077-6049996 חייג למוקד הובלות:
איזה הובלה נדרשת לכם?

הובלות קלות

יש לך פריט אחד? משהו קל שצריך להעביר? שירותי הובלות קלות במחירים ממש משתלמים ניתן למצוא ב"טופ הובלות", הפורטל הגדול בתחום!

מדוע מומלץ להשתמש בשירות שלנו?

אנו הפורטל הובלות הכי גדול במדינה!
דרכנו אתם מקבלים עד שלוש הצעות מחיר.
✔ שירות בכל אזורי המדינה
עובדים רק עם מובילים וחברות הובלה איכותיים!

אז מהי בעצם הובלה קלה?

הובלה של פריט בודד במשקל קל או כמה פריטים שאינם שוקלים אך בעלי נפח (לוחות קלקר למשל) יוגדרו גם הם כ"הובלה קלה", זהו שירות שממש דומה כאשר מובילים פריט בודד ולשמו השני כמובן, הובלה פשוטה וקטנה. המחירים בין השירותים הנ"ל זהים, אך ישנו יתרון אחד כאשר מדובר על חפצים שאינם בעלי משקל כבד לא משנה כמות ונפח המחיר שלהם יהיה זול בשל המשקל המוקטן שלהם.

נמצא לכם את בעל המקצוע המתאים

מעבר דירה הוא פרויקט לא פשוט, כאשר ישנם מספר רב של גורמים לתאם מולם והמובילים הם החשובים מכולם. חברה אמינה שתבטיח שכל הציוד שלכם יגיע מהכתובת הקודמת אל החדשה בבטחה, תהיה כזו שתשמחו להיעזר בה גם כשתצטרכו שירותים של הובלה קטנה וקלה, זאת כיוון שתדעו ששום דבר לא יקרה לחפצים שלכם. טופ הובלות ישמחו לעזור לכם למצוא את החברה שתבצע עבורכם שינוע של פריטים בודדים מכל ואל כל מקום ברחבי הארץ.

מתי ייתכן ותרצו להזמין שירותי הובלה קלה?

אנשים רגילים לכך שחברה מזמינים רק במעברי דירה מורכבים, אך לא תמיד מדובר רק בכך. מעברי דירה מתרחשים גם אצל סטודנטים לדוגמה, שנכנסים לבית מרוהט לחלוטין ומעוניינים להעביר רק ספה קטנה, או מדיח. שירותי הובלות קלות נדרשים במקרים כאלה למשל, כאשר מדובר בהעברת פריט אחד בלבד למען החדש, והדייר לא יכול או שאיננו מעוניין לבצע את העבודה בעצמו.
משקל קל

באילו אזורים ניתן לתאם שירותים של הובלות קלות?

החברה מתמחה במציאת אנשי המקצוע הטובים ביותר בתחומם, בכל מקום בארץ, כך שבין אם אתם זקוקים לשירותים של הובלות קלות בירושלים ובין אם מדובר בתיאום באזור ראשון לציון - אתם מסודרים. טופ הובלות תדאג לכם להצעות מחיר אטרקטיביות מחברות ומובילים קרובים, אשר יבצעו את ההעברה של הפריטים הרצויים מהכתובת הישנה לחדשה, בשיא הבטיחות ומתוך רצון להשביע את רצונכם.

מה כוללים שירותי ההובלה במקרים כאלה?

כאמור בניגוד להובלה של תכולה שלמה של בית והעברתו לבית הממוקם בעיר אחרת, להוביל פריט בודד למשל אינה דורשת, אמנם, את אותה הטרחה. עם זאת חשוב להבין שציוד מסוים ובפרט כאשר מדובר במכשירי חשמל, חשוב ביותר שיועבר לבית החדש תוך ביצוע כל הפעולות הנדרשות:
1. בכדי למנוע נזקים בבית הקודם בשל ניתוק המכשיר.
2. בכדי שהמכשיר לא ייפגם בדרך, ואתם תוכלו להשתמש בו מיד כשתרצו לעשות זאת.
מסיבות אלה, שירותי הובלה קלה כאשר מדובר במדיח כלים לדוגמה או מכונת כביסה, חייבים לכלול גם את העבודה סביב המכשיר שהיא ניתוקו מהחשמל וממקור המים בבטחה. לפעמים תזדקקו להובלה של פריטים היקרים לליבכם, שאמנם לא דורשים ניתוק או התקנה ייחודיים, אבל כן יהיה לכם חשוב שהם ייכנסו לרכב של המובילים באופן שבו הטלטלה בדרך וכן הנשיאה של הפריט על ידי המובילים, לא תפגע בו בשום דרך. נציגנו ידאגו לכך שאת הציוד שלכם יובילו רק מובילים אחראיים ובעלי ניסיון, שידאגו לעטוף את הציוד שלכם בדרך המיטבית עבורו, כמו למשל ניילון ייעודי או נייר "פצפצים". דרך החברה תוכלו לקבל הצעת מחיר משתלמת, בכדי להחליט עם איזו חברה אתם מעוניינים לעבוד, ולהרגיש כמה שיותר רגועים לגבי הגעת הציוד במצבו המיטבי אל הבית החדש.