השוו מחירים ובחרו מובילים!
השוו מחירים ובחרו מובילים!

הובלת מזגן

יש לך מזגן ישן בביתך? אתה בדיוק עובר דירה? שירותי פירוק הובלה והתקנה של מזגנים ממקום למקום במחירים ממש משתלמים, כדאי לך לנסות את השירות של "טופ הובלות" - כן הוא בחינם!

מזגן כולל התקנה והובלה ליעד החדש

רכשתם מזגן חדש לבית, אך אינכם יודעים כיצד להתקדם מכאן והלאה, או שהמחיר שהוצע לכם בחנות נראה לכם גבוה מדי ואתם מעוניינים לחפש באופן עצמאי מישהו שיעשה עבורכם הובלה של מזגן, כולל התקנה? הגעתם למקום הנכון - אנו בטופ הובלות מתמחים בפעולת הובלת מזגן כולל פירוק והרכבה, בכל זמן ולכל מקום שאליו תרצו שנגיע. תוכלו להתקשר אלינו בכל זמן ומצב, ואנו נגיע אליכם ונבצע עבורכם את המעבר וההתקנה במהירות, ביעילות ובהתאמה מלאה לצרכים שלכם.

ממה מורכב השירות של הובלת מזגן?

הובלה של מזגן עשויה להיות לא פעם מורכבת וקשה לתפעול, ובמיוחד כאשר אינכם מצפים לכך והופתעתם לגלות בדקה התשעים שאין באפשרותכם לפרק לבד, לשנע אותו כראוי או להתקין אותו בבית החדש. בדיוק לשם כך אנחנו כאן לספק הובלה בדקה ה90 או לחלופין בתיאום מתוכנן זמן רב מראש, אנו תמיד נהיה שם, ונמלא את המשימה על הצד הטוב ביותר, ולא נעזוב עד שתהיו מרוצים.

 

לא משנה אם הוא נרכש זה עתה בחנות או שאתם מעוניינים להעביר איתכם מזגן מותקן מדירה לדירה, אנו מחזיקים באנשי מקצוע מוסמכים ואיכותיים המחזיקים לא רק בניסיון עשיר הכולל התקנת מזגנים, אלא גם הובלה ושינוע זהירים וקפדניים, בתנאים שונים ובהתאמה מושלמת לצרכי הלקוח.

מנועים של מזגנים

על מה חשוב להקפיד כאשר מתכננים הובלה של מזגן?

רבים נוטים לשכוח כי הובלת מזגנים אינה מסתכמת רק בתפעול נכון בכל הקשור למעמד ההתקנה או הפירוק, אלא גם לשינוע עצמו של המכשיר, כאשר כללים כמו כיוון העמדה נכון על משטח ההובלה, אריזה קפדנית המונעת חבלות, ונסיעה זהירה במיוחד הם רק חלק מהנהלים שחובה להקפיד עליהם כאשר מובילים מזגן באופן מקצועי, לעיתים מנוף הובלה הוא הכרחי ויש צורך לעשות בו שימוש כאשר אין מעלית וסחיבה של המנוע עד לקומה רביעית היא בלתי אפשרית עם סבלים.

פתרונות היקפים להובלת מזגנים

אנו בטופ הובלות מתחייבים עבורכם לשמירה קפדנית על הציוד שלכם, בין אם אתם מעוניינים בהובלה של מזגן ובין אם אתם מחפשים הובלות לצרכים אחרים. אנשי הצוות שלנו ישמחו למצוא עבורכם את הפתרונות המתאימים והאיכותיים ביותר עבור המקרה שלכם, ולבסוף תופתעו לגלות שהמחיר של הובלת מזגן יהיה נמוך מכפי שחשבתם. אתם מוזמנים ליצור איתנו קשר ולראות בעצמכם כיצד מצליחה להוכיח את עצמה, פעם אחר פעם, הנוסחה המבטיחה של שירות הלקוחות באופן המיטבי.

לחצו לחיוג מהיר השאירו פנייה