055-9661890 חייג למוקד הובלות:
איזה הובלה נדרשת לכם?

הובלה של מוצרי חשמל

הובלה של מכשירי חשמל ומוצרי חשמל למינהם שאינם יכולים לעבור באמצעות רכב רגיל או שאינם יכולים לסחוב אותם באופן אישי ומזמינים חברת הובלות לשם כך, הם המוצרים אשר נכללים ומתאימים לשירות הובלת מוצרי חשמל, הזמינו את חברתנו לטיפול בכל בעיית הובלה סבלות שאינם מצליחים לפתור לבד ואנו נדאג שתקבלו מחיר משתלם.

למה להזמין דרך "טופ הובלות"?

מתן שירותי הובלה ואריזה לכל המוצרים!
הובלה מכל אזורי הארץ ולכלל האזורים.
אצלנו תעבדו עם מובילים וחברות איכותיות ומומלצות בלבד.
שירות קפדני, אדיב והכי חשוב - עם חיוך.

הובלת מוצרי חשמל בזיל הזול

רואים כי הובלת מוצרי חשמל זהו דבר בו יש לכם צורך? במידה ותהיו מעוניינים לבצע את הליך ההובלה יחד עם הובלת שאר תכולת הדירה שלכם תוכלו להשיג בעבור הדבר מחיר הרבה יותר טוב. בסופו של יום כל אחד אשר ירצה בכך יוכל למצוא שירותי הובלת מוצרי חשמל מקצועיים וזאת על ידי כך שהוא יבחן היטב עם מי הוא מתכוון לעבוד. במידה ותחליטו לעבוד עם חברה מקצועית תוכלו לקבל את המענה המושלם לצרכים שלכם וזאת ללא ספק בכלל. הובלה כזו דורשת תשומת לב רבה וזאת מכיוון שמדובר בפריטים אשר יכולים לההרס בדרך.

מוצרי חשמל גדולים במיוחד

ישנם כמה מוצרים אשר הובלה שלהם אינה פשוטה ועל כל אחד ואחד מהם צריך להסביר בנפרד, למשל איך מרימים, האם לכבות, מתי להדליק, כיצד לארוז ואיך לנקז. הנה דוגמאות לכל אחד מהנושאים:
ϟ הובלה של מקרר: שירותי הובלה אלו הם מבין הנפוצים בתחום ולמעשה ניתן לומר שזהו מוצר החשמל שהכי "אוהבים" להוביל, לעוד מידע על הובלת מקרר - לחצו כאן.
ϟ מכונת כביסה: הובלה של מכונת כביסה, מייבש או מדיח כלים דורשת ניקוז וניתוק. לכן חשוב לעשות זאת על פי הספר. לעוד מידע על מכונות כביסה - בדקו כאן.
ϟ מוצרי חשמל נוספים: רק לנתק ולהוביל, מוצרי חשמל כמו תנורים, הליכון, מכונת תפירה ואפילו טלוויזיה לא דורשים מכם התעסקות למעט ניתוק ואריזה.

הובלה של מוצרי חשמל ברכב מתאים

בכדי לבצע הובלות מוצרי חשמל יהיה צורך להיעזר ברכב מתאים אשר יסייע עם הדבר. ישנם רכבים שונים אשר נמצאים בשוק וזאת לצד כך שרכב מתאים יוכל לאפשר לכם לדאוג לכך שהפריטים השונים יועברו אל יעדם וזאת ללא כל פגיעה בדרך. ניתן למצוא מגוון עצום של רכבים שונים אשר יתאימו לביצוע העברה של מכשירים חשמליים, זאת לצד העובדה כי תוכלו לדאוג לכך שהדבר יתבצע בצורה מושלמת וזאת בעזת פנייתכם אל הגורמים הנכונים. כלומר תוכלו לחפש אחר דרך אידאלית להשגת המטרות שלכם וזאת ללא בעיה בכלל. 
 
מוצרי חשמל

טופ הובלות - חברה שמבינה את הלקוח 

נמאס לכם מכך שאתם פונים אל חברות שונות שפועלות בשוק ומקבלים יחס בינוני ומטה? תוכלו פשוט לפנות אל חברת טופ הובלות ולהביא לכדי מצב בו תשיגו את המענה המושלם לצרכים שלכם וזאת ללא שום בעיה. טופ הובלות יודעת לספק את היחס המושלם ללקוחותיה ולבאי הפורטל, פשוט פנו ונציג אנושי מחכה לכם בצד השני של הקו.

כל סוגי המוצרים בהובלה אחת!

ניתן לבצע הובלה משולבת ומשתלמת של כמה מוצרי חשמל יחדיו, דבר אשר יחסוך לכם בעלות הכללית של הובלת כל פריט בנפרד, תוכלו לבקש הורדה של כל פריט חשמלי בנקודה שונה ברחבי הארץ, שירות זה נקרא "הובלה קטנה על הדרך", היתרון הענקי של השירות הוא כמובן שהוא חוסך לכם כסף רב, החסרון הוא שהגעת המוצר אינה בזמן שאתם קובעים אלא לפי תיאום של המוביל מולכם, זאת אומרת שיתכן שתקבלו מוצר אחד בתל אביב בתוך יום ומוצר שני לחדרה, בתוך שבוע ימים וכל זה על פי המסלול של המוביל.