077-6049996 חייג למוקד הובלות:
איזה הובלה נדרשת לכם?

הובלות לדירת חדר אחד בלבד

מתגוררים בדירת חדר? רוצים להוביל רק חדר אחד? הנה הפתרון האידאלי ביותר בעבורכם - שירותי הובלות קטנות בעבור דירות קטנות במיוחד כמו דירת חדר, פופלארי בעיקר לסטודנטים, רווקים ודירות סטודיו.

מדוע להוביל דירת חדר עם "טופ הובלות"?

פתרונות מהירים וזולים לכל גודל של הובלה!
 שירותי אריזה כולל כל הציוד הדרוש לכך.
שימוש במנוף בעת הצורך לפריטים גדולים
 השירות ניתן בכל אזורי הארץ על ידי הטובים ביותר!

הובלת דירת חדר בטנדר או במשאית קטנה

על מה אתם חושבים כשאתם שומעים את המילה "הובלות"? רובם המוחלט של האנשים חושב על משאית גדולה, הכוללת בתוכה ציוד רב כדוגמת רהיטים, כלי מיטה והמון ארגזים - ולפחות שני אנשי צוות, אם לא יותר. אך האמת היא שנתח גדול מאד מעולם ההובלות משתייך דוקא לאלה המעוניינים במעבר מצומצם יותר - הובלת דירת חדר אחד, או שנים לכל היותר - ולפעמים גם הרבה פחות מכך, דירה קטנה ניתן להוביל אפילו באמצעות טנדר או נגרר, אין תמיד צורך במשאית שלמה לכך. אך אם החברה שעימה סגרתם אין ברשותה פתונות קטנים יותר - כחלק מן הובלה קטנה על הדרך ניתן להשתמש במשאית שלהם והמחיר ישאר זהה לשירותים האחרים.תכולת דירת חדר

שירות הובלה לדירת חדר אחד בלבד

בין אם אתם מחפשים הובלת דירת חדר או אפילו כמה פריטים בודדים, אנו בטופ הובלות עומדים לרשותכם בכל מקום בארץ, ונשמח להפוך לכם את רגע המעבר לקל, נינוח ואפילו מהנה - בזכות שקט נפשי הנובע מידיעה בטוחה ומוחלטת שאתם נמצאים בידיים טובות, תוכלו לדעת בכל רגע נתון מה מצב הציוד שלכם, וללוות כמובן את התהליך באופן צמוד ומלא. בשונה מהובלות הנחשבות לרציניות ומורכבות יותר, הובלה של דירת חדר אחד אינה אמורה לארוך זמן רב, וגם אם הדבר כרוך בנסיעה ארוכה ליעד רחוק; העמסת תכולתה של הדירה לא יכולה ולא צריכה לקחת זמן רב מדי, וגם אם נארוז אותה עבורכם מא' ועד ת', תתפלאו לגלות באיזו מהירות ויעילות עושים זאת אנשי הצוות שלנו, אך זאת כמובן מבלי לפגוע חלילה בפינה אחת של חפץ או של נייר.

השיטה שלנו תחסוך לך כסף!

בתור שלב ראשון, הדבר הראשון שנעשה יהיה להבין מכם מהם הצרכים המדויקים שלכם במעבר, ומה הכי חשוב לכם בו: המחיר הנמוך, מהירות ההעברה, השמירה הקפדנית על הציוד או כל אלו יחד - אנו מתייחסים לכל לקוח במלוא הרצינות הראויה לו, בין אם הוא דורש להוביל דירת חדר ובין אם הוא צריך להוביל את דירתו הכוללת מספר חדרים גדול. אין מבחינתנו כל הבדל בין דירת חדר ובין כל דירה אחרת, ולכן תוכלו לסמוך על אנשי המקצוע שלנו שהם יהיו שם בדיוק בזמן הנקוב, כאשר הם יודעים מה לעשות לפרטי פרטים - והכי חשוב, באופן מושלם ומקצועי מאין כמוהו.

מה חשוב לדעת לפני סגירה?

רגע אחד לפני שאתם אומרים "כן" למוביל שהגיע לביתכם או זה אשר משוחח עימכם בטלפון ברגעים אלו - ישנם כמה שאלות שחשוב לשאול וכמה דברים שאי אפשר להסכים עליהם מבלי לבדוק אותם. לדעתנו האישית אשר ברובה כמובן מקצועית צריך לקרוא המלצות על חברה לפני שסוגרים עימה ורצוי אף להתקשר ללקוחות מזדמנים ולשאול כיצד נהנו מהשירות, רצוי לעגן את כל מה שאתם מסכמים בעל-פה על גבי דף נייר ולהחתים על נותן השירות וזאת לא רק בתחום ההובלות אלא בכל נושא. בדקו אם המחיר כולל מע"מ, האם אתם מקבלים על כך חשבונית וכמובן אם העסק רשום ובעל ביטוח בתוקף על התכולה.