השוו מחירים ובחרו מובילים!
השוו מחירים ובחרו מובילים!

הובלת דירת 4 חדרים

הובלת דירה 4 חדרים במחיר הזול ביותר באמצעות שיטת השוואת המחירים של טופ הובלות, קבלו טיפים, מידע חיוני וגלו כמה עולה הובלת דירה 4 חדרים, כל המידע ממש כאן.

כמה עולה הובלת דירה 4 חדרים?

מחיר הובלת דירה 4 חדרים נע בין 1,950 ש"ח ועד ל- 2,850 ש"ח. ככה שבנוגע לשאלה כמה עולה הובלת דירה 4 חדרים, המחיר הוא כ-2,400 ש"ח בממוצע. כאשר טווח ההובלה הוא כ-50 ק"מ במרחק מהדירה ממנה עוברים.


מחיר הובלת דירה 4 חדרים בממוצע

מחיר הובלת דירה 4 חדרים בממוצע: 2400 ₪

טווח מחיר גבוה 2850 ₪

טווח מחיר נמוך 1950 ₪

 • מחיר הובלת דירה 4 חדרים המוצג כולל מע"מ.
 • ניתן לחשב הובלה למרחק גדול יותר באמצעות מחשבון הובלות.

מה משפיע על מחיר הובלת דירה 4 חדרים?

אז מה ישפיע על עלות הובלת דירה 4 חדרים? ריכזנו בעבורכם את הפרמטרים המרכזיים המשפיעים על מחיר הובלת דירת 4 חדרים:

 • מרחק: אז כפי שמובן, מרחק הובלת דירת 4 החדרים משנה את המחיר, למעשה ככל שתתרחקו כך תשלמו יותר, בדרך כלל תוספת מחיר תיהיה על מרחק של כ-50 ק"מ נוספים וישפיע בכ-10% ועד ל-15% על המחיר הסופי.
   
 • מורכבות: מעלית? בעיות גישה? פתחים צרים? כל דבר אשר הופך את ההובלה לקשה יותר, מורכבת יותר ומסורבלת - ייקר לכם את מחיר ההובלה. רצוי להביא את מוביל הדירות אל ביתכם לפני תחילת העבודה, על מנת שיחתום כי זהו המחיר הסופי והוא ראה את השטח. כך שלא יהיו הפתעות במועד ההובלה - לא לכם ולא לו.
   
 • עזרים: אם צריך שימוש במנוף לצורך הובלת הדירה (בעבור פריטים גדולים), המחיר עשוי להתייקר בכמה מאות שקלים, בדרך כלל בהובלת דירת 4 חדרים, מדובר על תוספת של כ-500 ש"ח בעבור מנוף הובלה.
   
 • אריזה: הובלת דירה אינה כוללת אריזה בדרך כלל ומדובר על תוספת שירות, רבים ל אוהבים כי הם "אוהבים את הסדר שלהם", אבל ישנם כאלו שמעדיפים שיארזו להם, יפרקו להם ויסדרו הכל ויש לכך השלכות במחיר.
   
 • שונות: אם יש לכם פסנתר, שולחן סנוקר או כמה מקררים - כל דבר שאינו סטנדרטי בדירת ארבעה חדרים, ייקר לכם את מחיר הובלת דירת 4 חדרים שלכם. אז קחו זאת בחשבון.
   

הובלת דירת 4 חדרים

כיצד מורכבת הצעת מחיר להובלת דירת 3-4 חדרים?

אין שוני גדול בין הובלת דירת 3 חדרים ובין דירת 4 חדרים, לכן הטבלה הבאה מתאימה לדירות 3-4 חדרים יחדיו:
 

סעיף מה צריך להיות כתוב

מידע אישי

שם, טלפון, תאריך ושעת התחלת עבודה

 

כתובת המוצא והיעד

 עיר, רחוב, קומה, מספר דירה, מעלית

 

תכולת הדירה

כמות קרטונים, מכשירי חשמל ורהיטים

 

תוספות ושונות

שירותי אריזה, סבלות במדרגות, פירוק והרכבה, מנוף

 

מחיר ההובלה

פירוט המחיר לפני ואחרי מע"מ - כולל תנאי תשלום

 


>> להורדת טופס הצעת מחיר לדוגמא - לחצו כאן

כך תוזילו את מחיר ההובלה שלכם

קבלו כ-4 פעולות שיעזרו לכם להוזיל את מחיר הובלת דירת 4 חדרים שלכם ולא יפגעו בטיב השירות:

 1. תעשו סדר וזרקו זבל: קודם כל, לפני שמתחילים לארוז ולסדר, יודעים שאתם הולכים לעבור דירה? תתחילו לעשות סדר בדברים, לזרוק מה שלא צריך, לתרום מה שלא בשימוש ולהוריד מהעומס של הפריטים שאין לכם צורך בהם.
   
 2. תתאמו הובלה מבועד מועד: ככל שתתאמו הובלה מהר יותר - כך תוכלו להשיג מחיר זול יותר, למה? כי המוביל עם יומן פתוח וכנראה ריק לטווח הרחוק (אנשים סוגרים הובלות בטווח קצר יחסית). אז כדאי להבטיח לו עבודה - הוא יהיה מוכן להתפשר גם על המחיר.
   
 3. תארזו לבד: שירותי אריזה מייקרים את המחיר, גם שליטה בכמות הארגזים יכולה להוזיל לכם את המחיר ואם אתם אלו שאורזים - אתם יכולים לוודא שהאריזה נעשת בצורה אופטימלית וחסכונית.
   
 4. תעשו השוואת מחירים: אחרון חביב והאהוב עלינו (כמובן.. wink). שעושים השוואת מחירים בעבור הובלת דירת 4 חדרים, אפשר לחסוך עד כ-39% מהמחיר! אז תשאירו לנו פרטים בטופס או חייגו - אנחנו כבר נדאג להעביר לכם את המובילים וחברות ההובלה מאזורכם, לכם נותר רק לערוך השוואה בין הצעות המחיר ולבחור בזולה ביותר.


בצעו השוואת מחירים מהירה!
השאירו פרטים ונחזור בהקדם
או בטלפון: 077-6049996

מהו משך זמן הובלת דירת 4 חדרים?

הובלת דירת 4 חדרים תיקח בין 4 שעות ל-6 שעות, מה שאומר שלוקח להוביל דירת ארבעה חדרים בממוצע כ-5 שעות (העמסה, הגעה, פריקה וסידור בחדרים). בדרך כלל מובילים מתחילים את העבודה מוקדם בבוקר וכבר בצהריים אתם יכולים להיות בדירה, לבדכם עם הארגזים ולהתחיל לפרוק אותם ולסדר כל דבר במקומו.
 

זמן ממוצע להובלת הדירה:
5 שעות
6 שעות משך זמן 4 שעות

הטיפים שלנו להובלת דירת ארבעה חדרים

יש לנו טיפים נהדרים שיעזרו למעבר דירה קל ופשוט יותר, קדימה בואו נתחיל:

 • בלי לחץ - לנהל לוחות זמנים: מעבר של דירה הוא נושא מלחיץ, מסגרות חדשות, סביבה חדשה, הרבה השקעה, זמן לחוץ וכסף. כדאי לא להיכנס להיסטריה - דאגו קודם כל להכין צ'ק ליסט למעבר דירה ודאגו לתזמן הכל עם לוח זמנים מסודר.
   
 • סימון ואריזה - סדר: הסדר הוא חשוב מאוד, כל ארגז תסמנו לאיזה חדר הוא שייך ואם אתם יכולים - כתבו תכולה ותמספרו גם אותם. כך תדעו כמה סה"כ קרטונים יש לכם, איזה קרטון נאבד (חס וחלילה) ומה מכיל כל  קרטון.
   
 • קודם מה שלא בשימוש: אורזים את הדברים שלא משתמשים בהם - זה מאפשר לכם להתחיל לארוז מוקדם יותר וגם לא יפריע לשגרה היומית שלכם.
   
 • תעסוקה לילדים: מעבר דירה עם ילדים הוא ממש לא קל, אז קודם כל - תחשבו על תעסוקה לילדים בזמן שאתם עסוקים באריזה. אפשר כמובן לשתף אותם בתהליך, לתת להם לקשט את הקרטונים שלהם ולארוז את החפצים שלהם. אם זה לא עובד - תמיד אפשר להזמין בייביסטר שתסייע לכם בזמן שאתם אורזים.
   

מעבר דירה עם ילדים

שאלות ותשובות בנושא מעבר דירה 4 חדרים

הנה מספר שאלות ותשובות על מעבר דירת 4 חדרים:

כמה זמן מראש לסגור הובלה?

רצוי כמה שיותר זמן, בדרך כלל סוגרים כ-3 שבועות או חודש מראש.


האם יש מקום להתמקח על המחיר?

תמיד, אפשר להשוות מחירים וליידע את החברה השניה במחיר שקיבלתם, כך תעשו השוואה נבונה וטובה.


כדאי לארוז לבד?

כן, תדעו בדיוק איפה כל דבר, תסדרו לכם את החפצים היטב ותהיו בטוחים שהכל במקום.