077-6049996 חייג למוקד הובלות:
איזה הובלה נדרשת לכם?

הובלת אורגן

מתעסקים במוזיקה? יש לכם אורגן בבית ואין לכם כיצד להוביל אותו למקום חדש? שירות הובלת אורגן במחיר נמוך ומשתלם, לא תחשבו בכלל להוביל אותו בעצמכם לאחר שתשמעו את המחיר שמספק הפורטל שלנו, למה אתם מחכים? הזמינו את השירות כבר עכשיו!

אז כמה עולה להוביל אורגן?

אורגן אלקטרוני פשוט הכולל את הסטנדט שלו (ללא מערכת הגברה נוספת), בשינוע פשוט בין ערים מקבילות לא צריך לעלות יותר מ-200 - 350 שקלים, במידה והאורגן לא נכנס במעלית, תוספת של 100 - 150 שקלים בעבור סבלות, זה בהחלט מחיר מקובל. על מנת לקבל הצעת מחיר משתלמת ביותר, פשוט פנו אל טופ הובלות ואנו נדאג שתקבלו מעל ל-3 הצעות מחיר בעבור כל שירות שתבחרו, בכך תקבלו מחיר זול ומשתלם ביותר, בדומה לאורגן השירות המקביל והיקר יותר הוא ביצוע של הובלת פסנתר קטן אך עדיין הפסנתר קשה ומורכב יותר.

טופ הובלות, מספקת שירות "על הדרך"

שירות על הדרך לכל פריט בודד זה תמיד משתלם יותר, החסרון כמובן הוא שזמן הגעת המוצר היא תלויה במוביל ולא בכם, לעיתים זה משתלם כאשר מובילים דבר שאין לו שימוש יום - יומי כמו אקווריום למשל, היתרון הגדול והעיקרתי של הובלה על הדרך היא בעצם שניתן כיום להוביל אורגן מתל אביב לאילת במחיר כמעט אפסי, הרי המוביל גם ככה נוסע עד העיר הדרומית ביותר, אז מה זה משנה? עוד עצירה? תוסיפו לו כמה שקלים ובמועד שהוא נוסע הוא יוביל את האורגן שלכם, בכך תחסכו כסף רב.

דגשים שחשוב לבדוק בעת ההובלה

כאשר מובילים אורגן מקצועי (קלידים), העלות שלו היא יקרה וצריך לשמור על התפקוד שלו, שמא לא יפגע חלילה במהלך השינוע, הקלידים של האורגן הם רגישים ועדינים ואסור שיניחו עלו משהו בעל משקל כבד שלא יפגע, אם זאת ובאותו הקשר - חשוב לארוז אותו בקפידה, שלא יקבל שריטה או מכה במהלך השינוע, רצוי לעשות זאת באמצעות נייד מגן עבה וגם לעטוף בשמיכה. הובלת אורגן בהחלט מוגדת כשבירה ורגישה ויש לתת לה את צומת הלב המגיעה לה. לכן אנו ממליצים בחום לבחור בחברה ולא לעשות זאת באופן עצמאי, על גגון - חלילה.
 
אורגן