השוו מחירים ובחרו מובילים!
השוו מחירים ובחרו מובילים!

הובלת דירת 4 חדרים

מתכנן להוביל את דירתך? מתגורר בדירה בגודל ארבעה חדרים? מעולה! המשך לקרוא וגלה כמה יעלה לך המעבר, הזמן שירות ואפילו תחסוך כסף!

הובלת דירה 4 חדרים היא הפופלארית ביותר!

בישראל נפוץ מאד לראות משאיות הובלה ברחבי הארץ אחת לכמה זמן, ובמיוחד בתקופת חודש ספטמבר והחגים, בהם אנשים צעירים ומשפחות מנצלות את החופשה הגדולה כדי לעבור ולמנוע את התרחשותם של כל השינויים הגדולים בבת אחת.

 

אם גם אתם מוצאים את עצמכם השנה אורזים ומתכננים מעבר דירה, או שאינכם מתכננים לעשות זאת השנה אך סביר להניח שתזדקקו לכך בבוא העת, מומחינו באתר טופ הובלות ריכזו עבורכם טיפים נבחרים לביצוע נכון של הובלת דירה 4 חדרים ומטה כאשר יש בתמונה ילדים - לגזור ולשמור.

כמה עולה הובלת דירה 4 חדרים?

שאלה יחסית כללית וגם התשובה שלה אינה מסתכמת במחיר סופי ומדוייק, כאשר רוצים לדעת מה עלות הובלת דירה שכזו ראשית צריך לברר את המחירים בשוק וזאת ניתן לעשות באמצעות מחירון הובלות כללי המעניק את כל העלויות המחירים השונים בענף, בכל זאת לא נשאיר אתכם "יחפים" וניתן לכם פרספקטיבה כיום העלות הממוצעת של הובלת דירה בגודל ארבעה חדרים הוא: 1,960 - 2,850 ש"ח וזה לא כולל שירותי אריזה, מנוף או פירוק והרכבה של רהיטים, אלא מחיר בסיס בלבד, מוזמנים להוריד טופס הצעת מחיר להובלה על מנת להתחיל את התהליך.

מה צריך לעשות לפני המעבר?

כמו הרבה מהלכים גדולים אחרים, ובמיוחד כאלה שדורשים התערבות לוגיסטית חיצונית, חשוב לזכור שמעבר דירה טוב תלוי בתכנון נכון ומוקפד, ומומלץ כמה שיותר מוקדם. בראש ובראשונה, כדאי לתכנן לוח זמנים ריאלי להתקדמות הדברים, הכולל את מספר ימי ההיערכות והאריזה לקראת המעבר, וכמובן גם תכנון מדויק של יום המעבר עצמו, הכולל את כל התרחישים האפשריים (כגון עיכוב בזמנים, הזדקקות ל"נגלה" נוספת או לעוד שעות בייביסיטר, דאגה לאוכל ומים באותו יום עבור כולם, פריקה בשעות החשיכה ועוד ועוד).

 

בתוך כל אלה, חשבו על מה שמצריך כל מצב ומצב, ונסו להיערך לכך מראש עד כמה שניתן, ובמיוחד דאגו שיהיו לכם "משאבים עודפים" בכל אחד מהתחומים החשובים: זמן, כוח אדם, הקצאת תקציב, כוח פיזי ומנטלי (שנו היטב לפני כן!) ועוד. זאת ועוד, זכרו כי ככל שגודל הדירה גדל כך חשובה ההקפדה על הדיוק: מובן למשל כי הובלת דירה 4 חדרים אינה דומה לדירה עם שניים או אפילו שלושה חדרים, ולכל משתנה במשוואה יש חשיבות.

מפתח לבית

מה קורה אחרי מעבר הדירה?

את הארגזים מומלץ לסדר בבית לפי הנושאים שבהם אורגנו, ולפתוח קודם כל רק את מה שחשוב. אל "תסחטו" את עצמכם עד לאפיסת כוחות, כדי שיישאר לכם טעם של עוד ותוכלו להמשיך ולפרוק בקלות את שאר תכולת הבית - וכן גם לקחת החלטות עיצוביות, לערוך קניות (שעליהן כנראה תיאלצו לחזור מספר פעמים) ועוד. לבסוף, זכרו כי גם אם התקופה הראשונה בבית החדש עשויה להיראות מעט משונה, הרי שככל שתתייחסו אליה בנחת כך לא תצטרכו לעשות עבודה כפולה בהמשך. 

לחצו לחיוג מהיר השאירו פנייה