השוו מחירים ובחרו מובילים!
השוו מחירים ובחרו מובילים!

הובלת כיריים

כפי שידוע לכם, טופ הובלות מעניקה מגוון פתרונות לכל דורש בין אם זה פריט קטן ועד לרמת פירוק והתקנה בבית הלקוח וכמובן בכל יעד ברחבי המדינה, אז אם אתה זקוק להובלה של כיריים מגז או הפועלים באמצעות חשמל - הזמן את חברת הובלות מקצועית דרך הפורטל שלנו כבר עכשיו.

איך מובילים כיירים?

כאשר יש צוות מקצועי אשר עומד מאחורי כל הובלה, לא צריכה להיות בעיה לבצע גם משימה כזו, כאשר אנו מעניקים גם אפשרות של פירוק והרכבה בבית הלקוח ובמידת הצורך גם מבצעים השלמות לחלקים שאינם מתאימים באופן מלא לשיש החדש בביתכם, לאחר פירוק ובדיקה כי אין דליפה של גז או חוט חשמל חשוף, אנו אורזים באמצעות נייר המגן על כיריים במהלך ההובלה למניעת שריטות ומובילים אותו אל יעדו החדש, שם נבצע התקנה מקצועית עם מתקין אשר מוסמך לכך.

כמה זה צריך לעלות לי?

הובלה מהסוג הזה לא צריכה לעלות יותר מ350 - 500 ש"ח, כאשר אין השלמות, אם מדובר על הובלה בלבד של כיריים ללא פירוק והתקנה מדובר במחיר מופחת של 200 - 250 שקלים בלבד, אם אתה מתעניין במחירי הובלה אנו ממליצים לך לגלוש אל המחירון על מנת לגלות עלויות הובלה.
 

כיריים גז

הזמינו ובצעו השוואת מחירים כבר עכשיו

רוצים להזמין הובלה לכיריים? ראיתם שהמחיר נע בין 350 ובין 500 ש"ח בפסקה מעלה, אז איך אני מקבל את המחיר הכי זול? איך לא אשלם 500 שקלים אלא רק 350? באמצעות השוואת מחירים! ככה זה עובד: משאירים פרטים או מחייגים למוקד, מקבלים בחזרה מספר הצעות מחיר ומתחילים להשוות בין המובילים השונים, עד שתגיעו למחיר שמרצה אתכם וכמובן נותן שירות שאכן נשמע לכם מתאים לעבודה.

האם סוג הכיריים משפיע על המחיר?

בדרך כלל, אין השפעה של סוג או חברת הכיריים שלכם על המחיר של ההובלה וחשוב להבין שרוב סוגי הכיריים הם בגודל סטנדרטי. השירות כולל פירוק והרכבה של הכיריים וזמין בכל רחבי הארץ. קחו בחשבון שעבור הובלה של כיריים מעיר אחת לשניה מייקרת את עלות ההובלה, בעוד הובלה בתוך העיר עצמה - תעלה לכם ככל הנראה פחות.

לחצו לחיוג מהיר השאירו פנייה