077-6049996 חייג למוקד הובלות:
איזה הובלה נדרשת לכם?

הובלה ואריזה של חנויות

בעלי חנות בגדים? נעליים? קיוסק או פיצוציה? זה לא משנה אם יש לכם חנות גדולה או קטנה, באמצעות השירות של "טופ הובלות", תוכל לקבל שירותי הובלה הכוללים גם אריזה בכל אזורי הארץ וכמובן במחיר הוגן.

מן הסיבות להשתמש בשירות של "טופ הובלות"?

אנו פועלים במרבית אזורי הארץ ברחבי המדינה.
אצלנו אתם מקבלים עד שלוש הצעות מחיר של מובילים וחברות.
נדאג לכך שתקבלו באמת מחיר הוגן ואם אפשר גם זול.
✔ ניתן להשתמש גם בשירותי סבלות, אריזה ובמידת הצורך במנוף הרמה.

הובלה רגילה של סחורה כולל אריזה קפדנית

ניתן להשתמש בשירותי הובלה רגילים הכוללים אריזה של פריטים של חנויות כמו כלי בית, חנויות נעליים, חנות משקאות, צעצועים, אופניים ועוד. אנו נדאג לכך שתקבלו הצעה אך ורק מחברה שיודעת ועשתה בעבר דברים מסוג אלו ומבינה את רגישות הסחורה שלכם ועד כמה חשוב שהמעבר יבוצע באופן המהיר ביותר, על מנת לא לפגוע לרגע בתפקוד החנות וכמובן העסק שלכם.

במידת הצורך, נשדך לכם חברה המובילה בקירור

אם יש צורך להוביל מוצרים וסחורה מסוימת באמצעות משאיות קירור, תוכלו להזמין זאת גם דרכנו! אנו נדאג שכל הסחורה שצריכה לעבור באמצעות קירור תיהיה ארוזה כמו שצריך! ותעובר בתנאים שהיא צריכה על מנת לא להיפגע, לדוגמא חנות פרחים צריכה קירור על מנת שהפרחים לא יפגעו במהלך המעבר. כמו כן קיוסקים ופיצוציות יש להם מוצרים חלביים רגישים לחום וגם הם יקבלו את השירות המתאים להם.

כמה צריכה לעלות הובלה של חנות?

אם מדובר על חנות קטנה והשירות לא כולל אריזה, המחיר הוא באמת לא קריטי ומדובר על כמה מאות שקלים, בין 1,100 - 1,800 ₪ להובלה בין עירונית בשעות היום, אם יש צורך בקירור המחיר יעלה בלפחות 25% מהמחיר המקורי ואם מדובר על שירותי אריזה של חנות עם המון פריטים כמו: כלי בית, בגדים, נעליים וכדומה המחיר בעבור האריזה יתקבל בנפרד. כיום מתומחרת אריזת קרטון בסביבות 5 עד 10 שקלים (אם מדובר על פרויקט גדול המחיר משתנה), כמובן שהמחיר כולל אספקה של הקרטון.
חנות

כיצד שיטת השוואת המחירים שלנו יכולה לעזור לכם!

למי שכבר קרא בפורטל "טופ הובלות" על השירותים שאנו מעניקים ויודע כיצד השיטה עובדת, הפסקה הזו מיותרת לגמריי בעבורו ואנו בטוחים שהוא כבר התחיל לעשות השוואת מחירים בין מובלים וחברות אשר מעניקות לו את הצעות המחיר ברגעים אלו. אם אינכם יודעים על מה אנו מדברים אז כדאי שתפנו כבר עכשיו אל "טופ הובלות", נציג אנושי יענה לכם בקו הטלפון וינחה אתכם על כך שמובילים הולכים לפנות אליכם ולתת לכם מחירים והצעות, בצעו בינהם השוואות ועמדו על המחיר שאתם רוצים. בסופו של התהליך אנו מאמינים כי תחסכו בכמה אחוזים טובים מהעלות שקיבלתם.