השוו מחירים ובחרו מובילים!
השוו מחירים ובחרו מובילים!

הובלת דירות יוקרה

קראו מתחת מתי יש צורך בהובלת דירות יוקרה, מה מייחד אותה, כמה היא צפויה לעלות וגם איך תוכלו לאתר מוביל מתאים בקלות ובמהירות דרך פורטל טופ הובלות.

למי מתאימה הובלת דירות יוקרה?

הובלת דירות יוקרה מתאימה עבור כל מי שברצונו להוביל רכוש דירה יוקרתי ובעל ערך כמו רהיטי וינטג' או רהיטים מעוצבים, הובלה של כלי נגינה יקרים כמו פסנתר, צ'לו או מערכת תופים. הרהיטים לרוב יאופיינו בנפח גדול ובעדינות רבה היות ומדובר על ריהוט עדין בעלות גבוהה מאוד. 

 

הובלת דירות יוקרה

כיצד מתבצעת הובלת דירות יוקרה?

הובלת דירות יוקרה תתבצע לרוב ע"י שירותי אריזה מטעם חברת ההובלה וגם תוך שימוש במנוף הרמה. שני הפעולות שכתבנו נועדו כדי למנוע פגיעה בשלמות הרהיט וגם מפני שברוב המקרים, בעלי הבניין יאסרו על הובלת הריהוט במעלית כמו שבדרך כלל ניתן במסגרת הובלת דירה סטנדרטית.

מהו מחיר להובלת דירות יוקרה?

מחיר הובלת דירות יוקרה בנות 4 חדרים נע בין 3,500 - 4,200 ש"ח וזאת בעבור הובלה הכוללת אריזה. למי שזקוק לסיוע של מנוף הרמה במסגרת ההובלה, מחיר ההובלה הסופי צפוי להתייקר בעוד כ- 300 - 800 ש"ח וזאת בתנאי ומדובר במנוף קטן עד בינוני. 

 

מחיר ממוצע להובלת דירות יוקרה

מחיר ממוצע להובלת דירות יוקרה: 3850 ₪

טווח מחיר גבוה 4200 ₪

טווח מחיר נמוך 3500 ₪

השיגו הובלת דירות יוקרה במחיר טוב דרך טופ הובלות

זה ידוע לנו שאם הגעתם עד כאן, הכוונה היא שברצונכם להוביל ריהוט יקר בצורה בטוחה עם מינימום תקלות, אבל האם העובדה שמדובר ברהיטים יקרים מחייבת שגם ההובלה תהיה יקרה? לאו דווקא. לשם כך פתחנו את פורטל טופ הובלות: בטופ הובלות ניתן לקבל עד 3 חברות מומלצות להובלת דירות יוקרה באזור מגוריכם במינימום זמן ובמחיר משתלם, מבלי להתפשר על טיב השירות.

 

השאירו פרטים בטופס המצורף וקבלו בחינם עד 3 חברות הובלה, ביניהן תוכלו לברר מחירי הובלת דירות יוקרה, להשוות ולחסוך בהצעת המחיר הסופית.

 

בצעו השוואת מחירים מהירה!
השאירו פרטים ונחזור בהקדם
או בטלפון: 077-6049996

הובלת דירות יוקרה - רק עם ביטוח הובלה

צוות פורטל טופ הובלות ממליץ בחום לוודא מול המוביל שהוא אכן מחזיק בביטוח עבור תכולת ההובלה. שכן, אם לא כך הדבר, במידה וייגרם נזק לא צפוי לריהוט היקר שלכם - לא תוכלו לקבל פיצוי כספי ולכן העדיפו שלא לפסוח על כך. בקשו העתק של פוליסת הביטוח ואל תסתפקו במידע שבעל פה.