077-6049996 חייג למוקד הובלות:
איזה הובלה נדרשת לכם?

מחיר הובלת דירה 5 חדרים המשתלם ביותר!

מחיר הובלת דירה 5 חדרים אינו זול, זה מבין שירותי ההובלה היקרים ביותר בשל גודלו (ללקוח הפרטי כמובן), לכן חשוב לבצע השוואת מחירים ולקבל יותר מהצעה בודדת אחת וזאת אתם יכולים לבצע בקלות עם השירות של "טופ הובלות".

מה כולל השירות ומה נמצא ב"טופ הובלות"?

ניתן להזמין בכל אזור במדינה ולכל אזור.
שירותי אריזה ובמידת הצורך גם אחסנה.
פירוק, הרכבה ואריזת כל סוגי הרהיטים.
שירותי מנוף סולם כשירות חיצוני.
הצעות מחיר מגוונות של חברות מובילות ומומלצות.

מעבר דירת חמישה חדרים אינו פשוט

כל משפחה חווה אירועים כאלה ואחרים במרוצת השנים - מהם צפויים ומהם כאלה ש"באים בהפתעה": אירועי שיא בבית הספר, ציוני דרך אישיים ומשפחתיים הכוללים גדילה והחדשות, וגם חופשות משותפות, תהליכים ארוכי טווח וגם מעברי דירה. במיוחד במשפחות מרובות ילדים ובמקרים שמצריכים הובלה של שלושה חדרים, ארבעה או חמישה, חשוב לדאוג לכך שהמעבר ייעשה נכון ובצורה נעימה, בין אם הדבר היה צפוי וידוע מראש, ובין אם לא והופתעתם לגלות שעליכם לתכנן את הכל בתוך זמן קצר. אז איך מתכוננים למעבר כל כך גדול ומשמעותי, ומה כדאי לקחת בחשבון כאשר יש ילדים?

מה חשוב לעשות ביום המעבר?

העצה החשובה ביותר שאנו באתר טופ הובלות יכולים לתת לכם כמנוסים במעברים ולאחר שראינו הרבה תהליכים דומים - אפילו במקרים של הובלת דירה 5 חדרים, הוא להישאר רגועים, ולא לעשות שום צעד באופן פזיז. זכרו כי ככל שתהיו יותר נינוחים כך המעבר עצמו יהיה מוצלח יותר, אפילו רק מעצם העובדה שאנשי הצוות שתעבדו איתם יהיו יותר רגועים וקשובים לכם. אך מעבר לכך, בזכות העובדה שכל עוד תישארו נינוחים כך תוכלו לקחת החלטות באופן מושכל יותר, תוכלו גם להיות בטוחים שלא שכחתם שום דבר קריטי, וכן - תוכלו אפילו ליהנות מהמעבר, ואפילו אם נזקקתם לשירותי הובלת דירה 5 חדרים תוכלו להגיד שהיא נחקקה בזכרונכם כחוויה נעימה ומלאה באנרגיות - והדבר יקרין וישפיע כמובן עליכם ועל בני הבית גם בשבועות הרבים שיבואו אחר כך, באופן שיקל משמעותית על ההסתגלות.
מוביל קרוטנים מדירה

הכינו לכם תיק מעבר משפחתי

ממש כשם שזוגות צעירים מכינים לעצמן "תיק משימות" הכולל את כל הארגונים הדרושים להפקת חתונה למשל, וכשם שעובדים בחברות גדולות מתכוננים לקראת תהליכים בהובלתם על ידי הכנת תיק פרויקט, כך בדיוק ניתן להכין מבעד מועד גם תיק מעבר דירה, שישמש אתכם לכל אורך התקופה ויסייע לכם לעבור אותה בשלום ובטוב. בתוך כך, מומלץ להכין תיק פיזי ממש - בקלסר הכולל הפרדות ברורות בין המסמכים השונים, וכן מסמכים נוספים כגון רשימות, שרבוטים אישיים ולוח זמנים סופי, כך שלא תהיו מופתעים משום תרחיש, ותוכלו להישאר "בעניינים" בכל רגע נתון תול כדי התהליך, מסמכים נוספים שחשוב שיהיו בידרכם הם חוזה הובלה וכמובן מסמך המכיל את הצעת המחיר שסגרתם מול החברה.

מציאת מובילים לדירות בגודל חמישה חדרים

לא כל מוביל יכול לבצע פרויקט בסדר גודל שכזה, לרבות מספקי השירות יהיו חברות גדולות בעלות משאיות בגודל המתאים, אך עדיין ישנם לא מעט מובילים פריטיים הפועלים ומספקים בעיקר שירות בעבור דירות בגודל  3 - 5 חדרים, אם זאת חשוב לבדוק כי החברה או המוביל שעימו אתם רוצים לפעול בעל ביטוח, רישיון, סבלים מקצועיים, הציוד המתאים וכמובן יודע כיצד לבצע את העבודה ונמצא בתחום מספיק זמן על מנת לתת שירות טוב ואיכותי, כמו כן אין להמעיט בתהליך השוואת המחירים וחשוב לבדוק מהו המחיר אותו מציעים לכם בעבור שירות הובלת דירת חמישה חדרים מול כמה חברות ולבצע השוואה בין ההצעות על מנת להגיע אל הסכום הסופי הכי זול שניתן.