השוו מחירים ובחרו מובילים!
השוו מחירים ובחרו מובילים!

הובלת פנטהאוז

מתכננים לעבור מפנטהאוז? קראו מה מייחד הובלת פנטהאוז, כמה היא עולה, כיצד תוכלו לחסוף בעלות הספית וגם איך תוכלו לאתר מוביל זול בחינם ובמהירות דרך טופ הובלות.

מה מיוחד בהובלת פנטהאוז?

דירות פנטהאוז מכילות בתוכן שתי קומות, שהמקשר ביניהן הוא גרם מדרגות פיזי, מה שהופך את תהליך ההובלה עצמו למורכב יותר בהשוואה להובלת דירה סטנדרטית. הסיבה לכך היא מפני שלא משנה אם הריהוט יעבור במעלית של הבניין, המובילים עדיין ייתקלו בקושי להוביל אותו פיזית במדרגות הפנימיות של הפנטהאוז.

 

יחד עם זאת, במסגרת הובלת פנטהאוז תוכלו להיעזר במנוף לצורך הובלת הדירה שלכם. הובלה עם מנוף חוסכת בזמן עבודה רב ובעבודה פיזית, שעלולה אף לגרום לפגיעה ברהיט. מה שכן, קחו בחשבון שמדובר בתוספת לא זולה וכזו המתומחרת בהתאם לגודל המנוף, גובה הפנטהאוז ובהתאם לכמות הזמן ששוכרים את המנוף.

 

הובלת פנטהאוז

מהו מחיר הובלת פנטהאוז?

הובלת פנטהאוז נעה לרוב בין 3,500 - 4,100 ש"ח וזה כולל הובלה ידנית של רהיטים במדרגות הפנטהאוז למעלית בבניין. כמו כן, על תוספת שימוש במנוף אתם צפויים לשלם בין 300 - 1,500 ש"ח וזה בהתאם לקומה בה הפנטהאוז ממוקם.

 

קחו בחשבון שמדובר על עלות שעתית להשכרת מנוף להובלת רהיטים וכי המחיר הינו רק לכיוון אחד של הובלה.

 

מחיר ממוצע להובלת דירת פנטהאוז

מחיר ממוצע להובלת דירת פנטהאוז: 3800 ₪

טווח מחיר גבוה 4100 ₪

טווח מחיר נמוך 3500 ₪

השיגו הובלת פנטהאוז במחיר משתלם דרך טופ הובלות!

במידה ויש לכם ציוד בדירת פנטהאוז שתרצו להוביל למקום חדש, דעו כי הדבר בהחלט אפשרי אך עשוי גם להיות מעט מורכב היות וגם בדירה עצמה ישנן מדרגות שצריך להוביל מהן ריהוט. נוסף לכך, דירות פנטהאוז יהיו ממוקמות בקומה אחרונה בבניין, מה שיהפוך את האופציה להובלה פיזית במדרגות לבלתי אפשרית ומסוכנת.

 

השאירו פרטים בטופס המצורף וקבלו בחינם עד 3 מובילים מומלצים באזורכם, בניהם תוכלו לברר מחירי הובלת פנטהאוז, לבחור בהצעה הזולה ביותר וכך לחסוך בכסף, מבלי להתפשר על השירות שתקבלו בתמורה.

 

בצעו השוואת מחירים מהירה!
השאירו פרטים ונחזור בהקדם
או בטלפון: 077-6049996

מה עשוי להשפיע על מחיר הובלת פנטהאוז?

אז לאחר שקראתם כיצד ניתן לאתר מוביל מומלץ להובלת הפנטהאוז שלכם, דעו כי ישנם כמה פרמטרים שעשויים להשפיע במידה על המחיר שאתם עתידים לשלם למוביל:

 • הובלה עם מנוף - אז פי שכבר קראתם, הובלת פנטהאוז לרוב תצריך עבודה עם מנוף וזאת מפני שמדובר בתכולה דירה המתחלקת ל- 2 קומות נפרדות וכזו שגם מצויה בקומה הכי גבוהה בבניין. שימוש במנוף בהחלט יכול לזרז ולייעל את הובלת הרהיטים שלכם אך קחו בחשבון שהמחיר צפוי להיות יקר יותר.
   
 • כמות הרהיטים - גם כמות הרהיטים שתרצו להוביל משפיעה על מחיר ההובלה הסופי. זאת מכיוון שככל שיש יותר ריהוט לשנע, כך הסבלים עובדים יותר זמן וזמן זה כסף.
   
 • הובילו בעצמכם - כדי לנסות להוזיל כמה שאפשר את הובלת הפנטהאוז, צוות טופ הובלות ממליץ למיין בין ציוד שתוכלו להוביל בעצמכם (קרטונים, מזוודות.) לבין ציוד מורכבת יותר שחברת ההובלות תהה אחראית עליו. כמובן שנמליץ למיין בין הפריטים לפני שאתם פונים לחברת הובלות וזאת כדי שהמוביל יוכל לתת לכם הצעת מחיר כמה שיותר מדוייקת.
   
 • גובה הפנטהאוז - גם הקומה בה מצוי הפנטהאוז תשפיע על המחיר הסופי שתשלמו, ככל שמדובר על בניין גבוה יותר, כך תזדקקו למנוף הרמה גדול יותר, מה שמייקר את עלות ההשכרה השעתית שלו.
   
 • הובלה על הדרך - במידה ואתם מתגוררים בפנטהאוז במסגרת שותפות ואין לכם רכוש רב, דעו כי תוכלו לחסוך בעלויות אם תלכו על אופצייה של הובלה על הדרך. הובלה על הדרך היא כזו שמכילה בתוכה ריהוט שלכם ביחד עם רכוש של לקוח נוסף, כך שאתם חולקים את אותה ההובלה. קחו רק בחשבון שבמקרים כאלו הלו"ז צפוי להיקבע ע"י האדם