איזה הובלה נדרשת לך?
איזה הובלה נדרשת לך?

באמצעות השוואת מחירים בין ההצעות שתקבל תוכל לחסוך מאות שקלים!
בשליחת הטופס הינך מאשר את התקנון ותנאי השימוש באתר. השירות ניתן בחינם!

הובלת ג'קוזי

מה בעמוד זה? לחץ לפתיחת תוכן עניינים
יש לכם  ג'קוזי בבית ואתם רוצים להוביל אותו? הרי כמעט ובלתי אפשרי לעשות זאת באופן עצמאי, צריך לדעת כיצד לפרק בצורה נכונה ואיך להעביר ללא מפגע ברכוש כלל, איתנו זה אפשרי! תוכלו להזמין שירות פירוק, הרכבה והובלה של ג'קוזי במחיר מוזל לבאי פורטל טופ הובלות.

מחיר הובלת ג'קוזי הזול בארץ - איך?

איך דווקא אנחנו הזולים מבין כולם? וכיצד זה בא לידי ביטוי בשטח? אז מבחינת שירות ועבודה אנו מעניקים את הטוב ביותר אם לא טוב יותר ממתחרה אשר נותן הצעה גבוה מהפורטל, הפתרון שלנו למתן מחירים מוזלים יותר (לא רק בעבור הובלה של ג'קוזי אלא בכל שירות) הוא ביצוע של השוואת מחירים! בעצם בכל השארת פנייה או שיחה אל נציג מטעמינו אנו דואגים לאימות פרטיכם ומעבירים אותה לשלוש חברות אשר מספקות את השירות באזורכם ובאופן מיידי יוצרות עימכם קשר לגבי הצעת מחיר, ברגע שאספתם את שלושת ההצעות, אתם יכולים להתחיל לגבש החלטה ולבחור בחברה או במוביל שאתם מעוניינים בו, במרבית הפעמים השוואת מחירים חוסכת לפחות עד כ-35% אם לא יותר, תוכלו להתחיל לברר על מחירי ההובלה השונים כבר עכשיו בקפיצה מהירה אל עמוד המחירון שלנו.

כיצד כל התהליך מתבצע?

מתחילים כמובן בהצעת מחיר ולא סיכום והבנה בין הצדדים מתחילים בעבודה, במידה והג'קוזי אינו מפורק ומנותק מתחילים לפרק אותו מן התושבת עליה הוא יושב, מפרידים ומנתקים צינורות מים וחשמל ודואגים שכל החלקים יהיו מגובשים במקום אחד, הובלה שלו מתחילה בסבלים, כאשר צריך לפחות 3 אנשי צוות להרים ג'קוזי המכיל כמות ליטרים גדולה בשל משקלו הכבד ומחשש לפגיעה בתבנית שלו, גם את התושבת צריך להרים וכמובן את שאר הציוד הנלווה כמו משאבות, צינורות וכדומה - לעיתים יש להוסיף מנוף כאשרמדובר על בניין ולא בית פרטי. במידה ומדובר על הובלה לאחסון - חשוב לנקות היטב וליבשו אם הוא עובר ליעד הבא - אנחנו יכולים גם לבצע את ההתקנה כולל רכישה והתאמה של החלקים החדשים בעת ההרכבה.
 
ג'קוזי עם עץ
שירותי הובלה נלווים
מעבר להובלת מיכל הג'קוזי עצמו ישנם עוד דברים שיכולים לבוא בחשבון, כמו הבמה שבנויה סביבו, פינות ישיבה וכיסאות, כל המערכת הכללית כמובן והמנועים וציוד נלווה כמו כיסוי וכדומה, חשוב לציין את כלל הפריטים האלו בעת קבלת הצעת המחיר, על מנת לא להיות מופתעים מהתמחור לאחר מכן, מרבית המובילים ינסו לסגור אתכם במחיר נוח יותר על מנת לקבל את כלל הפריטים, זהו שירות הובלה נפוץ במיוחד המוגדר גם כ"הובלה בינונית".
צור קשר עם טופ הובלות
קבל הצעות מחיר ממובילים וחברות הובלה מומלצות במהירות ובבטחה.
השירות ניתן בחינם וללא התחייבות!
פרסם באתר טופ הובלות
עוסק בהובלות? השירות שלך אדיב ומקצועי? מקומך איתנו. צור עמנו קשר כעת לקבלת פרטים נוספים כעת:
לחצו לחיוג מהיר השאירו פנייה