077-6049996 חייג למוקד הובלות:
איזה הובלה נדרשת לכם?

הובלת מוצרי חשמל

הובלה של מכשירי חשמל ומוצרי חשמל למינהם שאינם יכולים לעבור באמצעות רכב רגיל או שאינם יכולים לסחוב אותם באופן אישי ומזמינים חברת הובלות לשם כך, הם המוצרים אשר נכללים ומתאימים לשירות הובלת מוצרי חשמל, הזמינו את חברתנו לטיפול בכל בעיית הובלה סבלות שאינם מצליחים לפתור לבד ואנו נדאג שתקבלו מחיר משתלם.

למה להוביל מוצרי חשמל דרך "טופ הובלות"?

מתן שירותי הובלה ואריזה לכל המוצרים!
הובלה מכל אזורי הארץ ולכלל האזורים.
אצלנו תעבדו עם מובילים וחברות איכותיות ומומלצות בלבד.
שירות קפדני, אדיב והכי חשוב - עם חיוך.

הובלת מוצרי חשמל בזיל הזול

רואים כי הובלת מוצרי חשמל זהו דבר בו יש לכם צורך? במידה ותהיו מעוניינים לבצע את הליך ההובלה יחד עם הובלת שאר תכולת הדירה שלכם תוכלו להשיג בעבור הדבר מחיר הרבה יותר טוב. בסופו של יום כל אחד אשר ירצה בכך יוכל למצוא שירותי הובלת מוצרי חשמל מקצועיים וזאת על ידי כך שהוא יבחן היטב עם מי הוא מתכוון לעבוד. במידה ותחליטו לעבוד עם חברה מקצועית תוכלו לקבל את המענה המושלם לצרכים שלכם וזאת ללא ספק בכלל. הובלה כזו דורשת תשומת לב רבה וזאת מכיוון שמדובר בפריטים אשר יכולים לההרס בדרך.

מחירון הובלת מוצרי חשמל

לפניכם מחירון הממחיש את מחירי הובלת מוצרי החשמל הממוצעים, המחירים לעיל אינם מחייבים את נותני השירות הפועלים עם 'טופ הובלות' לעמוד בהם, הם מוצגים כאן לצורך מידע בלבד.
מהו המוצר החשמלי? טווח המחירים
כמה עולה להוביל מכונת כביסה? 400 - 500 ש"ח
מהו המחיר להובלת מקרר? 450 - 550 ש"ח
עלות הובלה של תנור ביתי 350 - 400 ש"ח
מחיר הובלת מדיח כלים 300 - 400 ש"ח
כמה צריכה לעלות הובלה של טלוויזיה? 150 - 200 ש"ח

>> לשאר המחירים, עברו אל מחירון ההובלות המלא של 'טופ הובלות'.

להוביל מוצרי חשמל גדולים בקלות

ישנם כמה מוצרים אשר הובלה שלהם אינה פשוטה ועל כל אחד ואחד מהם צריך להסביר בנפרד, למשל איך מרימים, האם לכבות, מתי להדליק, כיצד לארוז ואיך לנקז. הנה דוגמאות לכל אחד מהנושאים:
ϟ הובלה של מקרר: שירותי הובלה אלו הם מבין הנפוצים בתחום ולמעשה ניתן לומר שזהו מוצר החשמל שהכי "אוהבים" להוביל.
ϟ הובלת מכונת כביסה: הובלה של מכונת כביסה, מייבש או מדיח כלים דורשת ניקוז וניתוק. לכן חשוב לעשות זאת על פי הספר.
ϟ מוצרי חשמל נוספים: רק לנתק ולהוביל, מוצרי חשמל כמו בהובלת תנורים, הליכון, מכונת תפירה ואפילו טלוויזיה לא דורשים מכם התעסקות למעט ניתוק ואריזה.
הובלת מוצרי חשמל

טיפים לפני שמובילים מוצר חשמלי

מתכננים להוביל מוצר חשמלי בקרוב? הנה כמה טיפים שיעזרו לכם לשמור על תקינות ונראות המוצר:

1. לאחר ניתוק המקרר מומלץ לפרק את המדפים הפנימיים ולקשור אותם יחדיו בניילון נצמד, דבר אשר יבטיח שלא ישברו במהלך ההובלה, כמו כן לאחר השינוע חשוב מאוד שהמקרר יעמוד כמה שעות טרם תחברו אותו חזרה אל החשמל, על מנת שהשמן במנוע שלו ירד חזרה ולא תגרם לכם תקלה.

2. מכונת כביסה, לפני שמובילים צריך לנקז את כל המים בצנרת הפנימית, בדרך כלל זה נמצא בחלק התחתון של המכונה שם יש פקק שאחראי על הניקוז, פתחו אותו ומקמו את המכונה בשיפוע לכמה דקות. בנוסף רצוי לקשור לעטוף את המכונה בנייר מגן על מנת שלא תקבל שריטות ומכות במהלך ההובלה.

3. גופי תאורה, ישנם כיום גופי תאורה עשוים מזכוכית, חשוב מאוד לפרק את הנורה עצמה מהגופים במיוחד גופי הלוגן ופלורסנט, הם רגישים ועשוים להישבר בקלות, את גוף התאורה מומלץ להכניס לארגז יחד עם עיתונים ונייר מגן ולבודד אותו ממפגשים עם מוצרים אחרים.

4. תנורים, מיקרוגלים ושאר מוצרי החשמל בעלי דלתות נפתחות - חשוב להדביק את הדלת בנייר דבק על מנת שלא תיפתח במהלך ההובלה או ברגע של סבלות, דבר אשר עשוי לגרום לה להישבר.

אלו מוצרי החשמל שאנו מובילים

לחצו על התמונה על מנת לקבל מידע מעמיק יותר בנוגע לכל אחד מסוגי מוצרי החשמל שאנו מובילים.
מדיח כלים
הובלת מדיח כלים
מייבש כביסה
הובלת מייבש כביסה
מקפיא
הובלת מקפיא
תנור ביתי
הובלת תנור
מקרר
הובלת מקרר
מכונת כביסההובלת מכונת כביסה
 

מובילים מוצרי חשמל ברכב מתאים

בכדי לבצע הובלות מוצרי חשמל יהיה צורך להיעזר ברכב מתאים אשר יסייע עם הדבר. ישנם רכבים שונים אשר נמצאים בשוק וזאת לצד כך שרכב מתאים יוכל לאפשר לכם לדאוג לכך שהפריטים השונים יועברו אל יעדם וזאת ללא כל פגיעה בדרך. ניתן למצוא מגוון עצום של רכבים שונים אשר יתאימו לביצוע העברה של מכשירים חשמליים, זאת לצד העובדה כי תוכלו לדאוג לכך שהדבר יתבצע בצורה מושלמת וזאת בעזת פנייתכם אל הגורמים הנכונים. כלומר תוכלו לחפש אחר דרך אידאלית להשגת המטרות שלכם וזאת ללא בעיה בכלל. 
 
מוצרי חשמל

טופ הובלות - חברה שמבינה את הלקוח 

נמאס לכם מכך שאתם פונים אל חברות שונות שפועלות בשוק ומקבלים יחס בינוני ומטה? תוכלו פשוט לפנות אל טופ הובלות ולהביא לכדי מצב בו תשיגו את המענה המושלם לצרכים שלכם וזאת ללא שום בעיה. טופ הובלות יודעת לספק את היחס המושלם ללקוחותיה ולבאי הפורטל, פשוט פנו ונציג אנושי מחכה לכם בצד השני של הקו.

חוק הובלת מוצרי החשמל

קיים חוק להובלה של מוצרי חשמל, אך החוק מיועד אך ורק לרוכשים מוצר חשמלי חדש, אזי שאינו נוגע אל חברות הובלה הפרטיות (במריבת המקרים), החוק אומר שמי שרכש מוצר חשמלי חדש, המוכר חייב לאסוף את המכשיר הישן במקומו, באותו המעמד. מכשיר החשמל שנאסף צריך להיות מנותק ומוכן להובלה באופן מיידי, כמו כן צריך להיות במקום רציונילי (מקרר במטבח, מכונת כביסה בחדר הכביסה וכו'). כמובן שאינכם חייבים לפנות את המוצר הישן והחוק אינו מחייב אתכם לעשות זאת כלל, אלא זכות הלקוח בלבד. לא תיגבה תוספת תשלום על פינוי מוצר חשמלי ישן.

כל סוגי המוצרים בהובלה אחת!

ניתן לבצע הובלה משולבת ומשתלמת של כמה מוצרי חשמל יחדיו, דבר אשר יחסוך לכם בעלות הכללית של הובלת כל פריט בנפרד, תוכלו לבקש הורדה של כל פריט חשמלי בנקודה שונה ברחבי הארץ, שירות זה נקרא "הובלה קטנה על הדרך", היתרון הענקי של השירות הוא כמובן שהוא חוסך לכם כסף רב, החסרון הוא שהגעת המוצר אינה בזמן שאתם קובעים אלא לפי תיאום של המוביל מולכם, זאת אומרת שיתכן שתקבלו מוצר אחד בתל אביב בתוך יום ומוצר שני לחדרה, בתוך שבוע ימים וכל זה על פי המסלול של המוביל.