077-6049996 חייג למוקד הובלות:
איזה הובלה נדרשת לכם?

הובלת בתים פרטיים במחירים מעולים!

מתכננים מעבר אל בית פרטי? עם חברת טופ הובלות זה תמיד קל יותר! אנו מספקים שירותי מעבר קלים ונוחים בעבור וילות, בתים פרטיים וקוטג'ים בעלי כמות חדרים גדולה במחירים מוזלים ומותאמים על פי כמות הנפשות העוברות ועל פי הציוד.

מה טופ הובלות מעניקה?

הובלה של בית פרטי כולל מנוף במידת הצורך.
אספקת קרטונים וחומרי אריזה כלולים במחיר.
צוות סבלים מקצועי ואמין.
אחריות וביטוח על כל תכולת הבית.
מחירים שוברי שוק ומשתלמים בהחלט!
עבודה בפריסה ארצית בכל ימות השבוע.

כמה צריכה לעלות הובלה כזו?

הובלת וילה או בית פרטי בעל 2 קומות אשר בתוכו יש בין 5 - 7 חדרים, צריכה לעלות בסביבות 3,000 - 4,200 שקלים, כאשר זה כולל את חומרי האריזה, שינוע מתוך הבית אל המשאית והעברה למקום המגורים החדש, שינוים העשויות להתרחש במחיר הם עיר מרוחקת מאוד, שימוש במנוף ומוצרים כבדים שאינם נכללים בהובלה סטנדרטית כמו פסנתר, שולחן סנוקר, כספת ועוד.
 
הובלת בית פרטי במבצע

אצלנו תקבלו הצעת מחיר ללא התחייבות!

למעשה מעל להצעת מחיר, מה זה אומר? ביצירת קשר עם הפורטל שלנו אתם מקבלים שלושה הצעות מחיר בכך אתם יכולים לבצע השוואה בין המובילים והחברות המציעות הובלה בעבור וילות, קטוג'ים ובתים פרטיים ולברר כמה עולה לכם, מהם ההבדלים בינהם ומה המחיר המשתלם ביותר בעבורכם.

שירותי האריזה אינם כלולים במחיר

כאשר אנו נבחן את הנושא המחירים לעומק נבין שלא הכל שחור ולבן ולעיתים יש צורך בתוספת נוספת מהמחיר הסופי שקיבלנו עליו הצעה, במידה ואינכם רוצים לארוז לבדכם את הבית מובילים לוקחים בין 10 - 25 ש"ח בעבור אריזה של כל קרטון! כאשר הכמות גדולה יותר מקבלים מחיר מוזל יותר אך שמדובר בכמה ארגזים בודדים, ישנה עלות מלאה והיא מסתכמת בדרך כלל בעשרים שקלים, אם בחרתם לעשות זאת לבד בכל זאת - חברות המבצעות הובלה כיום ידאגו לכם לארגזים על מנת שתוכלו לארוז את ביתכם ובמידה ולא תמיד ניתן לרכוש קרטונים באופן עצמאי, בן אם זה יד שנייה או ראשונה המחיר נע בין 3 - 7 שקלים לכל ארגז.