השוו מחירים ובחרו מובילים!
השוו מחירים ובחרו מובילים!

הובלת מוצרי חשמל

צריכים להוביל מוצר חשמל בודד? הוספנו לכם כמה טיפים להובלת מוצרי חשמל בצורה בטוחה וגם דרכים להוריד במחיר. 

הובלת מוצרי חשמל במחיר זול

בשביל למצוא הובלת מוצרי חשמל במחיר זול יש כמה דברים שכדאי לעשות. קודם כל חשוב להבין שהמחיר של הובלת מוצרי חשמל ישתנה אם תובילו מספר מוצרים, וייתכן שתקבלו מחיר טוב יותר להובלה של כל מוצר חשמל. בנוסף חשוב לבדוק את סוג הרכב שאיתו מובילים (על זה נרחיב בהמשך).

 

מעבר לכך המחיר ישתנה בהתאם לחברת ההובלות איתה תסגרו. מומלץ לבצע השוואת מחירים כדי להוריד במחיר הובלת מוצרי חשמל. התקשרו ל'טופ הובלות' וקבלו עד 3 הצעות מחיר מחברות הובלה בעיר שלכם.

 

הובלת מוצרי חשמל

מחירון הובלת מוצרי חשמל

מחיר הובלת מוצרי חשמל לרוב יהיה בין 400 - 550 ש"ח עם ממוצע של 475. יכולות להיות הובלות יותר זולות כמו של טלויזיה או מדיח שיכולות לעלות גם בין 200 - 250 ש"ח ויכולות להיות הובלות מעט יותר יקרות כמו של מזגן שיכול להגיע גם עד 700 ש"ח.

 

לפניכם מחירון הממחיש את מחירי הובלת מוצרי החשמל הממוצעים. המחירים לעיל אינם מחייבים את נותני השירות הפועלים עם 'טופ הובלות' לעמוד בהם, הם מוצגים כאן לצורך מידע בלבד.

מהו המוצר החשמלי?

כמה עולה להוביל מכונת כביסה?

400 - 500 ש"ח
מהו המחיר להובלת מקרר?

450 - 550 ש"ח
עלות הובלה של תנור ביתי

350 - 400 ש"ח
מחיר הובלת מדיח כלים

200 - 300 ש"ח
כמה צריכה לעלות הובלה של טלוויזיה?

150 - 200 ש"ח
מחיר הובלת מזגן

450 - 700 ש"ח

הדפס מחירון

  • המחירים המוצגים במחירון אינם כוללים מע"מ.
  • המחירון מעודכן לחודש יוני בשנת 2024.

 

>> לשאר המחירים, עברו אל מחירון ההובלות המלא של 'טופ הובלות'.

הובלת מוצרי חשמל ברכב מתאים

כמו שאמרנו בפסקה הראשונה דרך נוספת להוריד במחיר של הובלת מוצרי חשמל היא באמצעות וידוא לגבי סוג הרכב שהם מגיעים איתו. הובלות עם רכב גדול יותר דורשות חנייה גדולה יותר וגם עולות יותר כסף.

 

אם אתם צריכים הובלת מוצר חשמל בודד מומלץ לוודא אם יש לחברת ההובלות אפשרות של הובלה קטנה עם טנדר - וזה בירור פשוט שיכול בקלות לחסוך לכם כמה עשרות או אפילו מאות שקלים.

 

בצעו השוואת מחירים מהירה!
השאירו פרטים ונחזור בהקדם
או בטלפון: 077-6049996

הובלת מוצרי חשמל גדולים בקלות

הובלת מוצרי חשמל יכולה להיות מורכבת, ויש כמה מוצרי חשמל שחשוב לתת להם כמה דגשים למשל איך מרימים, האם לכבות, מתי להדליק, כיצד לארוז ואיך לנקז. הנה דוגמאות לכל אחד מהנושאים:

  • הובלה של מקרר: שירותי הובלה אלו הם מבין הנפוצים בתחום ולמעשה ניתן לומר שזהו מוצר החשמל שהכי "אוהבים" להוביל.
     
  • הובלת מכונת כביסה: הובלה של מכונת כביסה, מייבש או מדיח כלים דורשת ניקוז וניתוק. לכן חשוב לעשות זאת על פי הספר.
     
  • מוצרי חשמל נוספים: רק לנתק ולהוביל, מוצרי חשמל כמו בהובלת מזגן, מכונת תפירה, הליכון, תנור ואפילו טלוויזיה לא דורשים מכם התעסקות למעט ניתוק ואריזה.

טיפים לפני הובלת מוצר חשמלי

לפני הובלת מוצרי חשמל חשוב לנתק אותם כי זה דבר שהמובילים לא רשאים לעשות בעצמם. בנוסף כדאי לדעת שגם את החיבור לחשמל הם לא יוכלו לעשות בעצמם ביעד החדש. הוספנו לכם כמה טיפים להובלת מוצרי חשמל ספציפיים שיעזרו לכם לשמור על המוצר שלכם.

 

מוצר חשמל טיפ הובלה 1 טיפ הובלה 2
מקרר פירוק מדפים פנימיים ועטיפה תנו למקרר לעמוד מספר שעת לאחר ההובלה לפני החיבור לחשמל
מכונת כביסה ניקוז מים בצנרת פנימית עיטוף המכונה בנייר מגן
גופי תאורה פירוק הנורות הובלה עם עיתונים וניירות כדי שלא יישברו
מוצרי חשמל עם דלתות הדביקו את הדלת למכשיר נתקו לפני ההובלה

אלו מוצרי החשמל שאנו מובילים

לחצו על מנת לקבל מידע מעמיק יותר בנוגע לכל אחד מסוגי מוצרי החשמל שאנו מובילים:

חוק הובלת מוצרי החשמל

קיים חוק להובלה של מוצרי חשמל, אך החוק מיועד אך ורק לרוכשים מוצר חשמלי חדש, אזי שאינו נוגע אל חברות הובלה הפרטיות (במריבת המקרים), החוק אומר שמי שרכש מוצר חשמלי חדש, המוכר חייב לאסוף את המכשיר הישן במקומו, באותו המעמד.

 

מכשיר החשמל שנאסף צריך להיות מנותק ומוכן להובלה באופן מיידי, כמו כן צריך להיות במקום רציונילי (מקרר במטבח, מכונת כביסה בחדר הכביסה וכו'). כמובן שאינכם חייבים לפנות את המוצר הישן והחוק אינו מחייב אתכם לעשות זאת כלל, אלא זכות הלקוח בלבד. לא תיגבה תוספת תשלום על פינוי מוצר חשמלי ישן.

 

בצעו השוואת מחירים מהירה!
השאירו פרטים ונחזור בהקדם
או בטלפון: 077-6049996

טופ הובלות - מבינים את הלקוח

נמאס לכם מכך שאתם פונים אל חברות שונות שפועלות בשוק ומקבלים יחס בינוני ומטה? תוכלו פשוט לפנות אל טופ הובלות ולהביא לכדי מצב בו תשיגו את המענה המושלם לצרכים שלכם וזאת ללא שום בעיה. טופ הובלות יודעת לספק את היחס המושלם ללקוחותיה ולבאי הפורטל, פשוט פנו ונציג אנושי מחכה לכם בצד השני של הקו.