השוו מחירים ובחרו מובילים!
השוו מחירים ובחרו מובילים!

הובלת דירה

עוברים דירה? בעמוד שלפניכם תוכלו למצוא הובלת דירה כולל אריזה ופירוק של הציוד שלכם על ידי המובילים כמו גם שירותים נוספים כמו השכרת מנוף. בנוסף תראו איך מוצאים מוביל דירות מומלץ, מחירון הובלת דירות, איך ניתן לחסוך במחיר ההובלה וגם לערוך השוואת מחירים.

הובלת דירה כולל אריזה ופירוק של כלל הציוד

הרבה פעמים במהלך מעבר דירה אין לנו זמן להתעסק עם כל הדברים, ואם יש שירותים שנוכל לבקש מהמובילים שיעזרו לנו ויחסכו לנו זמן ואנרגיות נפשיות ניקח את זה בידיים פתוחות. באמצעות טופ הובלות תוכלו למצוא שירות הובלת דירה כולל אריזה ופירוק של כל תכולת הדירה שלכם, ממש החל מדירה מרוהטת שחיים בה עד למצב שמדובר בדירה ריקה לחלוטין שמוכנה לאכלס את הדיירים הבאים.

 

כשאתם נעזרים במובילים לצורך אריזה ופירוק הציוד שלכם מומלץ כמובן להיות איתם במהלך האריזה ובנוסף מומלץ לסמן את הרהיטים. כמובן לסמן "שביר", אבל לא רק - כתבו מה יש בכל קופסה ולאיזה חדר היא הולכת על מנת שפירוק הציוד ייעשה בצורה יותר נוחה, מהירה ויעילה.

 

הובלת דירה

מחירון הובלת דירה

מחיר הובלת דירה משתנה בהתאם למספר גורמים כמו גודל הדירה, מספר הרהיטים, שירותים נוספים כמו שימוש במנוף או אריזה, חברת ההובלות שאיתה תסגרו את ההובלה ועוד. הוספנו לכם מחירון הובלת דירה עם דוגמאות מהצעות מחיר אמיתיות.

מחירון הובלת דירה

כמה עולה הובלת דירה חדר 1?

הובלה בין ערים שכנות או באותה העיר לא כולל שירותים נוספים.


550 - 700 ש"ח
מחיר הובלת דירה 2 חדרים

מחיר להובלת דירה בבניין עם מעלית.


650 - 850 ש"ח
כמה עולה הובלת דירה 3 חדרים?

המחיר הוא לבניין עם מעלית, לא כולל שירותי אריזה.


1,600 - 2,200 ש"ח
מחיר הובלת דירה 4 חדרים

המחיר לא כולל שימוש במנוף או אספקת קרטונים והוא לבניין עם מעלית.


1,950 - 2,850 ש"ח
כמה עולה הובלת דירה 5 חדרים?

המחיר לבניין עם מעלית ללא אספקת קרטונים.


2,900 - 3,800 ש"ח
מה הוא מחיר הובלת דירה 6 חדרים?

לבניין עם מעלית לא כולל אספקה של קרטונים או שירותי אריזה, כולל דירות פנטהאוז.


3,600 - 5,100 ש"ח
עלות הובלת דירת חדר עם אריזה ופירוק ריהוט

הובלת דירה קטנה - דירת חדר, מאזור ירושלים אל תל אביב. למידע נוסף על הובלת דירת חדר 


1,400 - 2,000 ש"ח
מחיר הובלת דירת ארבעה חדרים כולל אריזה

מעבר סביר בין ערים מקבילות (בתנאי שיש מעלית).


3,500 - 4,200 ש"ח
כמה תוסיפו במקרה של שימוש במנוף להובלה?

המחיר הוא לשעת השכרה למנוף הרמה קטן עד קומה 6.


400 - 600 ש"ח
כמה תשלמו על פירוק והרכבה של רהיט קטן?

רהיטים קטנים שולחן קטן, כורסאות ועוד.


100 - 200 ש"ח
כמה עולה פירוק והרכבה של רהיט גדול?

ספה 3 מושבים, שולחן גדול ועוד.


200 - 300 ש"ח
כמה עולה רכישה של קרטונים?

המחיר הוא לקרטון בודד.


4 - 6 ש"ח
מה תוספת המחיר להובלות כולל אריזה?

המחיר הוא לפי קרטון.


20 - 35 ש"ח
מחיר הובלת דירה כולל אריזה

מחיר הובלה כולל אריזה של דירת 4 חדרים.


2,850 - 3,750 ש"ח

הדפס מחירון

 • המחירים המוצגים במחירון אינם כוללים מע"מ.
 • המחירון מעודכן לחודש יוני בשנת 2024.

 • רוצים לראות מחירים נוספים? התסכלו על מחירון הובלות מלא.
 • אם תרצו לחשב את מחיר הובלת הדירה שלכם תוכלו לעשות זאת במחשבון הובלת הדירה של טופ הובלות.
 • באמצעות שיטת השוואת מחירים ניתן לחסוך עד 450 ₪ במחיר הובלת הדירה.

מחיר הובלת דירה רגילה ( 3 עד 4 חדרים)

הובלת דירה רגילה היא הובלה של דירות בין 3 עד 4 חדרים.

 • מחיר הובלת דירת 3 חדרים הוא: 1,900 ש"ח. כאשר הטווח נע בין 1,600 - 2,200 ש"ח. המחיר הקיצוני הוא בעבור דירה כולל אריזה ומעבר במרחק של 50 ק"מ. המחיר הנמוך, הוא בעבור הובלת דירה 3 חדרים עם מעלית, באותה עיר מגורים או בעיר מגורים מקבילה.
   
 • מחיר הובלת דירה 4 חדרים הוא: 2,400 ש"ח. טווח מחיר נמוך - 1,950 ש"ח ו-טווח גבוה: 2,850 ש"ח. פער המחירים מתייחס הן לדירה עם מעלית, כמות הארגזים, המרחק בין הערים ושירותי אריזה.

מה משפיע על מחיר הובלת דירה?

קודם אמרנו שישנם כמה דברים שמשפיעים על מחיר הובלת דירה, עכשיו נרצה להרחיב על כל אחד מהם:

 • גודל הדירה: כמובן שאחד הגורמים המשפיעים ביותר על מחיר הובלת דירה הוא גודל הדירה שלכם. הובלת דירת 2 חדרים לא תעלה אותו דבר כמו הובלות דירות גדולות של 5 חדרים.
   
 • שירותים נוספים: ישנם הרבה שירותים נוספים שיכולים להיות כלולים בהובלות דירות שבמידה ותיקחו אותם המחיר יעלה. בתחילת העמוד הסברנו לכם לגבי הובלת דירה שכוללת אריזה ופירוק של כלל הציוד אבל ישנם עוד כמו הובלה עם מנוף או פירוק והרכבה של רהיטים עם ההובלה.
   
 • מרחק ההובלה: מחיר הובלת דירה מושפיע גם מהמרחק בין היעדים שלכם מפני שזה אומר שהמובילים יצטרכו לנסוע יותר מה שלוקח יותר זמן וכמובן ההובלה צריכה לכסות על עלות הדלק.
   
 • כמות הסבלים: כמות הסבלים שתצטרכו לצורך הובלת הדירה שלכם גם משפיע על המחיר, הרי הם צריכים לקבל תשלום עבור העבודה שלהם, לא? זה מעלה את המחיר עבור המעסיק שלהם שמגלם את המחיר בהובלה שלכם.
   
 • עונות השונה: במהלך הקיץ קורות רוב הובלות הדירות, לכן חברות ההובלה יותר עמוסות מה שגורם לעליית המחירים. הובלות דירה בעונה פחות עמוסה כמו החורף תהיה לכם יותר זולה.
   
 • נגישות: אם יש בעיות נגישות לבניין כמו מחסור במעלית או מדרגות צרות המחיר יעלה. לרוב זה הזמן שבו תצטרכו לשכור מנוף לצורך הובלת הדירה שלכם.
   
 • חברת ההובלות: בנוסף לכל הדברים האלו המחיר של הובלת הדירה מושפע מחברת ההובלות שאיתה תסגרו את העסקה. מומלץ לדבר עם מספר חברות להובלת דירות כדי לקבל מספר הצעות מחיר ולערוך השוואת מחירים.

 

בצעו השוואת מחירים מהירה!
השאירו פרטים ונחזור בהקדם
או בטלפון: 077-6049996

איך ניתן להוריד במחיר של הובלת דירה?

הבנתם מה משפיע על מחיר הובלת דירה, עכשיו זה הזמן להבין איך תוכלו ליישם את הידע הזה לצורך הורדה במחיר של ההובלה שלכם.

 • חסכו בשירותים נוספים: אם יש לכם את האפשרות לחסוך בשירותים נוספים לצורך הובלת הדירה שלכם זו הזדמנות טובה לעשות זאת. אמנם הובלת דירה כולל אריזה על ידי המובילים תחסוך לכם זמן אבל תוסיף לכן במחיר ההובלה. לא תמיד ניתן כמובן, ואם אתם נמצאים בדירה לא נגישה אז לפעמים עם מנוס מהשכרת מנוף.
   
 • עברו בתקופה פחות עמוסה: זה כמובן לא תמיד בשליטתכם כי לפעמים צריך לעבור עקב גמר חוזה שכירות, אבל אם ניתן אז הובלות דירה בתקופת החורף תהיה זולה יותר.
   
 • ערכו השוואת מחירים: דברו עם מספר חברות הובלה לפני שאתם בוחרים אחת להובלת הדירה שלכם. בדקו מה המחירים שהם נותנים לכם והשוו לעומת מחירים של חברות הובלה שונות.
   
 • נסו להתמקח: אתם כבר מדברים עם כמה חברות הובלה? נסו להתמקח. תתפלאו כמה תוכלו להוריד אותן במחיר רק בכך שתציגו להן את המחירים שנתנו לכם חברות ההובלה האחרות שדיברתם איתם. הם ירצו לסגור את העסקה איתכם.
   
 • בדקו את מספר הסבלים: כמו שאמרנו מספר הסבלים משפיע על מחיר ההובלה, אז ודאו שחברת ההובלות שולחת מספר סבלים מתאים לעבודה. כמה סבלים צריך לצורך הובלת דירה? בטבלה שלפניכם:

 

גודל הדירה כמה סבלים צריך?
דירת חדר 1 2 סבלים
דירת 2 חדרים 2-3 סבלים
דירת 3 חדרים 3-4 סבלים
דירת 4 חדרים 3-4 סבלים
דירת 5 חדרים 4-5 סבלים
דירת 6 חדרים 4-5 סבלים

השוואת מחירים בין חברות להובלת דירות

רגע לפני שמובילים דירה, חשוב מאוד לעשות - השוואת מחירים להובלת דירה היא דרך מעולה להורדת המחיר של הובלת הדירה שלכם, מפני שאפילו חיסכון של 10% במחיר יכול להסתכם במאות שקלים, והמחיר יכול להשנות בהתאם לחברות ההובלה השונות. את השוואת המחירים שלכם תוכלו להתחיל כבר עכשיו, למעשה אחרי בדיקנות שערכנו ניתן להגיע לחסכון של עד 39% במחיר!

 

אז קדימה, התקשרו לצוות הטלפוני של טופ הובלות וקבלו עד 3 הצעות מחיר של מובילי דירות וחברות הובלת דירות בעיר שלכם לצורך ההובלה שלכם. רק תצטרכו לדבר איתן, לקבל את הצעות המחיר שלהן ולבצע השוואת מחירים להובלת דירה במהירות ובקלות.

 

הובלת דירה כולל אריזה

איך מוצאים מוביל דירה מומלץ?

בשביל למצוא מוביל דירה מומלץ יש כמה דברים שכדאי לכם לוודא כשאתם מדברים עם מובילים שונים, בדקו את הדברים הבאים:

 • ביטוח: קודם כל ודאו שאתם לוקחים מוביל דירה שיש לו ביטוח הובלות. זו לא בתוספת תשלום, אלא פשוט ביטוח שעושה המוביל על מנת לכסות נזק אפשרי לציוד שלכם.
   
 • הצעת מחיר כתובה: לא נוכל להדגיש זאת מספיק, אבל החשיבות של הצעת מחיר כתובה להובלת דירה היא ענקית. ככה ברור גם לכם וגם למוביל אילו שירותים ניתנים, כמה זה עולה ופשוט הכל מסודר. ככה לא יהיה "שכחתי", "לא אמרתם", "לא ידעתי" או כל אי הבנה אחרת שגורמת לאי נעימות.
   
 • המלצות: איך אפשר לחפש מוביל דירה מומלץ בלי לבדוק את ההמלצות עליו? ערכו חיפוש קצר בגוגל וברשתות החברתיות ובדקו מה אומרים הלקוחות הקודמים של המוביל על השירות שהוא נותן. האם הוא הגיע בזמן? האם היה נזק לציוד? ועוד.
   
 • זמינות: חשוב גם לוודא זמינות של המוביל שאתם בודקים, אחרת כל הסיפור לא רלוונטי. אם אתם צריכים לעבור לפני סיום חוזה והמוביל יכול רק יומיים אחרי סיום החוזה שלכם, נראה שהוא לא המוביל בשבילכם.
   
 • מחיר: כמו שהסברנו קודם ודאו את המחיר של חברת ההובלת עבור הובלת הדירה שלכם.
   
 • ניסיון: מומלץ לקחת מוביל עם ניסיון וותק בשוק. אם הוא עושה את העבודה במשך זמן רב כל כך כנראה שהוא עושה משהו נכון ועושה את ההובלה בצורה טובה.
   
 • שירותיות: נסו להבין במהלך שיחת הטלפון שלכם לגבי השירותיות של המוביל. כמובן חשוב שיעשה את העבודה בצורה טובה, אבל תמיד יותר נחמד לדבר עם מישהו שאדיב ושירותי.

צפו בסרטון כדי לראות איך למצוא מוביל מומלץ דירה מומלץ:

הובלות דירה עושים רק עם ביטוח

הזכרנו את זה בפסקה הקודמת אבל יש צורך להרחיב על הנושא של הובלה עם ביטוח. שימו לב שאתם מוודאים שלחברת ההובלות שאתם לוקחים את שירותיה יש ביטוח שמכסה נזק שיכול להיגרם לציוד שלכם. כמובן לא בהכרח בכוונה רעה, מובילים הם בני אדם וכמה שניתן להיות זהירים עדיין דברים יכולים לקרות.

 

מעבר לזה שאתם מוודאים שיש לחברה ביטוח, ודאו שיש לכם גם את איש הקשר מטעם חברת הביטוח. ככה גם במקרים שהמוביל לא עונה לכם, אתם יודעים שיש לכם למי לפנות במקרה של נזק לרכוש שלכם עקב ההובלה.

 

בצעו השוואת מחירים מהירה!
השאירו פרטים ונחזור בהקדם
או בטלפון: 077-6049996

מה כוללת הובלת תכולת דירה?

ישנם שירותים שהם כלולים והם חלק ממעבר דירה כמו סבלות, ויש שירותים נוספים שתוכלו להוסיף בתשלום כמו שירותי הובלה ואריזה.

 

מה כלול בהובלת דירה? האם זה כלול או בתוספת תשלום?
אספקת קרטונים וציוד אריזה תוספת תשלום
סבלות באמצעות מעלית והעמסת המשאית כלול במחיר
פירוק והרכבה של רהיטים תוספת תשלום
עטיפה של מוצרי חשמל כגון מקרר או תנור כלול במחיר
השכרת מנוף הרמה להובלה תוספת תשלום
הובלה לדירה החדשה כלול במחיר
שירותי אריזה על ידי המובילים תוספת תשלום

אורזים לבד? דאגו לקנות את הציוד

אם אתם מתכננים לארוז את הדירה שלכם לבד חשוב לוודא שאתם לוקחים את הציוד המתאים, כדי שלא תתקעו במצב לא נעים. מה תצטרכו?

 • קרטונים: שימו לב קונים מספיק קרטונים לצורך ההובלה שלכם. לא פעם שמענו על לקוחות שנתקעו בלי כמות קרטונים מספקת והיו צריכים לאלתר כמו אריזה באמצעות שקיות זבל (וזה לא נוח).
   
 • נייר עטיפה: שימו לב שאתם נעזרים בנייר עטיפה לצורך עטיפת הציוד שלכם. הרבה ציוד כן נעטף על ידי המובילים, אבל אם אתם לא סומכים על אנשים זרים קחו נייר עטיפה איכותי לצורך העבודה.
   
 • נייר עטיפה לשביר: מה שאמרנו קודם על נייר עטיפה? אותו דבר רק יותר חשוב כי מדובר על ציוד שביר. שימו לב שאתם קונים נייר עטיפה מותאם לציוד שביר.
   
 • סלוטייפ חזק: הדבר האחרון שאתם רוצים זה להתחיל להעמיס ציוד רק ולראות שהארגזים נופלים. קנו סלוטייפ חזק בשביל לוודא שהקרטונים שלכם לא ייתפרקו.

כמה קרטונים צריך להובלות דירה?

מספר הקרטונים שתצטרכו להובלת הדירה שלכם כמובן משתנה בהתאם לגודל הדירה. הוספנו לכם טבלה שתעזור לכם להבין כמה קרטונים תצטרכו. הטבלה היא כמובן להערכה בלבד ויכולה להשתנות בהתאם לכמות וגודל הציוד שיש לכם:

 

גודל הדירה כמות קרטונים ממוצעת
דירת חדר 1 10 קרטונים
דירת 2 חדרים 15 קרטונים
דירת 3 חדרים 20 קרטונים
דירת 4 חדרים 30 קרטונים
דירת 5 חדרים 45 קרטונים

 

בסרטון הבא תראו טיפים לצורך אריזה נכונה של תכולת הדירה שלכם:

כמה זמן מראש יש לתאם הובלות דירה?

במהלך השנה ניתן לתאם הובלת דירה בזמן ממוצע של כ-25 ימים לפני שאתם רוצים לבצע ההובלה, הטווח הוא בין 20 ל-30 ימים לערך. אם זאת, יש טיפ חשוב שכדאי שתכירו. בתקופת הקיץ, הובלות דירות הופך לשירות מבוקש במיוחד ורצוי לסגור הובלה חודש וחצי מראש (כ-45 ימים) לפני התאריך שאתם רוצים לעבור בו. זה בגלל העומס הרב על חברות ההובלה בתקופת הקיץ.
 

כמה זמן מראש להזמין הובלה בממוצע:
25 ימים מראש
30 ימים משך זמן 20 ימים

כמה זמן נמשכת הובלת דירה?

זמן הובלת דירה נקבע על פי מספר פרמטרים שונים, שימוש במנוף, פירוק והרכבת רהיטים, גודל הדירה, המרחק בין הדירות, קומה, נגישות המעליות (במידה וקיימות). נוכל לשער ולתת ממוצע שהזמן שלוקח להוביל  דירה הוא בערך בין 6 - 10 שעות.

 

זמן ממוצע של הובלת דירה:
8 שעות
10 שעות משך זמן 6 שעות

דגשים נוספים על שכדאי לדעת לפני הובלת דירות

יש עוד כמה דברים שצריך להכין לפני הובלת דירה כדי להקל על ההובלה עצמה:

 • העברת ארגזים: אם יש לכם את המפתחות לכתובת החדשה כבר, מומלץ להעביר כמה ארגזים לפני יום ההובלה. זה יחסוך לכם במחיר הובלת הדירה וגם יחסוך לכם זמן ביום ההובלה עצמו.
   
 • ציוד רגיש: אם יש לכם ציוד רגיש כמו תכשיטים, טאבלטים או לפטופים מומלץ לקחת אותם איתכם ביום ההובלה. ככה תוכלו למנוע גניבות, או נזקים לא צפויים לפריטים כל כך יקרים.
   
 • פינוי מקרר ופריזר: זה צריך לקרות יום לפני יום המעבר. זרקו אוכל מהמקרר והפריזר והפשירו את הפריזר שלכם. לא ניתן להוביל מקרר עם אוכל בתוכו.
   
 • הכינו רשימה למעבר הדירה: אם כבר בנושא מעבר הדירה כדאי להכין רשימת משימות ורשימת ציוד. תוכלו להיעזר בצ'קליסט מעבר דירה שצוות טופ הובלות בנה לכם.

איך מתבצעת הובלת דירה?

אחרי שעשיתם את כל ההכנות הגיע הזמן לבצע את הובלת הדירה עצמה. המובילים יגיעו לדירה שלכם ויתחילו באריזת, עיטוף פירוק והרכבה הרהיטים שלכם. תוך כדי הם יעמיסו את כל הציוד שלכם על המשאית שלהם. במהלך ההובלה עצמה חשוב לוודא שכל הארגזים מסודרים, רשום הכל לאן הוא הולך, שום ציוד לא התפספס ואין שום סכנה לציוד שביר.

 

אם תרצו ויש לכם זמן פנוי תוכלו לעזור למובילים בסבלות. זה ייעשה את העבודה בצורה יותר מהירה, ואם יש לכם ציוד שאתם מאוד רגישי לגביו יכול להיות שמומלץ לסחוב אותו בעצמכם, או לפחות לעזור למובילים, כדי לוודא שהוא באמת מגיע בשלום ליעד שלו.

 

הובלות דירה

טיפ מאיתנו על הובלות דירה - סכמו על טיפ מראש

טיפ למובילים הוא כמובן לא חובה ואתם בוחרים האם תרצו לתת אותו. עם זאת במידה וכן תרצו לתת אותו מומלץ לסכם אותו מראש עם המובילים. זה מפני שהרבה פעמים ביום ההובלה המובילים ינסו להוציא מכם טיפ יותר גדול.

 

בשביל למנוע את זה החליטו מראש על סכום של טיפ שאתם רוצים לתת ותוכלו אפילו לסכם את זה איתם בטלפון ובכך למנוע אי נעימויות בנושא. לגבי הסכום, טיפ להובלת דירה נהוג להיות בערך כ-100 ש"ח למוביל.

הובלת דירות בכל רחבי הארץ

מצאו הובלת דירות בכל הארץ! באמצעות טופ הובלות תמצאו הובלה לכל סוגי הדירות והבתים בכל רחבי הארץ:

שאלות ותשובות על הובלות דירה

רגע לפני שאתם מזמינים שירות של הובלת דירה, נמליץ לכם להסתכל גם על השאלות הבאות בשביל לקבל מידע חשוב ורלוונטי לנושא:

האם יש תוספת מחיר בגין הובלה בשבת?

לא כל החברות פועלות בשבת, כאשר מובילי דירות כן פועלים בימי שישי ושבת הם גובים תאריך גבוה במקצת ממחירי השוק, עקב הנוחות של הלקוח ואי הנוחות של המובילים, בדרך כלל ישנה חריגה של 15% - 25% ממחירי השוק בימי חול.


במהלך הובלת הדירה נגרם נזק, האם יש ביטוח?

כל חברת הובלות אשר מכבדת את עצמה מחזיקה ב-ביטוח הובלה, טרם אתם חותמים על הסכם או מסכמים הצעת מחיר עם חברה להובלת דירתכם, רצוי לבדוק שהיא מחזיקה בביטוח בתוקף וכמו כן, ברישיון עסק.


הספה לא נכנסת במעלית, מי צריך לשלם על סבלות או על מנוף?

אם סוכם מראש והוגדר לחברת ההובלות כי יש פריטים בגדלים חריגים שלא בהכרח יתאימו להיכנס במעלית ובמידה וזה נכתב ובחוזה תחום, כל האחריות היא על חברת ההובלות, אך אנו מכירים מקרים רבים בהם לא נכתב חוזה ופריטים שאינם נכנסים במעלית מצריכים שימוש במנוף הרמה או שירותי סבלות, מחייבים בנפרד והלקוח צריך להוסיף את הפער הנדרש.


מתי צריך לסכם תאריך עם חברת הובלות על מעבר דירה?

הזמן המקובל הוא בין חודש ל-שלושה שבועות, בתקופת הקיץ רצוי לסגור אפילו חודש וחצי מראש על מנת לקבל תאריך המתאים לכם בשל העומס על החברות.