בירושלים יש צורך בפירוק דלתות.


האם ניתן להוביל מקרר בשכיבה?

ניתן, אבל זה מעט מורכב ויכול להיות נזק למקרר. בעמוד תיארנו בדיוק מה צריך לעשות אם מובילים את המקרר בשכיבה.