077-6049996 חייג למוקד הובלות:
איזה הובלה נדרשת לכם?

הובלת חדרי שינה

הובלה של חדר שינה כולל פירוק והרכבה של כל הרהיטים בחדר, אריזת כל התכולה והעברת בשלום למקום החדש, ממש חלום שאגב יכול להתגשם עם טופ הובלות!

מציאת חברת הובלות בשלושה שלבים!

פונים אל "טופ הובלות" בשיחה או בטופס.
מתחילים לקבל פניות של חברות ומובילים איכותיים ומומלצים.
מבצעים השוואת מחירים ובוחרים בזול ביותר!

הובלה, פירוק והרכבה של רהיטי חדר השינה שלכם.

נדאג לכך שתקבלו חברה איכותית ואמינה שמבינה לליבכם את חשיבות החדר הקדוש ביותר בביתכם, היא תפרק, תרכיב, תארוז ותוביל את חדר השינה שלכם ליעדו החדש מבלי לפגום בו כלל ותחזיר אותו למצבו הקודם מבלי שתרגישו כלל, אצלנו ב"טופ הובלות" אנו מאמינים כי הלקוחות צריכים לקבל שירות טוב, אדיב, מקצועי והכי חשוב במחיר הוגן ואם אפשר גם שיהיה קצת זול יותר משאר המקומות, אך אם זאת אנו לא מתפשרים על איכות השירות ויודעים בדיוק עם מי לעבוד. כמו כן, תוכלו למצוא אצלנו הובלה של של רהיטים מסוימים בחדר השינה כמו לדוגמא: שידה, ארון, מיטה, כורסא ועוד פריטים בודדים שניתן להוביל עם מובילים איכותיים.

מהו המחיר בעבור השירות?

מחיר הובלת חדר שינה אינו גבוה במיוחד למעשה מדובר על הובלת חדר+, הכוונה היא שיש קצת יותר רהיטים וציוד נוסף בחדר שבדרך כלל גם הכי גדול בבית, למעט הסלון שהוא הגדול ביותר ובכל זאת נתמחר ונאמר כי הובלת חדר שינה כזו צריכה לעלות לכם בין 700 ועד 1,200 שקלים כולל פירוק והרכבה של כלל הרהיטים בחדר השינה, אריזת קרטונים והובלתם וכולל חדר ארונות של בגדים במידה וקיים.

מה מכיל חדר שינה?

חדר שינה מכיל בדרך כלל: שטיח, ארון, מיטה, שידה, טלוויזיה, מערכת קולנוע (לפעמים), כורסא, ציוד אישי ובגדים, כל אלו נכללים כסטנדרט בהובלה של חדרי שינה ואף אחד לא יהיו מופתע כאשר תציגו בפניו את הנתונים הנ"ל, אך אם יש לכם מיני בר, פסנתר או כספת, באמת כדאי שתעדכנו את המובילים על מנת לקבל את המחיר המתאים לכך מבלי לקבל הפתעות בהמשך.
חדר שינה

מדוע להזמין דרך טופ הובלות?

כדאי לכם להשתמש בשירות שלנו כי קודם כל הוא ללא עלות ודבר שני אין לכם התחייבות לעבוד איתנו גם אחרי ששמעתם הצעות מחיר של מובילים וגם אחרי שפנו אליכם כבר חברות הובלה ואפילו ביקרו אצלכם על מנת לתת הצעות, אתם חופשים לחלוטין לעשות את ההחלטה הנכונה. מה שכן אנחנו יודעים בוודאות שתקבלו יותר מהצעת מחיר אחת ורק של מוביל איכותי או חברה באמת מומלצת ומקצועית וזה מה שיאפשר לכם לבצע השוואת מחירים נכונה ונבונה ולקבל את המחיר הסופי שהוא זול בהכרח משאר המתחרים.