השוו מחירים ובחרו מובילים!
השוו מחירים ובחרו מובילים!

הובלת מדיח כלים

הובלה של מדיח כלים צריכה להיות פשוטה, קלה ומהירה, זאת אם מזמינים לשם כך צוות מקצועי אשר מיומן בהובלה כזו, רוצים לקבל הצעת מחיר? צרו קשר כעת עם טופ הובלות ואנו מאמינים שהמדיח שלכם יגיע במהירות ליעד.

השירות של טופ הובלות הוא הטוב ביותר

באמצעות פורטל טופ הובלות תוכלו לקבל שירות מקצועי, זול ומהיר בעבור מגוון רחב של שירותי שינוע, בין אם זה מדיח או מכונת כביסה, תמיד אנחנו כאן לתת לכם את המענה ואת המחיר הזול מבין כולם, חשוב לדעת כאשר צריך להוביל מוצר חשמלי כמו מדיח כלים, שיש צורך בריקון, ניתוק, הובלה בשיטה בטוחה ועטיפה למניעת שריטות. כל זה מתבצע כחלק מהשירות שאנו מעניקים ולכן אנו "מתיימרים" להיות הטובים ביותר. בעת פנייה אלינו תקבלו יותר מהצעה אחת ובכך תוכלו לבחור במוביל הטוב ביותר והמשתלם ביותר בעבורכם, כל זה ניתן לכם בחינם וללא כל התחייבות!

האם ניתן להוביל מדיח כלים בשכיבה?

כמו מוצרי חשמל אחרים בדומה להובלת מייבש כביסה, הובלת מקרר וכמובן מדיח, ישנו מנגון השומר על המוצר. המוצר החשמלי שלכם (מדיח הכלים) פועל עם בוכנות ובתוכם יש שמן, כאשר השמן זז מן הבוכנות, הפעלה של המוצר יכולה להיות הרסנית, לכן כאשר מובילים מדיח כלים בשכיבה, חשוב לחכות כמה שעות שהמדיח עומד ורק אז לחבר לחשמל ולהפעיל אותו, דבר זה ימנע מכם תקלות וגרימת נזק למדיח.

כמה יכול לעלות לי הובלה של מדיח כלים?

האומנם מדובר על פריט בודד, אך אם זאת יש משקל לא קטן למדיח, לכן הובלה שלו עשויה לעלות בין 300 - 450 שקלים. אנו מאמינים כי ניתן למצוא הובלה קטנה בזול דרכנו, כלומר במחיר נמוך יותר מהמחיר הממוצע במשק. כמובן שהמחיר עשוי להשתנות על פי משתנים כאלה ואחרים כמו מדרגות, גודל המעלית, טווח המרחק בין היעדים ותקופת השנה.

לא נכנס במעלית? יש לנו פתרון!

כיום ניתן באמצעות טופ הובלות לקבל שירות הובלה כולל מנוף, אם אתם גרים בקומה גבוה ללא מעלית או שמא המעלית שלכם בבניין קטנה מידי לגודל המדיח (דבר הקורה לעיתים תכופות) ניתן לבצע הובלה של מדיח כלים עם מנוף, דבר המבטיח לכם את הגעת המדיח שלכם ליעדו בשלום, בתוספת קטנה למחיר כמובן, אבל כאשר אין מה לעשות, תמיד יש גם מנוף.
 

מדיח כלים בייתי

חדש! שירות מהיום למחר

ניתן להזמין את השירות שלנו מהיום למחר וללא תשלום נוסף, השירות ניתן ללקוחות אשר משאירים פרטים באתרנו ויוצרים עמנו קשר, הם יקבלו באופן מיידי פנייה מכמה מובילים או חברות העוסקות בתחום ונמצאות באזורם הגאוגרפי, יקבלו הצעת מחיר, יתאמו הגעה וניתן לעשות זאת במהירות ממש מהיום למחר. כל זה באמצעות הפורטל שלנו, ללא כל התחייבות והכי חשוב - השירות ניתן בחינם לגולשי האתר, מעבר לכך אנו יכולים לספר לכם כי טופ הובלות פועלת בשיתוף עם המון חברות נוספות בכל רחבי הארץ, כך שפתרון לכל הובלה זה טופ הובלות, אז למה אתם מחכים? פשוט השאירו את הפרטים שלכם באתרנו או צרו קשר עם נציג מטעמנו ואתם כבר מתחילים את התהליך.
 

לחצו לחיוג מהיר השאירו פנייה