השוו מחירים ובחרו מובילים!
השוו מחירים ובחרו מובילים!

הובלת דירה 5 חדרים

גלו מה משפיע על מחיר הובלת דירת 5 חדרים וצפו במחירון מפורט המציג את העלויות השונות. בנוסף, תוכלו לקבל טיפים להובלה ואריזה של דירה עם 5 חדרים ומידע חשוב ושימושי שיסייע לכם בתהליך.

מחיר הובלת דירה 5 חדרים

מחיר הובלת דירה 5 חדרים עומד על 3,350 בממוצע. טווח המחירים נע בין 2,900 - 3,800 ש"ח ואינו כולל שירותי אריזה או פירוק והרכבה של רהיטים.
 

מחיר הובלת דירה 5 חדרים

מחיר הובלת דירה 5 חדרים: 3350 ₪

טווח מחיר גבוה 3800 ₪

טווח מחיר נמוך 2900 ₪

מחירון הובלת דירת 5 חדרים

הכנו בעבורכם מחירון עם מספר דוגמאות לעלויות של הובלת דירת 5 חדרים:

מחירון להובלת דירות עם 5 חדרים

כמה עולה הובלת דירה 3 חדרים בתוך העיר?

מתייחס להובלה במהלך חודשי החורף.


2,700 - 3,100 ש"ח
כמה עולה להוביל דירת 5 חדרים מחיפה לת"א?

הובלה במהלך עונת הקיץ.


3,900 - 2,900 ש"ח
הובלת 5 חדרים מתל אביב לירושלים

ללא פירוק והרכבה.


3,200 - 3,800 ש"ח
הובלה של דירה עם 5 חדרים מאשדוד לאשקלון

בחודש יולי, ללא הוספת מנוף.


3,500 - 3,800 ש"ח
הובלת דירת מהמרכז לב"ש

מתייחס להובלה במהלך חודשי הקיץ.


3,700 - 4,200 ש"ח
מחיר להובלה של דירת 5 חדרים מנתניה להרצליה

הובלה אשר מתבצעת במהלך חודשי הקיץ.


3,500 - 3,800 ש"ח

הדפס מחירון

 • המחירים המוצגים במחירון אינם כוללים מע"מ.
 • המחירון מעודכן לחודש יוני בשנת 2024.

כיצד נקבע המחיר להובלת דירת 5 חדרים?

המחיר מושפע ממספר פרמטרים שונים אשר נלקחים בחשבון כאשר חברת ההובלות מתמחרת את שירותיה ללקוח. להלן הפרמטרים המרכזיים:

 • מרחק ההובלה: ככל שתצטרכו להוביל דירת 5 חדרים למרחק גדול יותר, כך עלות ההובלה תתייקר.
   
 • תקופת ההובלה: מובילים בקיץ? תתכוננו לשלם יותר על השירות. בעונות עמוסות כמו הקיץ והאביב, המחירים גבוהים יותר בשל העלייה בביקוש.
   
 • שירותי פירוק והרכבה: מעוניינים שחברת ההובלות תעזור לכם בפירוק הארון או השולחן? רוצים סיוע גם בהרכבת הריהוט ביעד החדש? לרוב שירות זה מתומחר בנפרד.
   
 • הובלה עם מנוף: במקרים רבים כאשר מבצעים הובלת דירה עם 5 חדרים, משתמשים במנוף הרמה בשביל לקצר זמנים ולשמור על הציוד. המנוף מתומחר בנפרד, כאשר המחיר עומד על כמה מאות שקלים לשעת עבודה בודדת.
   
 • הימצאות מעלית: אם יש לכם מעלית בבניין, סביר להניח שתשלמו פחות מאשר הובלת דירה 5 חדרים מקומה גבוהה בבניין שאין בו מעלית. זאת במקרים שבהם ההובלה אינה מתבצעת עם מנוף כמובן.
   
 • אריזת הציוד: כאשר אתם אורזים בעצמכם את הציוד, אתם חוסכים למעשה בעלויות ההובלה. לעומת זאת אם תרצו שצוות המובילים יעשה זאת בעבורכם, מחיר הובלת דירת 5 חדרים יעלה
   
 • הוספת ציוד כבד: הכוונה בציוד כבד הוא לכספות, הובלת פסנתר, שולחן סנוקר, מכשירי כושר גדולים וכדומה. חברת ההובלה תבקש מכם לציין אם קיימים מוצרים כאלה ובמידה וכן, תחויבו על כך בהתאם לסוג הציוד.
   
 • מקום המגורים: מבדיקות שערכנו עולה כי מחיר הובלת דירת 5 חדרים במרכז הארץ או באזור השרון, יהיה בדרך כלל יקר יותר מאשר הובלות של דירות 5 חדרים בצפון, השפלה, הובלות באזור ירושלים או הדרום.

 

הובלת דירה 5 חדרים

אורזים דירה עם 5 חדרים? קבלו טיפים

להלן מספר טיפים אשר יסייעו לכם לבצע אריזה של דירת 5 חדרים ה בצורה חכמה, יעילה ומהירה הרבה יותר:

 • כדאי לסמן את הקרטונים בצורה נוחה ובמספר מקומות שונים על גבי הקרטון. כך למעשה תוכלו לדעת מה התכולה הקיימת בפנים ולהוסיף פריטים נוספים לארגז המתאים בכל רגע נתון.
   
 • אנו ממליצים לשמור על הפרדה בין חדרים שונים מבחינת הקרטונים ולא להכניס (לצורך הדוגמה) לקרטון עם פריטים מחדר השינה שלכם, פריטים מחדר האמבטיה. ההפרדה יוצרת סדר גם כאשר פורקים את הציוד בתום ההובלה.
   
 • התחילו לבצע את אריזת הציוד מוקדם ככל הניתן ואל תחכו לרגע האחרון. יש מספר רב של פריטים שתוכלו לארוז כבר עכשיו כמו למשל ציוד שנמצא במחסן, ביגוד של עונות אחרות בשנה שאינו בשימוש כעת וכדומה.
   
 • נסו לעבוד עם רשימה מסודרת ובה תרכזו את כל הפריטים שעליכם לארוז. בנוסף, הכניסו לרשימה זו את המשימות הנוספות כמו שינוי חשבונות גז, חשמל וארנונה, הזמנת שירותי הדברה לדירה החדשה וכל דבר נוסף.

משך הזמן הממוצע להובלת דירת 5 חדרים

בממוצע, לוקח בין 4 ל-6 שעות לבצע הובלה של דירת 5 חדרים. משך הזמן מתייחס לכל התהליך, כלומר החל מהרגע שבו צוות המובילים מגיע אליכם ועד שהוא מסיים לפרוק את הציוד ביעד החדש. כמובן שזהו ממוצע ובפועל משך הזמן מושפע גם מכמות המובילים, שימוש במנוף, כמות התכולה והציוד ומרחק הנסיעה.
 

זמן ממוצע להובלת דירת 5 חדרים:
5 שעות
6 שעות משך זמן 4 שעות

הובלת דירה 5 חדרים במחירים זולים

רוצים להשוות מחירים לפני הזמנת שירותי הובלת דירה 5 חדרים? דרכנו תוכלו לקבל עד שלוש הצעות מחיר שונות ממובילים מומלצים ומקצועיים בהתאם למקום המגורים שלכם. לאחר שתבצעו סקר שוק קצר, תוכלו להבין טוב יותר את העלויות וכך למעשה לחסוך משמעותית במחיר השירות.

 

הובלת דירה 5 חדרים

כך נראית הצעת מחיר להובלת דירות 5 חדרים

 • פרטים של הלקוח: בראש הצעת המחיר נוכל למצוא פרטים כמו שם הלקוח, טלפון, כתובת המגורים הנוכחית והכתובת החדשה, תאריך ההובלה וכדומה.
   
 • פירוט תכולת ההובלה: מה הפריטים שנדרש להוביל (מוצרי חשמל, רהיטים וכו') כולל ציוד חריג שאינו סטנדרטי כגון כלי נגינה כבדים, מוצרי כושר ועוד.
   
 • שירותים נוספים: בסעיף זה יהיה פירוט אודות שירותים כמו פירוק והרכבת ריהוט, הובלה עם מנוף, שירותי אריזה על ידי המובילים וכן הלאה.
   
 • מחיר ההובלה: לאחר פירוט של השירותים השונים, יתבצע סיכום והצגה של העלויות השונות. בסעיף המחיר נהוג לרשום גם את מועדי ותנאי התשלום.

מצאו מובילים מומלצים להובלת דירת חמישה חדרים

תהליך של הובלת דירה הוא חשוב ומשמעותי. אנו מפקידים בפני חברת ההובלות את הרכוש היקר שלנו ועלינו לסמוך עליהם בנוגע להעברתו בצורה בטוחה ואחראית. אנו נשמח לספק לכם המלצות על מובילים אשר מתמחים בהובלת דירת חמישה חדרים וזאת לאחר שבדקנו אותם בצורה מעמיקה אל מול עשרות לקוחות מרוצים.

 

בצעו השוואת מחירים מהירה!
השאירו פרטים ונחזור בהקדם
או בטלפון: 077-6049996

הובלת דירה 5 חדרים במחירים זולים

כאשר מדובר על דירה עם 5 חדרים, מחיר ההובלה לא זול ויהיה מדובר כמעט תמיד בשירות של בין 3,000 ל-4,000 ש"ח. זאת בדיוק הסיבה שחשוב להקפיד לבצע השוואת מחירים ולבחון כמה חלופות שונות. במקרים רבים ניתן לחסוך עד 27% מהמחיר הראשוני שהתקבל, רק בעזרת סקר השוק. חייגו אלינו כעת וקבל עד שלוש הצעות להובלת דירה 5 חדרים בכל אזור בארץ.

שאלות על הובלת דירות 5 חדרים

הנה מספר שאלות נפוצות שהתקבלו בנוגע להובלת דירות עם 5 חדרים

איך אפשר להוזיל את המחיר של הובלת דירה 5 חדרים?

כדאי להכיר את מחירי השוק ולקבל מספר הצעות ממובילים שונים. בנוסף, תוכלו להוזיל עלויות על ידי הזמנת השירות בתקופה פחות עמוסה בשנה כגון עונות הסתיו והחורף.


כמה זמן מראש עליי להזמין שירותי הובלת דירה עם חמישה חדרים?

כדאי להזמין את ההובלה מספר שבועות מראש ובמידה ואפשר מומלץ לעשות זאת אף קודם לכן. ככל שתשריינו את צוות המובילים מוקדם יותר, כך הסיכוי שהם יהיו פנויים בתאריך הרצוי יעלה.


כמה סבלים צריך בשביל להוביל דירה עם 5 חדרים?

בדרך כלל בין 4 ל-5 סבלים וזאת בהנחה ולא משתמשים במנוף במהלך ההובלה.