השוו מחירים ובחרו מובילים!
השוו מחירים ובחרו מובילים!

הובלת מקרר בחיפה

מעוניינים להוביל מקרר מתוך הדירה הנוכחית לדירה אחרת? זקוקים להובלת מקרר בחיפה מהחנות עד הבית? תוכלו לערוך השוואת מחירים דרך 'טופ הובלות' ולקבל עד שלוש הצעות שונות בתוך כמה רגעים.

כמה עולה הובלת מקרר בחיפה?

המחיר להובלת מקרר בחיפה נע בין 200 ל-400 ש"ח, כאשר מדובר על מקרר ביתי ולא מקרר תעשייתי. חשוב לציין כי העלויות עשויות להשתנות בעקבות מספר מדדים, אשר עליהם נפרט בפסקה הבאה.

 

מחיר להובלת מקרר בחיפה

מחיר להובלת מקרר בחיפה: 300 ₪

טווח מחיר גבוה 400 ₪

טווח מחיר נמוך 200 ₪

כיצד נקבע המחיר להובלת מקררים בחיפה?

כאשר מדובר על הובלת מקררים בחיפה, יש מספר פרמטרים אשר עשויים להשפיע על המחיר:

 • גודל המקרר ומשקלו: ככל שיהיה מדובר על מקרר גדול יותר, כך המחיר יתייקר. לכן אנו ממליצים לצלם את המקרר ולשלוח לחברת ההובלות לפני שמזמינים את השירות, כך תוכלו לקבל הצעת מחיר מדויקת יותר.
   
 • תוספת מנוף להובלה: כיום, נהוג להוביל מקרר באמצעות מנוף הרמה. כל שנדרש לעשות הוא להוציא את המקרר דרך מרפסת הבית אל הרמפה של המנוף, לקשור אותו בצורה נכונה ובטיחותית ולאחר מכן להוריד אותו למטה. נבצע הובלה עם מנוף במקרים בהם מדובר בקומה גבוהה בבניינים ללא מעלית או במצבים בהם רוצים לקצר משמעותית את זמני ההובלה.
   
 • מרחק ההובלה: שיקול נוסף שמתבצע בעת תמחור הובלת מקררים בחיפה הוא המרחק בין הדירה שממנה מוציאים את המקרר ועד ליעד שאליו מעבירים אותו. זקוקים להובלה בתוך העיר? המחיר יהיה זול יותר מאשר הובלה אשר מתבצעת אל יעד רחוק יותר.
   
 • פירוק המקרר: כמעט תמיד, לא יהיה צורך לפרק את המקרר בעת תהליך ההובלה. יחד עם זאת, ישנם מצבים בהם בשביל להוציא את המקרר מדלת הבית או מהמרפסת (מרפסות צרות) יהיה צורך לפרק את הדלתות שלו ולהרכיבם בשנית ביעד החדש. במצבים כאלו, הובלת מקרר בחיפה עשויה להתייקר.
   

הובלת מקרר בחיפה

הובלת מקרר בחיפה בצורה בטוחה ואחראית

אחד הדברים החשובים ביותר בעת הובלת מקרר הוא נושא הבטיחות. ברוב המקרים, הובלת מקררים תתבצע באמצעות מנופים וזאת מכיוון שבשיטה זו ניתן לשמור על המקרר ונמנעים מחבלות כתוצאה ממגע עם קירות בחדרי מדרגות וכדומה. בנוסף, כאשר מרימים את המקרר נהוג לשמור עליו במצוב עומד, כלומר להימנע מהשכבתו והסיבה לכך היא שהשמן של המנוע לא יהיה במקום הנכון והדבר עשוי לגרום לתקלות בהמשך.

בצעו השוואת מחירים מהירה!
השאירו פרטים ונחזור בהקדם
או בטלפון: 077-6049996

מובילים מקרר בחיפה? הנה מספר טיפים חשובים

 • מומלץ לחבר את כבל החשמל אל גב המקרר בצורה כזו שהוא לא יפריע במהלך ההובלה.
   
 • בעת הובלת מקרר בחיפה, מומלץ למגן את המקרר מכל כיווניו באמצעות ניילונים ושמיכות, כך נמנע מכות וחבלות.
   
 • רוצים לשמור על המקרר בצורה טובה? תוכלו לעשות זאת על ידי הוצאת המגירות מתוכו, כך לא תפתחו את המקרר ותגלו שריטות ושברים בפלסטיק.
   
 • אם אתם מובילים מקרר בחיפה באמצעות מנוף, כדאי לוודא שלמשאית המנוף יש גישה נוחה בחזית הבניין ובסמוך למרפסת שלכם.