השוו מחירים ובחרו מובילים!
השוו מחירים ובחרו מובילים!

הובלות דירה במרכז

מצאו חברת הובלות דירה במרכז הארץ עם המלצות, ניסיון ומקצועיות והכל במחיר משתלם! השאירו פרטים וקבלו עד שלוש הצעות מחיר שונות מחברות הובלה שונות הפועלות באזור המרכז.

מחיר הובלת דירה במרכז: כמה זה צפוי לעלות?

כאשר מדברים על הובלה של דירה, נדרש לאפיין את כמות הארגזים, הריהוט ומוצרי החשמל הקיימים וגם לקחת בחשבון משתנים כמו מיקום הדירות והתנאים הקיימים בבניין. אם בכל זאת ננסה לספק מידע על מחיר של הובלת דירה במרכז, עם 4 חדרים, המחיר ינוע בטווח שבין 3,500 ל-4,500 ש"ח. מחיר זה יכלול גם שירותי אריזה על ידי המובילים.

מחיר ממוצע להובלת דירת 4 חדרים במרכז

מחיר ממוצע להובלת דירת 4 חדרים במרכז: 4000 ₪

טווח מחיר גבוה 4500 ₪

טווח מחיר נמוך 3500 ₪

להוביל דירה במרכז עם חברה מקצועית

אין ספק כי הובלת דירה במרכז דורשת ידע, ניסיון ובעיקר מקצועיות. כמו כן, ישנה חשיבות רב למרכיבים נוספים כמו שירותיות הצוות וכמובן ההגעה בזמנים שנקבעו מראש. אם עברה לכם בראש המחשבה לנסות ולהוביל את הציוד שלכם בכוחות עצמכם ולחסוך את עלות ההובלה, כדאי שתחשבו על כך פעם נוספת מאחר ומדובר בתהליך מורכב אשר דורש גם ציוד הובלות מקצועי לרבות חומרי אריזה ועטיפה, עגלות מובילים וגם רצועות מיוחדות שמאפשרות למשוך מוצרים כבדים במהלך הוצאתם.


הובלות דירה במרכז

אריזת הבית לפני הובלת דירה במרכז

היום, לפני הובלת תכולת דירה, ניתן להזמין שירות נוסף בו חברת ההובלות מציידת את המשפחה בחומרי אריזה שונים, בגדלים ובמידות עובי שונות, בקרטונים ובטושים, כדי שלכל חדר יהיו מספיק קרטונים כדי לארוז את החפצים המצויים בו. 

 

שירות זה יכול להפוך את תהליך ההובלה ליעיל הרבה יותר ולקצר משמעותית את הזמנים במהלך יום ההובלה עצמו. בנוסף גם תהליך הפריקה בעת ההגעה אל הדירה החדשה יהיה פשוט הרבה יותר מאחר ונדע בדיוק איזה קרטונים שייכים לאיזה חדר ונוכל לחלק את הארגזים בהתאם.

בצעו השוואת מחירים מהירה!
השאירו פרטים ונחזור בהקדם
או בטלפון: 077-6049996

קריטריונים מרכזיים לזיהוי חברת הובלות מקצועית

חברת הובלות מקצועית נבחנת על פי קריטריונים מסוימים שלפיהם ניתן לדעת אם היא חברה מקצועית, בעלת המלצות וכמובן מחיר הוגן. לפנינו מספר קריטריונים מרכזיים:

  • עמידה בלוח זמנים: כולנו רוצים שצוות המובילים יגיע בזמן שנקבע איתו מאחר ולוחות הזמנים ביום ההובלה צפופים למדי ויש הכנות רבות אשר מתבצעות לפני התהליך. 

  • מחירים הוגנים ומשתלמים: בשביל לקבל מידע על מחיר הובלות דירה במרכז, תוכלו לעיין במחירון ולראות מהו מחיר הובלה.

  • יחס שירותי ואדיב: בשל הלחצים הרבים שקיימים במסגרת תהליך שכזה, חשוב למצוא מובילים קשובים ושירותיים אשר יעזרו לכם גם במצבים בהם יש בעיות כאלה ואחרות שמתגלות תוך כדי ההובלה.

  • המלצות חיוביות: ניתן לבקש לדבר עם לקוחות קודמים או פשוט לחפש באתר האינטרנט של החברה או ברחבי הרשת אחר המלצות וחוות דעת טובות על צוות המובילים שילווה אתכם בתהליך.

  • השירותים שהחברה מעניקה: חלק מהחברות מספקות הובלות עם מנוף בעוד אחרות אינן מציעות שירות שכזה. ישנם מובילים אשר יספקו לכם קרטונים בשביל תהליך האריזה (גם אם בתשלום נוסף) וישנם כאלה שלא. חשוב להכיר מראש את השירותים השונים וכמובן שככל שהחברה מספקת יותר פתרונות, כך תוכלו לחסוך זמן יקר.

  • ביטוח הובלה בתוקף: מאחר ותמיד קיים התרחיש שחלק מהציוד יפגע תוך כדי התהליך, מומלץ למצוא חברת הובלות אשר יש ברשותה ביטוח הובלות בתוקף שיכסה נזקים שיגרמו בתהליך וידאג שתקבלו פיצוי הולם.

הובלת דירה במרכז עם מנוף הרמה

הובלת דירה במרכז הארץ יכולה גם להתבצע באמצעות שילוב של מנוף הרמה. כך למשל, אם אתם גרים בקומה שלישית או רביעית בבניין בלי מעלית ואתם עומדים לעבור לדירה בקומה ה-13 עם מעלית, סביר להניח כי כדאי לכם לחפש מובילים עם מנוף או חברת הובלות דירות במרכז אשר מציעה להשכיר מנוף הרמה במסגרת שירותיה השונים.

טופ הובלות מסייעת לכם למצוא מוביל דירות מומלץ אשר מגיע אליכם עם משאית ועליה מנוף, ואתם יכולים לפקח יחד עם מנהל העבודה על הציוד שמורד על המנוף היישר למשאית שלנו. אתם לא צריכים לדאוג לשלמות החפצים שלכם בדרך מהקומה הרביעית לכניסה וגם לא לבריאות של העובדים שלנו. הובלת דירה במרכז הארץ באמצעות מנוף חוסכת דאגה, שומרת על הבריאות של כולם, של המובילים ושל בעלי הציוד וגם מקצרת באופן משמעותי העבודה.
 

הובלת דירה במרכז

העברת דירה במרכז עם טופ הובלות

אם תתחילו לבדוק את הנושא, תגלו כי יש לא מעט חברות הובלה אשר מספקת שירותי הובלה באזור המרכז. היתרון בהזמנת חברת הובלות דרכנו הוא שאנו כבר מבצעים את רוב הבדיקות בשבילכם ומקצרים לכם את כל תהליך החיפוש. אנו מקפידים על עבודה עם החברות המובילות והמומלצות ביותר בתחום ומאפשרים לכם לבצע סקר שוק קצר בין החברות השונות. זאת ההזדמנות להזכיר - השירות שלנו אינו כרוך בעלויות והוא אינו מחייב אתכם להמשך עבודה עם חברה זו או אחרת.

בצעו השוואת מחירים מהירה!
השאירו פרטים ונחזור בהקדם
או בטלפון: 077-6049996

שאלות על הובלות של דירה במרכז הארץ

להלן מספר שאלות שעשויות להיות רלוונטיות בעבורכם, במידה ואתם לקראת תהליך של הובלת דירה באזור המרכז.

האם גובה הקומה משפיע על העלות של ההובלה?

ברוב המקרים כן, ככל שהקומה תהיה גבוהה יותר, כך העלות עשויה להתייקר מעט. חשוב לציין בפני צוות המובילים את גובה הקומה הנוכחית ואת גובה הקומה שאליה אתם עתידים לעבור.


כמה זמן מראש כדאי לתאם הובלת דירה במרכז עם המובילים?

ההמלצה שלנו היא לתאם את ההובלה לפחות שבועיים מראש בשביל לוודא זמינות של הצוות, בעוד בעונת הקיץ כשהביקוש עולה, מומלץ לתאם אפילו שלושה שבועות לפני מועד המעבר.


איך יודעים אם צריך להוסיף מנוף להובלה?

נהוג להשתמש במנוף כאשר הדירה ממוקמת בקומה גבוהה יחסית, כמו גם בבניינים בהם אין מעלית או דרכי גישה נוחים להוצאת התכולה. מומלץ להתייעץ עם צוות המובילים ולזכור כי שימוש במנוף כרוך בתוספת תשלום.


לחצו לחיוג מהיר השאירו פנייה