השוו מחירים ובחרו מובילים!
השוו מחירים ובחרו מובילים!

הובלת טלוויזיה

יש ברשותכם טלוויזיה גדולה ואתם זקוקים לעזרה בהעברתה? מעוניינים לקבל עזרה מקצועית ולקצר את זמני ההובלה עצמה? דרך טופ הובלות תוכלו למצוא חברת הובלות מקצועית לצורך הובלת טלוויזיה.

שירותי הובלת טלוויזיה - השוואת מחירים

מעוניינים להוביל טלוויזיה? רגע לפני שאתם מזמינים חברת הובלות, נמליץ לכם לבצע סקר שוק קצר בין החברות השונות אשר פועלות באזור המגורים שלכם. כך תוכלו לקבל מספר הצעות מחיר שונות, להשוות בין מרכיבים ההצעה וכמובן המחיר. פורטל טופ הובלות מבצע בדיקות מקדימות לכל חברות ההובלה שעובדות איתנו וזאת במטרה לספק לכם את המובילים הטובים והמומלצים ביותר, שישמרו על הטלויזיה שלכם לאורך תהליך ההובלה.

 

הובלת טלוויזיה

מחיר הובלת טלוויזיה?

תוהים מהו מחיר הובלת טלויזיה? במידה ומדובר על הובלה בתוך העיר, המחיר נע בין 150 ש"ח ל-200 ש"ח. לעומת זאת כאשר מובילים טלוויזיה מעיר אחת לאחרת, המחיר מתייקר בשל עלויות הדלק והנסיעה. ברוב המקרים המחיר ינוע בין 200 ל-400 ש"ח בעת הובלה מעיר לעיר. מומלץ במקרים כאלו לבדוק אופציה של הובלה על הדרך על מנת להוזיל את העלויות.


ממוצע להובלת טלוויזיה בתוך העיר

ממוצע להובלת טלוויזיה בתוך העיר: 175 ₪

טווח מחיר גבוה 200 ₪

טווח מחיר נמוך 150 ₪

הדרך לביצוע הובלת טלוויזיה

בכדי לבצע הובלת טלוויזיה בצורה חכמה ונכונה יהיה צורך לדאוג לכך שהיא תהיה מוגנת ככל הניתן בעת העברתה ממקום למקום. במידה והטלוויזיה תהיה מוגנת לחלוטין הדבר יאפשר להביא לכדי מצב בו ניתן יהיה לראותה ביעד החדש בדיוק כפי שהייתה בעבר. חברה מקצועית כמו טופ הובלות מיומנות מאוד ובהובלה של כל סוגי הדברים.

 

בעזרתה של חברת טופ הובלות תוכלו לקבל את המענה המושלם לצרכים שלכם וזאת מבלי שייווצר מצב בו אחד מהפריטים ישבר בדרך. הובלה בעזרתה של טופ הובלות תהיה הובלה מושלמת לחלוטין. זאת בניגוד לביצוע הובלה על ידי חברה אשר מחזיקה בפחות ניסיון בתחום וכל זה תחת הסיווג של הובלות קטנות בפורטל שלנו.

בצעו השוואת מחירים מהירה!
השאירו פרטים ונחזור בהקדם
או בטלפון: 077-6049996

הובלת טלוויזיה בכל רחבי הארץ!

אנו מספקים מגוון רחב של שירותי הובלות. בין היתר של פריטים בודדים כמו טלוויזיה ומוצרי חשמל נוספים. תוכלו להיעזר בנו ולבצע הובלת טלוויזיה בתל אביב, בדרום הארץ, באיזור המרכז או ירושלים וכמובן באיזור הצפון כמו חיפה, נהריה וערים נוספות. כל מה שנדרש מכם הוא להשאיר פרטים בטופס באתר ולקבל מגוון הצעות מחיר ממובילים שונים.