השוו מחירים ובחרו מובילים!
השוו מחירים ובחרו מובילים!

הובלת דירת חדר אחד

מתגוררים בדירת סטודיו או בדירה מעט גדולה יותר אך כזו שעדיין מכילה מספר בודד של רהיטים? מתחת תוכלו לקרוא על מחירי הובלת דירה קטנה, אילו היבטים משפיעים על המחיר, נסביר כיצד תוכלו לחסוך במחיר הסופי וגם איך בהליך קצר דרך טופ הובלות תוכלו להשיג מוביל מומלץ באזור מגוריכם.

מהו מחיר הובלת דירה קטנה?

מחיר הובלת דירה קטנה נע בין 800 - 1,100 ש"ח במידה ומדובר על הובלה מבניין נגיש.

 

מחיר ממוצע להובלת דירת חדר

מחיר ממוצע להובלת דירת חדר: 950 ₪

טווח מחיר גבוה 1100 ₪

טווח מחיר נמוך 800 ₪

הובלת דירת חדר - למי זה מתאים?

שירותי הובלת דירת חדר יכולים להתאים עבור סטודנטים שמעוניינים להוביל את תכולת החדר שלהם, עבור חיילים בודדים שצריכים הובלה לדירת השירות החדשה שלהם ועבור מי שיוצא מבית ההורים לדירת שותפים שבה רוב הריהוט כבר מצוי. דעו שלעתים תוכלו לקבל מחיר מיוחד אם אתם סטודנטים או חיילים.

 

הובלת דירה קטנה

מה משפיע על מחירי הובלת דירת חדר?

במקרים בהם מדובר על הובלת דירת חדר, שמאופיינת בכמות קטנה של ציוד, הפאקטור שמשפיע על המחיר הסופי הוא מרחק הנסיעה ממקום המגורים הישן אל החדש ולעתים גם שימוש בשירותים שנחשבים 'אקסטרה' כמו הובלה עם מנוף ושירותי אריזה, שיכולים לייקר את מחיר ההובלה בצורה משמעותית. נרחיב על כך מתחת:

 • מרחק ההובלה - ככל שהמרחק בין מקום המגורים הישן לחדש יהיה גבוה יותר, כך עלות ההובלה תתייקר גם היא. (מחירי דלק - אם לא היה ברור..)
   
 • מורכבות - המוביל יצטרך להוביל את הריהוט שלכם מקומה רביעית ללא מעלית? או לחילופין, קיימת מעלית אבל לא ניתן להוביל בה ציוד, קרוב לוודאי שהעבודה תתבצע בצורה פיזית ע"י הורדה של הרהיט במדרגות - מה שצפוי לייקר את העבודה. כמובן אם אין מורכבות בגישה ובהימצא מעלית רחבה ונגישה - מחיר ההובלה צפוי להיות נמוך יותר.
   
 • שירותים בתוספת - אז כפי שכבר ציינו למעלה, אם תזדקקו לשירותי אריזה, אספקת קרטונים מהמוביל או הובלה עם מנוף, המחיר להובלת הדירה הקטנה שלכם צפוי להתייקר.
   
 • רהיטים מורכבים - אם ברשותכם ארון שתרצו לקחת אתכם והוא לא עובר בדלת, יהיה עליכם לפרק אותו או לחילופין, לבקש מחברת ההובלה לפרקו עבורכם, רק קחו בחשבון שמדובר בתהליך שעשוי לייקר את מחיר ההובלה כולה.
   
 • מיקום - מחפשים הובלה לדירת חדר בתל אביב? קחו בחשבון שמחיר ההובלה צפוי להתייקר בגלל המחסור בחנייה והסיכוי הגבוה לדוחות על חניה שאינה מורשית וגם כמות הפקקים באזור.
   
 • תקופת ההובלה - אם תרצו לבצע הובלת דירת חדר בימי הקיץ הנחשבת לנפוצה יותר, קחו בחשבון שהזמינות של המובילים פוחתת משמעותית בגלל הביקוש הגבוה על ההיצע ולכן - אתם צפויים לשלם יותר.

איך להוזיל מחירי הובלת דירה קטנה?

אז איך להשיג חברת הובלה בזול, אתם שואלים? לפני שאתם מתאמים מול המוביל, תוכלו לבדוק את האופציות הבאות מתחת:

 • הובלה על הדרך - תוכלו לחסוך בכסף ע"י שימוש בשירותי הובלה על הדרך. מדובר על הובלה על בסיס מקום פנוי בתוך הובלה קיימת שנקבעה גם היא לאותו היום. קחו רק בחשבון שהיות ואתם מהווים חלק קטן בהובלה, שעות ההגעה והפריקה לרוב לא יהיו תלויים בכם אלא בלקוח ששילם על ההובלה הגדולה מלכתחילה.
   
 • הובילו בעצמכם - נסו למיין אילו מוצרים תוכלו להוביל בעצמכם ברכב שלכם או של מי מטעמכם וכך לחסוך באנרגיה ובזמן של המובילים, שגם אלו עשויים לייקר במחיר.
   
 • הובלה עם טנדר - במידה ומדובר על הובלה של מספר פריטים בודדים שאינכם יכולים להוביל ברכב משלכם, תוכלו להסתייע בטנדר למטרת ההובלה וכך לחסוך בכסף.

 

בצעו השוואת מחירים מהירה!
השאירו פרטים ונחזור בהקדם
או בטלפון: 077-6049996

דגשים לפני הובלת דירה קטנה

יש כמה היבטים שחשוב שתבדקו ע"מ להבטיח שתהליך ההובלה יתבצע על הצד הטוב ביותר:

 • נסיון - אין חכם כבעל נסיון: העדיפו להעסיק חברת הובלה שצברה נסיון של מספר שנים לפחות, דבר שברוב המקרים יעיד על המיומנויות שהספיקו לצבור מעבודות קודמות וכך הסיכוי שיבצעו טעות בעת ההובלה הוא קטן.
   
 • ביטוח הובלה - הובלת דירת חדר אינה שונה בחשיבותה להובלת דירה גדולה ועל כן - נמליץ לוודא מול המוביל שהוא אכן מבטח את ההובלה שאתם מתכננים דרכו, בקשו את פרטי הביטוח בכתב ועיינו בסעיפים כדי לוודא שכל הריהוט שאתם מעוניינים להוביל מבוטח. מטרת הביטוח היא לזכות אתכם בפיצוי כספי על כל נזק שעשוי להיגרם לריהוט שלכם בעת ההובלה.
   
 • חוות דעת - לאחר שתקבלו מפורטל טופ הובלות 3 מובילים באזורכם, תוכלו לברר על כל אחד מהם באינטרנט ולקרוא חוות דעת שלקוחות קודמים שהסתייעו בהם כתבו. הדבר יסייע לכם להבין אם מדובר בבעלי מקצוע הגונים או שמא בכאלו שפחות.
   
 • הצעת מחיר - המנעו מלסגור מול מוביל בשיחת טלפון, שכן, חשוב שהוא יגיע למקום עצמו ויתרשם מכמות וסוג הריהוט שעליו להוביל. לא פעם קורה שמובילים משנים את הצעת המחיר שנקבו בה ביום ההובלה בגלל שהעריכו לא נכון את התכולה. (- לעתים הם אף יכולים לנצל זאת לטובתם ולגבות מחיר יקר יותר ללא סיבה מוצדקת)
   
 • השוו מחירים - דרך פורטל טופ הובלות תוכלו לקבל עד 3 מובילים מומלצים והגונים באזורכם, שביניהם תוכלו לברר פרטים בשיחת הטלפון ולתאם תוך זמן קצר הובלה לדירת החדר שלכם במחיר הטוב ביותר מבלי להתפשר על השירות שתקבלו. השאירו פרטים בטופס המצורף וחסכו בעלויות גבוהות ובזמני חיפוש ארוכים.
   
 • ודאו הגעה - לאחר שסגרתם מול חברת הובלה, ודאו יומיים מראש לפחות שהמוביל אכן מגיע כמצופה ממנו ולפי שסיכמתם מראש.