השוו מחירים ובחרו מובילים!
השוו מחירים ובחרו מובילים!

הובלות קטנות ברמת גן

צריכים לבצע הובלה קטנה ברמת גן והסביבה? מחפשים מנוף להרמת רהיטים לדירה? דרכנו תוכלו לקבל עד 3 הצעות מחיר מחברות הובלה ברמת גן המבצעות הובלות קטנות כולל רהיטים ומוצרי חשמל. השאירו את הפריטים, השוו מחירים וחסכו עד 39% במחיר!

הובלות קטנות ברמת גן בזול

יש לכם פריטים בודדים להובלה ומחפשים מוביל מומלץ שיעשה זאת? לא רוצים להוציא הרבה כסף עבור הובלה קטנה ופשוטה? דרכנו ניתן לקבל עד 3 הצעות מחיר ממובילים מומלצים ברמת גן שמתמחים בהובלות קטנות ופריטים בודדים כולל אפשרות להוספת מנוף עבור דירות גבוהות. השאירו את הפרטים, ערכו השוואת מחירים והזמינו הובלה קטנה במחיר זול - ותוכלו לחסוך עד 39% במחיר!
 

הובלות קטנות ברמת גן

הובלת רהיטים ומכשירי חשמל ברמת גן

חברות ההובלה שלנו מספקות שירות הובלות קטנות כולל הובלת רהיטים או הובלת מכשירי חשמל, שאינם מצריכים משאית או צוות הובלה גדול שיחייבו אתכם בהוצאה גדולה. הובלה קטנה יכולה להיות עבור פריט אחד או מספר פריטים בהתאם לצורך שלכם. אלו ההובלות הקטנות הנפוצות ברמת גן:

 • הובלת ספה - הובלת ספות מכל הסוגים ובכל הגדלים בתוך העיר ומחוצה לה, כולל אפשרות למנוף עבור דירות גבוהות או במידה ואין גישה נוחה להכנסת הספה דרך הדלת.
   
 • הובלת מכשירי חשמל - הובלת מכונת כביסה, מייבש או מדיח מהחנות לבית או מדירה אחת לאחרת ע"י מובילים מוסמכים שיידעו לפרק ולחבר בהתאם להוראות הנדרשות.
   
 • הובלת אקווריום - הובלת אקווריומים בכל הגדלים לבית או לעסק.
   
 • הובלת ארונות - הובלת ארונות בגדים, ארונות הזזה, ארונות מטבח עם אפשרות לפירוק והרכבה.
   
 • הובלת מיטה - הובלת מיטה עם אפשרות לפירוק והרכבה בתוך רמת גן ומחוצה לה.
   
 • הובלת פסנתר - הובלת פסנתר רגיל או כנף באמצעות מנוף או באופן ידני תוך שמירה נגד פגיעות או מכות וכולל ביטוח לכל נזק שייגרם.

מחירון הובלות קטנות ברמת גן

מחיר הובלה קטנה ברמת גן משתנה בהתאם למספר פרמטרים: כמות פריטים, סוג ההובלה הנדרשת (עם מנוף / בלי מנוף), מרחק נסיעה, תוספת פירוק והרכבה, גובה הקומה ועוד. לפניכם מחירון ממוצע עבור הובלות קטנות ברמת גן:

מחירון ממוצע של הובלות קטנות ברמת גן

הובלת מיטה

הובלה בתוך רמת גן, לא כולל מנוף.


250 - 300 ש"ח
הובלת פסנתר

הובלת בתוך רמת גן, לא כולל מנוף.


500 - 1000 ש"ח
הובלת ארון

כולל פירוק והרכבה.


550 - 650 ש"ח
הובלת ספה מרמת גן לירושלים

עבור ספה 3 מושבים.


400 - 600 ש"ח
הובלת שולחן

כולל מנוף.


400 - 600 ש"ח
הובלת מכונת כביסה

הובלה בתוך רמת גן, כולל חיבור לצנרת.


400 - 500 ש"ח
הובלת מדיח כלים

הובלה בתוך רמת גן.


200 - 300 ש"ח
הובלת מזגן

הובלה בתוך רמת גן, בהתאם לסוג וגודל המזגן.


450 - 700 ש"ח
הובלת תנור ביתי

הובלה בתוך רמת גן.


350 - 400 ש"ח
הובלת אקווריום

הובלה בתוך רמת גן.


200 - 600 ש"ח

הדפס מחירון

 • המחירים המוצגים במחירון אינם כוללים מע"מ.
 • המחירון מעודכן לחודש יוני בשנת 2024.

הובלות קטנות עם מנוף ברמת גן

הובלות קטנות לעיתים מצריכות גם שימוש במנוף על מנת להעביר את הפריט מבלי לפגוע בו. חברות ההובלה שלנו יספקו עבורכם שירות של הובלות מנוף גם עבור הובלות קטנות. אלו המצבים המחייבים שימוש של מנוף בהובלות קטנות ברמת גן:

 • קומה גבוהה ללא מעלית - אם מדובר בפריט גדול וכבד כמו רהיט או מכשיר חשמל המיועדם לדירה גבוהה ללא מעלית, יהיה צורך בשימוש של מנוף להרמתו והכנסתי דרך המרפסת / חלון. לרוב אם מדובר בקומה נמוכה ( עד קומה 4) ללא מעלית, המובילים יוכלו להרימו במדרגות. 
   
 • פריט לא נכנס בדלת / מעלית - כאשר מדובר בפריט גדול שאינו נכנס למעלית או לדלת, יהיה צורך במנוף להרמת הפריט והכנסתו דרך החלון / מרפסת.

מצאו מוביל מומלץ להובלה קטנה ברמת גן

הובלה קטנה אומנם נשמעת פשוטה, אך לרוב יהיה מדובר בפריטים גדולים או מיוחדים המחייבים הובלה מקצועית ונכונה עם מינימום פגיעות ושמירה מקסימלית של הרהיט או המוצר החשמלי. לשם כך נדרש מוביל מומלץ ובעל ניסיון שיבצע את ההובלה בצורה הטובה ביותר.

דרכנו תוכלו לקבל עד 3 הצעות מחיר מחברות הובלה מומלצות במרכז וברמת גן בפרט המתמחות בהובלות קטנות. השאירו את הפרטים, ערכו השוואת מחירים ובחרו בהצעה הזולה והמשתלמת ביותר עבורכם!

בצעו השוואת מחירים מהירה!
השאירו פרטים ונחזור בהקדם
או בטלפון: 077-6049996

הובלת מקרר ברמת גן

הובלת מקרר ברמת גן נחשבת להובלה קטנה, אך יחד עם זאת מצריכה מספר הכנות. אם אתם רוצים להוביל מקרר מהבית למקום אחר, תידרשו לבצע מספר פעולות טרם ההובלה:

 1. פינוי תכולת המקרר והמקפיא.
   
 2. פירוק מדפים ומגירות ועיטופם כך שלא ינזקו / ישברו.
   
 3. ניתוק המקרר והפשרתו (במקרה ומדובר על נסיעה ש יותר מחצי שעה).
   
 4. פירוק דלתות המקרר (לא חובה, אך רצוי למניעת נזק).
   
 5. העמסת המקרר על הרכב עם סבליקה (כרית מיוחדת לסחיבת מקרר) - ע"י חברת הובלות קטנות ברמת גן.
   
 6. הנחת המקרר, העמדה שלו והמתנה של שעה אם הובל בעמידה או של 24 שעות אם הובל בשכיבה (בכדי לתת לשמן לחזור למקומו). 

כמה טיפ צריך להביא עבור הובלה קטנה ברמת גן?

כאשר מדובר על הובלה קטנה ברמת גן הכוללת הובלה של פריטים בודדים, נהוג לתת טיפ של 20 - 50 ש"ח עבור כל מוביל. שימו לב כי אינכם מחוייבים לתת טיפ ומדובר על נוהג שנוצר עם השנים, וזאת כמובן רק בהתאם לרצונכם ולשביעות רצונכם עבור השירות שקיבלתם.