השוו מחירים ובחרו מובילים!
השוו מחירים ובחרו מובילים!

הובלת כספת

טופ הובלות דואגת לספק שירותי הובלה מכל סוג, בין הסוגים שאנו מבצעים בנוסף לכך ניתן לראות כי אנו מעניקים שירותי הובלה לכספת ברחבי הארץ, תוכלו להזמין הובלה מצפון, לירושלים, תל אביב ולדרום, בכל אזורי הארץ.

הובלת כספות בכל גודל ומשקל

פורטל טופ הובלות מאפשר לכם להזמין שירותי הובלת כספות מכל מקום בארץ ואל כל יעד שרק תרצו. ניתן להוביל כספות קטנות וביתיות אשר שוקלות בממוצע 15 ק"ג אך ניתן גם לקבל מענה כאשר נדרש להוביל כספת גדולה וכבדה יותר, אשר שוקלת 36 ק"ג ואף יותר. אגב, למקרה שתהיתם - נהוג לרוקן את הכספת מתכולתה לפני ההובלה על מנת לשמור אצלנו את הציוד החשוב ויקר הערך בזמן השינוע.  

 

הובלת כספת

כמה עולה הובלת כספת?

מחיר הובלת כספת נע ברוב המקרים בין 200 ש"ח ל-400 ש"ח. כפי שהסברנו קודם לכן, המחיר נקבע על סמך סוג וגודל הכספת. בנוסף, צוות ההובלה יבקש מכם לספק לו מידע על גובה הקומות, מבנה הבניין והאם קיימת בו מעלית ובמידה והדבר אפשרי, יבקשו אף צילום של הכספת לצורך תמחור מדויק.

מחיר ממוצע בעבור הובלת כספת

מחיר ממוצע בעבור הובלת כספת: 300 ₪

טווח מחיר גבוה 400 ₪

טווח מחיר נמוך 200 ₪

שירותי הובלת כספת מהיום להיום

בחלק גדול מהמקרים, חברת ההובלה תוכל לספק לכם מענה מהיר למדי וזאת מאחר ומדובר על פריט בודד. כמובן שאם ברצונכם להוביל את הכספת במסגרת הובלה של תכולת דירה, הדבר עשוי להצריך תיאום מספר ימים או שבועות קודם לכן, תלוי בין היתר בעונה בה תרצו לבצע את תהליך ההובלה.

 

הובלות בתקופת הקיץ הן שירות מבוקש הרבה יותר בשל תנאי מזג האוויר הנוחים ולכן יהיה קשה יותר להשיג שירות באופן מיידי. יחד עם זאת, חשוב לציין כי זה אפשרי בהחלט למצוא חברה שפנויה מהסיבה שאנו מספקים לכם עד שלוש הצעות מחיר שונות מחברות אשר זמינות כעת ובכך חוסכים לכם את תהליך החיפוש המתיש. קראו עוד על השירות של הובלה מהיום להיום.

 

הובלות כספות

מובילים בבטחה כספת ביתית או משרדית

לא הרבה יודעים אך בחלק גדול מהכספות קיים מנגנון פנימי אשר עשוי מזכוכית ומשמש להגנה ואבטחה. חשוב להגן על המנגנון בעת שינוע הכספת וכדאי גם לשמור עליה מפני פגיעות ומכות חיצוניות. בשביל להוביל את הכספת, נדרש תחילה לעטוף אותה בעזרת חומרי עטיפה מתאימים (פצפצים, בדים כדומה) ורק לאחר מכן להתחיל להרים אותה ולשנע.

 

במידה ומדובר על כספת גדולה (נפוצה מאוד במשרדים ומשמשת לשמירה על מסמכים רגישים) יהיה ניתן להיעזר במנוף הרמה, אך כמעט כל חברות ההובלה יבחרו באופציה של הובלה ידנית (לא עם מנוף) אלא בעזרת שימוש בעגלות נשיאה, רצועות ראצ'ט ושאר אביזרי הובלה.

בצעו השוואת מחירים מהירה!
השאירו פרטים ונחזור בהקדם
או בטלפון: 077-6049996

מה עוד צריך לדעת על הובלת כספות?

אומנם שירותי הובלת כספות נמנים תחת הקטגוריה של הובלה קטנה אך ללא ספק מדובר בפריט מיוחד בשל הכובד והמשקל. אין להשוות בין הובלה של כספת להובלה של שולחן, ארון, או ספה. לכן, חלק מחברות ההובלה עשויות להגיד לכם כי הן אינן מספקות את השירות.

 

לכן, כדאי לבדוק זאת מראש, כבר בשיחה הראשונית עם נציגי חברת ההובלה. כמו כן, כדאי להזכיר בהזדמנות זו כי השירות מוצע לכל דורש ולכן חברות שיספקו אותו, יוכלו גם להוביל כספות גם מבנקים, חנויות תכשיטים, בתי עסק שונים ולמעשה כל מקום בו מוצבת כספת.