השוו מחירים ובחרו מובילים!
השוו מחירים ובחרו מובילים!

הובלת מקפיא

דרך הפורטל של טופ הובלות ניתן לבצע הזמנה של הובלת מקפיא תעשייתי ביתי או תעשייתי, שוכב או עומד באופן מקצועי ובמחיר משתלם על ידי מובילים מוסמכים ובעלי שם, המבינים כיצד לבצע הובלת מקפיא בשכיבה מבלי לפגוע בו, להזמנת השירות השאר פרטים באתר או צור קשר טלפוני עם הנציגים שלנו.

הובלה של מקפיא מכל סוג וגודל

כידוע טופ הובלות מסייעת לך למצוא שירותי הובלה מגוונים, בין אם זה הובלה של פריט בודד, דירה שלמה או תכולה רגישה המצריכה קירור, בין השירותים הנ"ל ניתן למצוא גם הובלה של מקפיא תעשייתי, ביתי, שוכב, עומד, גדול וקטן. אנו יודעים לטפל היטב בכל מוצר חשמלי ולהוביל אותו באופן בטוח ליעד, השירות שלנו כולל אריזה בנייר מגן למניעת שריטות ותמחור יכול להשתנות על פי פרמטרים בסיסים, האם צריך לפרק את דלת המקפיא? האם יש מדרגות? בין אם מדובר על מכשיר קטן או גדול, כמובן שהמחיר משתנה, כאשר אתם מזמינים מוביל, חשוב לעדכן אותו בנפח הליטרים שלו על מנת לקבל הצעת מחיר תואמת את המוצר שלכם.

הובלת מקפיאים תעשייתים ברחבי הארץ.

ישנם מקפיאים המיועדים למסעדות, קצביות, קיוסקים וחנויות נוספות המשתמשים במקפיא תעשייתי במהלך היום יום, כיום הובלת מקפיא מתבצעת מידי יום ברחבי הארץ והשוק בהחלט מוצף במובילים וחברות המספקות שירותים אלו ובמחיר זול, מחיר הובלת מקפיא תעשייתי יכול לנוע בין 350 - 550 שקלים, כאשר תלוי בגודלו, אנו מדברים על מוצר סטנדרטי בעת אמירת המחירים האלו, תוכלו גם לעיין במחירון הובלת מוצרי חשמל על מנת לגלות מחירים נוספים. אם אתם רוצים להזמין את השירות, פנו אלינו עוד היום ונדאג לספק לכם לפחות - 3 הצעות מחיר.
 

מקפיא תעשייתי

טיפ אישי, כיצד לבצע הובלת מקפיא בשכיבה?

בחרתם להוביל את המקפיא הביתי שלכם באופן עצמאי, אין אם כך בעיה כלל, רק חשוב לדעת בעת ביצוע הובלה של מקפיא בשכיבה, צריך לחכות לפחות 3 שעות לפני חיבור מחדש שלו לחשמל.

 

אגב גם לאחר הובלת מקרר בשכיבה נדרש לחכות כמה שעות עד שהשמן ירד בחזרה ולחבר לחשמל, מה שקורה בתהליך השינוע השמן שכיבכול "שומר על המנוע" נע כלפי מעלה, מוצר כזה צריך לעמוד ולא להיות בשום זווית, לכן מסוכן לבצע העברה באופן עצמאי וחשוב לבדוק היטב שהוא עמד לפחות 3 שעות טרם חיברתם אותו בחזרה אל החשמל לתחילת עבודה נוספת, טיפ נוסף - בצעו הפשרה מלאה שלו ונקו אותו טרם תפעילו מחדש.

למה לבחור דווקא בטופ הובלות?

כפי שהבנתם עד כה, טופ הובלות תמצא לך חברת הובלות אשר מספקת מגוון פתרונות ושירותים נוספים שיכולים לסייע לכם בכל סוג של הובלה, אצלנו תקבלו כמה הצעות מחיר בעבור כל שירות ולא משנה מאיזה אזור אתם ברחבי הארץ, כך שתמיד ניתן לקבל את הטוב ביותר באמצעות האתר שלנו, אם זה באמצעות המבחר הגדול של החברות, אזורי הארץ הרבים והשוואת המחירים המהירה שניתן לעשות אצלנו, עשו נכון, בחרו בטופ הובלות.

לחצו לחיוג מהיר השאירו פנייה