השוו מחירים ובחרו מובילים!
השוו מחירים ובחרו מובילים!

באמצעות השוואת מחירים בין ההצעות שתקבל תוכל לחסוך מאות שקלים!
בשליחת הטופס הינך מאשר את התקנון ותנאי השימוש באתר. השירות ניתן בחינם!

הובלת טלוויזיה

יש ברשותכם טלויזיה גדולה ואינכם יכולים להוביל אותה באופן עצמאי? לנו בטופ הובלות יש את הפתרון בעבורכם, הזמינו כעת הובלת טלויזיה באמצעות שירותי הובלה קטנים וקבלו מחיר שישתלם לכם, אנו מעבירים כל גודל של מסך וכל סוג בכל רחבי הארץ ובמחירים מוזלים ומשתלמים.

הובלה של טלוויזיה במהירות ובקלות

לא רוצים להתעכב יותר מידי עם הובלת טלוויזיה? במידה ותהיו מעוניינים להעביר טלוויזיה גדולה מדירה אחת לאחרת אזי ישנו סיכוי סביר שתצטרכו להיעזר בשירותיה של חברה אשר תספק לכם את המענה המושלם וזאת בכדי שלא ייווצר מצב בו תתקשו להשיג את מבוקשכם ולהצליח בהשגת הובלה אשר לא תביא עמה שום נזק לפריטים שלכם.

 

הובלת טלוויזיה

כמה עולה להוביל טלוויזיה?

המחיר בגין הובלה כזו מוגדר כ"הובלה קטנה" בתוך העיר עשוי לנוע בין 150 - 200 שקלים והובלה בין ערים יכול לנוע בין 200 - 400 ש"ח (כמובן שהכל תלוי במרחק). מומלץ במקרים כאלו לבדוק אופציה של הובלה על הדרך על מנת להוזיל את העלויות.

ממוצע להובלת טלוויזיה בתוך העיר

ממוצע להובלת טלוויזיה בתוך העיר: 175 ₪

טווח מחיר גבוה 200 ₪

טווח מחיר נמוך 150 ₪

הדרך לביצוע הובלת טלוויזיה

בכדי לבצע הובלת טלוויזיה בצורה חכמה ונכונה יהיה צורך לדאוג לכך שהיא תהיה מוגנת ככל הניתן בעת העברתה ממקום למקום. במידה והטלוויזיה תהיה מוגנת לחלוטין הדבר יאפשר להביא לכדי מצב בו ניתן יהיה לראותה ביעד החדש בדיוק כפי שהייתה בעבר. חברה מקצועית כמו טופ הובלות מיומנות מאוד ובהובלה של כל סוגי הדברים.

 

בעזרתה של חברת טופ הובלות תוכלו לקבל את המענה המושלם לצרכים שלכם וזאת מבלי שייווצר מצב בו אחד מהפריטים ישבר בדרך. הובלה בעזרתה של טופ הובלות תהיה הובלה מושלמת לחלוטין. זאת בניגוד לביצוע הובלה על ידי חברה אשר מחזיקה בפחות ניסיון בתחום וכל זה תחת הסיווג של הובלות קטנות בפורטל שלנו.

השאירו פרטים וכבר חוזרים!
או בטלפון: 077-6049996

קבלו עד 3 הצעות מחיר והשוו מחירים. השירות ניתן בחינם! בשליחת הטופס הינך מאשר את תנאי השימוש באתר.

הובלת טלוויזיה בכל רחבי הארץ!

אנו מספקים מגוון רחב של שירותי הובלות. בין היתר של פריטים בודדים כמו טלוויזיה ומוצרי חשמל נוספים. תוכלו להיעזר בנו ולבצע הובלה בין אם אתם גרים בדרום הארץ, באיזור המרכז או ירושליים וכמובן באיזור הצפון כמו חיפה, נהריה וערים נוספות. כל מה שנדרש מכם הוא להשאיר פרטים בטופס באתר ולקבל מגוון הצעות מחיר ממובילים שונים.

לחצו לחיוג מהיר השאירו פנייה