השוו מחירים ובחרו מובילים!
השוו מחירים ובחרו מובילים!

הובלת מכונת תפירה

יש לך מכונת תפירה של זיגנר? מכונת תפירה תעשייתית או ביתית? זה לא משנה כי באמצעות טופ הובלות תוכל לבצע הובלה של מכונת תפירה בכל רחבי הארץ ולכל סוג של מכונה, הזמן את השירות דרך טופ הובלות ותוכל להשוות בין מובילים מומלצים.

כיצד מתבצעת הובלה של מכונת תפירה?

כמו כל הובלה של מוצר חשמלי אחר גם מכונת תפירה צריכה להיארז באופן מסודר בקרטונים או בנייר מגן וזאת על מנת למנוע שריטות או מכות בעת תהליך ההובלה. כל מכה, אפילו הקטנה ביותר, עשויה לגרום לנזק למכונה ולגרום לבעיה בהפעלתה.

 

הובלת מכונת תפירה צריכה להיעשות במשנה זהירות החל מתהליך הוצאתה מהדירה ועד לנסיעה עצמה. ברוב המקרים ההובלה תתבצע באמצעות שימוש בעגלת מסע של מובילים והנסיעה תתבצע באמצעות טנדר או משאית קטנה.

 

מכונת תפירה

כמה עולה להוביל מכונת תפירה?

אין שינוי רציני בין מחירי הובלות קטנות רגילות כמו רהיט או מוצר חשמלי כלשהו למחיר של הובלת מכונת תפירה. כאשר מדובר על פריט בודד אחד אשר בדרך כלל נכנס במעלית ואין צורך שירותי סבלות המחיר מסתכם ב-300 עד 400 שקלים, בהובלה בין עירונית רגילה, אם תצטרכו שירותי סבלות זה בין 50 - 100 שקלים בודדים, תלוי לאיזה קומה כמובן.

 

מחיר ממוצע להובלת מכונת תפירה

מחיר ממוצע להובלת מכונת תפירה: 350 ₪

טווח מחיר גבוה 400 ₪

טווח מחיר נמוך 300 ₪

מובילים עם אחריות, ביטוח הובלה לפריטים קטנים

ישנם מכונות תפירה שעולות כמה אלפי שקלים, ישנם כאלו בעלות ערך סנטימנלי כמו למשל כאלו שעברו מדור לדור, לכן נרצה לדאוג שאנו מפקידים אותן בידים של מובילים אחראים שיודעים עד כמה הפריט הבודד הזה חשוב לנו, במידה ורכשתם מוצר שבאמת יקר, רצוי גם באופן נקודתי לבטח אותו למניעת נזק כספי.

בצעו השוואת מחירים מהירה!
השאירו פרטים ונחזור בהקדם
או בטלפון: 077-6049996

מה היתרונות של בחירת מוביל דרך האתר?

אם אתם מחפשים הובלה של מכונת תפירה ביתית, וזה כלל לא משנה אם מדובר במכונה גדולה או קטנה, אנחנו בטופ הובלות נשיג עבורכם עד שלוש הצעות מחיר מבעלי מקצוע בתחום ההובלות של מוצרי חשמל, מה שמכונה הובלות קטנות. מכונת תפירה היא מכשיר רגיש ועדין וצריך לדעת להוביל אותו בצורה טובה מבלי לפגוע בו ולייצר נזק. השאירו פרטים באתר שלנו ואנו נשמח לסייע לכם ולקשר ביניכם לבין המוביל המתאים.

לחצו לחיוג מהיר השאירו פנייה