השוו מחירים ובחרו מובילים!
השוו מחירים ובחרו מובילים!

הובלת אורגן

מתעסקים במוזיקה? יש לכם אורגן בבית ואין לכם כיצד להוביל אותו למקום חדש? שירות הובלת אורגן במחיר נמוך ומשתלם, לא תחשבו בכלל להוביל אותו בעצמכם לאחר שתשמעו את המחיר שמספק הפורטל שלנו, למה אתם מחכים? הזמינו את השירות כבר עכשיו!

אז כמה עולה להוביל אורגן?

אורגן אלקטרוני פשוט הכולל את הסטנד שלו (ללא מערכת הגברה נוספת), בשינוע פשוט בין ערים מקבילות לא צריך לעלות יותר מ-200 - 350 שקלים, במידה והאורגן לא נכנס במעלית, תוספת של 100 - 150 שקלים בעבור סבלות, זה בהחלט מחיר מקובל. על מנת לקבל הצעת מחיר משתלמת ביותר, פשוט פנו אל טופ הובלות ואנו נדאג שתקבלו כ-3 הצעות מחיר בעבור כל שירות שתבחרו, בכך תקבלו מחיר זול ומשתלם ביותר, בדומה לאורגן, השירות המקביל והיקר יותר הוא ביצוע של הובלת פסנתרן אך עדיין שינוע של פסנתר נחשב לקשה ומורכב יותר.

מובילים אורגן גם "על הדרך"

שירות על הדרך לכל פריט בודד זה תמיד משתלם יותר, החסרון כמובן הוא שזמן הגעת המוצר תלויה במוביל ולא בכם, לעיתים זה משתלם כאשר מובילים דבר שאין לו שימוש יום - יומי כמו אקווריום למשל, היתרון הגדול והעיקרי של הובלה על הדרך היא בעצם שניתן כיום להוביל אורגן מתל אביב לאילת במחיר כמעט אפסי, הרי המוביל גם ככה נוסע עד העיר הדרומית ביותר, ועל כן המשמעות היא בשבילו עוד עצירה קטנה על הדרך. במצב זה תוכלו להוסיף לו סכום נמוך ובמועד שהוא נוסע הוא יוביל את האורגן שלכם ובכך למעשה תוכלו לחסוך לעצמכם כסף רב.

אורגן

דגשים שחשוב לבדוק בעת ההובלה

כאשר מובילים אורגן מקצועי (קלידים), העלות שלו היא יקרה וצריך לשמור על התפקוד שלו, שמא לא יפגע חלילה במהלך השינוע, הקלידים של האורגן הם רגישים ועדינים ואסור שיניחו עליו משהו בעל משקל כבד שלא יפגע, אם זאת ובאותו הקשר - חשוב לארוז אותו בקפידה, שלא יקבל שריטה או מכה במהלך השינוע, רצוי לעשות זאת באמצעות נייד מגן עבה וגם לעטוף בשמיכה.

 

הובלת אורגן בהחלט מוגדרת כשבירה ורגישה ויש לתת לה את תשומת הלב המגיעה לה. לכן אנו ממליצים בחום לבחור בחברה מקצועית ולא לעשות זאת באופן עצמאי בעזרת דרכים כאלה ואחרות כמו הובלה עצמית על גג האוטו, שעשויה לגרום לנזק לאורגן.

שאלות נפוצות בכל הנוע להובלת אורגן:

האם ניתן לבצע הובלה של האורגן ישירות מהחנות אליי הביתה?

אכן, רוב חברות ההובלה יכולות לסייע בהובלת האורגן החדש שקניתם ישירות מהחנות, במידה והחנות אינה מספקת משלוח בעצמה.


מדוע יש טווח מחירים בהובלת אורגן ולא מחיר אחיד?

המחיר של הובלת פריט זה נקבעת כתוצאה מהמרחק אליו מעבירים, המשקל של כל אורגן שעשוי להשתנות בהתאם לדגם וכמובן שישנו שוני עקב התמחור של כל חברת הובלת אל מול האחרות.


האם ניתן לבצע הובלה מהיום להיום?

כן, יש כיום בשוק חברות רבות שמספקות הובלה מהיום להיום, בהתראה קצרה. תוכלו להיעזר בפורטל שלנו על מנת להשאיר פניה בנושא זה ונחזור אליכם בהקדם.


לחצו לחיוג מהיר השאירו פנייה