השוו מחירים ובחרו מובילים!
השוו מחירים ובחרו מובילים!

הובלת אקווריום

באתר טופ הובלות, תוכלו למצוא שירות הובלה של אקווריום מכל גודל וסוג. מצאו חברה מקצועית להובלה של אקווריום בחיפה, פתח תקווה, תל אביב, באר שבע ולמעשה בכל רחבי הארץ, מצפון ועד דרום והכל תוך שמירה על הובלה בטוחה ואחראית. 

מחפשים להוביל אקווריום? השוו מחירים וחסכו

כמו בכל סוג של הובלה או שירות שאתם מזמינים, מומלץ מאוד לבחון את המחירים השונים שמתקבלים מבעלי מקצוע בתחום. פעולת ההשוואה באמצעות הפורטל שלנו כל כך נוחה ונגישה שאתם פשוט חייבים לנסות אותה לפני בחירת החברה שאיתה תבצעו את ההובלה של האקווריום שלכם. איך זה עובד? מכניסים את הפרטים בטופס המצורף באתר ואנו נחזור אליכם טלפונית עם כל הפרטים.

 

הובלת אקווריום

כמה עולה הובלת אקווריום?

מחיר הובלת אקווריום היא תהיה בין 200 - 600 ש"ח אך כן חשוב לשים לב לגודלו של האקווריום שאותו נדרש להוביל וכמו כן למרחק בין נקודת המוצא ונקודת היעד. מבדיקות שערכנו עם מספר חברות הובלה שונות, ניתן לראות שבממוצע נהוג לשלם עבור הובלת אקווריום סכום שנע בין 200 ש"ח ל-600 ש"ח אך נדרש לבדוק זאת מראש מול חברת ההובלות הנבחרת.

 

מחיר ממוצע עבור הובלה של אקווריום

מחיר ממוצע עבור הובלה של אקווריום: 400 ₪

טווח מחיר גבוה 600 ₪

טווח מחיר נמוך 200 ₪

מה מיוחד בהובלת אקווריומים?

לא הרבה פריטים דורשים תשומת לב כה רבה בעת הובלתם כמו אקווריום. כאשר מדובר בהובלה של פריטים מזכוכית, נדרשת הבנה מקצועית על מנת למנוע נזקים לאקווריום שלכם ובכדי להעביר אותו בבטחה. אקווריום הוא פריט יקר מאוד ובדרך כלל הוא גם שוקל לא מעט.

נדרש לעטוף אותו בצורה נכונה וגם לשנע אותו בתוך טנדר או משאית הובלות ולקשור אותו כך שלא יזוז תוך כדי הנסיעה. אפשר להגיד שהובלת אקווריום נחשב לסוג של הובלה קטנה אבל מדובר בהובלה שהיא פחות נפוצה ולכן כדאי לבחור בחברה מקצועית שכבר התנסתה בשירות שכזה. הזמינו עכשיו הובלת אקווריומים דרך האתר שלנו ותוכלו להינות מהשוואת מחירים נוחה וקלה שחוסכת בעלויות.

 

בצעו השוואת מחירים מהירה!
השאירו פרטים ונחזור בהקדם
או בטלפון: 077-6049996

שאלות נפוצות בנושא הובלה של אקווריום

האם מובילים אקווריום מלא במים או שצריך לרוקן אותו לפני?

בדרך כלל נהוג לרוקן את האקווריום מכל תכולתו על מנת לפשט את תהליך ההובלה. יחד עם זאת, ישנם מצבים בהם נדרש לבצע את ההובלה מבלי לרוקן את המים ותכולת האקווריום וזה אפשרי אך נדרש לציין זאת מראש מול המובילים.


האם ניתן לבצע הובלה של אקווריום עם מנוף?

עקרונית, ניתן לבצע הובלה של אקווריום עם מנוף (גלו כמה עולה הובלת מנוף) אך מומלץ להתייעץ עם חברת ההובלה ולבחון את דרכי הגישה אל הדירה לפני. 


באיזה רכב מתבצעת ההובלה של האקווריום?

תלוי בגודל שלו. ניתן להוביל אקווריום במשאית הובלות אך במקרים רבים המוביל יעדיף דווקא להוביל בטנדר, מה שצפוי להוזיל את העלויות.