השוו מחירים ובחרו מובילים!
השוו מחירים ובחרו מובילים!

הובלת מייבש כביסה

הובלת מייבש כביסה במחיר הכי זול בארץ? אפשרי בהחלט אם תעשו השוואת מחירים דרך טופ הובלות! זה מהיר, פשוט ומקצועי, אז קדימה הבינו כיצד זה עובד ותוכלו גם אתם לחסוך עשרות אחוזים!

השוואת מחירים בין מובילי מייבשי כביסה

מחפשים מוביל שיבצע בעבורכם הובלת מייבש כביסה? אתם נמצאים בטופ הובלות וכאן תוכלו לקבל עד שלוש פניות של מובילים מומלצים ומקצועניים העוסקים בתחום, נמצאים באזורכם וזמינים לספק לכם הצעות מחיר ממש עכשיו. השאירו פרטים באתר או חייגו, אנו נדאג שתקבלו בחזרה את הפניות ותוכלו לערוך בינהם השוואת מחירים. השירות ניתן בחינם, ללא התחייבות ובמהירות. אז קדימה, תנו לנו לעזור לכם להוביל את מייבש הכביסה שלכם.

הובלת מייבש כביסה

מהו מחיר הובלת מייבש כביסה?

כמרבית מוצרי החשמל, גם מחיר הובלת מייבש כביסה נע בין 300 - 350 ש"ח. כמובן שאם מדובר על הובלה סטנדרטית מדירה אל דירה עם מעלית, שאין צורך בפירוקים מיוחדים או שימוש בעבודות סבלות מעבר לסטנדרט.

מחיר ממוצע להובלת מייבש כביסה

מחיר ממוצע להובלת מייבש כביסה: 325 ₪

טווח מחיר גבוה 350 ₪

טווח מחיר נמוך 300 ₪

מה עשוי לייקר או להוזיל את מחיר ההובלה?

אספנו לכם את הפרמטרים שיכולים להשפיע על מחיר הובלת מייבש כביסה, לכאן או לכאן - אלו הפרמטרים:
 • צורך במנוף הרמה: אם אין אפשרות להעביר את מייבש הכביסה במעלית או במדרגות, הפתרון הבא הוא שימוש במנוף הרמה. השכרת מנוף הרמה נעה בין 250 - 450  ש"ח לשעה - או חלק ממנה. מה שאומר שבעת שימוש במנוף תכפילו את מחיר ההובלה.
   
 • עבודת סבלות שאינה כלולה: כדאי ואף רצוי לבדוק אם מייבש הכביסה נכנס במעלית, אם מראש לא תודיעו למוביל. ייתכן ותאלצו להוסיף תשלום נוסף על כך לסבלים על הובלתו במדרגות.
   
 • פירוק משקופים ודלת: אם בדלת הפנים המשקוף לא נכנס אל החדר המיועד, ישנם מובילים רבים אשר ישמחו לסייע ולבצע פירוק משקוף ואף דלת במידת הצורך. אך ייגבו על כך תוספת אשר נעה בין 100 - 200 ש"ח.
   
 • עריכת השוואת מחירים: המחיר לא רק מתייקר במקרים מסויימים, ניתן גם להוזיל אותו! באמצעות השוואת מחירים אפשר לחסוך באופן משמעותי. עשו זאת.
   
 • ביצוע הובלה של כמה פריטים: רוצים להמשיך ולהוזיל? אם ידועה לכם על הובלה עתידית שתצטרכו לבצע, עדיף לאחד כמה הובלות קטנות ולחסוך. כאשר מובילים מספר פריטים ביחד לעומת אחד המחיר מתקזז.
   
 • מרחק בין הערים: הפער והמרחק יכולים להשפיע באופן מהותי על מחיר הובלת מייבש הכביסה, לכן - אם קיבלתם מחיר גבוה באופן מהותי מהממוצע בשוק - דעו שזה פרמטר גדול.
 
בצעו השוואת מחירים מהירה!
השאירו פרטים ונחזור בהקדם
או בטלפון: 077-6049996

למה כדאי להשתמש בטופ הובלות?

אז למה להיעזר בפורטל הובלות ולא לפנות ישירות אל מוביל? הנה 3 יתרונות שיעזרו לכם להחליט:
 1. השוואת מחירים: איך אפשר להוזיל את המחיר מבלי לפגוע באיכות השירות? השוואת מחירים! הדרך הזו פועלת בכל מקום ומוכיחה את עצמה בכל פעם מחדש, לכן מומלץ לערוך השוואה, להבין את מחירי השוק ולחסוך.
   
 2. פעילות בפריסה כלל ארצית: צריכים כמה הובלות? כמה מוקדים שונים? פה בטופ הובלות אפשר לקבל שירות מכל מקום ברחבי המדינה, מצפון ועד דרום.
   
 3. כל השירותים תחת קורת גג אחת: צריכים מוביל שיודע גם לפרק? מחפשים מוביל שיודע גם להתקין מייבש כביסה? או שידע לבצע הובלת מוצרי חשמל נוספים? כל שירותי ההובלות נמצאים תחת קורת גג אחת בפורטל טופ הובלות.